PASJE ŻYCIOWE ...

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
wiki1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 12 lis 2005, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto
Kontakt:

Post autor: wiki1 » 30 gru 2005, 16:55

MonisiaPP pisze:A co do pasji to uwielbiam taniec... wszyscy o tym wiedza! i kocham imprezowac.... :D :D :D
Monisia A kto tego nie lubi??...ja jak zaczynam impreze to wogole ciezko mnie zagonic do domu..jezdze gdzie tylko wlezie gdzie jeszcze sie cos dzieje...bo do domu dluuuga droga...i :lol: no i krete sciezki..
chyba to juz w krew mi weszlo :wink: no ale pod pasje tez moze byc :lol:

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 30 gru 2005, 16:57

Oj dziewczyny nie macie racji :!: ,ja wiem ze mozna miec uraz,ale mysle sobie,ze wlasciwie nigdy nie lubilyscie tych zwierzat wczesniej zanim mialyscie z nimi blizszy kontakt.Do koni trzeba miec podejscie to fakt,ale tym podejsciem jest wlasnie okazanie im troche serca no i nie mozna trzesc portkami zanim sie wsiadzie,to tak jak pies jak wyczuje,ze sie boisz to ugryzie....proste :) A co do dzieci i koni to nie wiem czy wiecie,ilu dzieciom z porazaeniem mozgowym badz chorym na autetyzm pomogla wlasnie terapia,ktora polega na kontakcie z tymi zwierzetami.Mialam okazje zobaczyc jak wyglada taka terapia i ze lzami wzruszenia obserwowalam jak te zwierzeta znosily z wielka cierpliwoscia i spokojem kazde pociagniecie,uszczypniecie,piski i ten "caly szum"jaki robily te chore dzieci podczas tych zajec,rozmawialam tez z rodzicami,ktorzy z poczatku byli sceptycznie nastawieni,teraz niewyobrazaja sobie zeby mogli zabronic dziecku tego kontaktu.Ja podczas jazdy na nartach 4 lata temu przewrocilam sie tak niefortunnie,ze zlamalam noge w dwoch miejscach a mimo to raz do roku zawsze jade "na narty" i nie straszny mi zaden stok :wink:

Awatar użytkownika
wiki1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 12 lis 2005, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto
Kontakt:

Post autor: wiki1 » 30 gru 2005, 16:59

agnieszka21 pisze:Wiki widze,ze mamy te same pasje:motory i jazda konna.l:
Oj tak Aga ....motorki ,samochody ,konie no i juz nie wiem czego do szczescia mi jeszcze potrzeba..

Kurcze.. moze ty moja telepatyczna siostra blizniaczka :wink: :roll:

Awatar użytkownika
Libby
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 341
Rejestracja: 19 lip 2005, 20:45

Post autor: Libby » 30 gru 2005, 17:02

agnieszka21 pisze:Oj dziewczyny nie macie racji :!: ,ja wiem ze mozna miec uraz,ale mysle sobie,ze wlasciwie nigdy nie lubilyscie tych zwierzat wczesniej zanim mialyscie z nimi blizszy kontakt.Do koni trzeba miec podejscie to fakt,ale tym podejsciem jest wlasnie okazanie im troche serca no i nie mozna trzesc portkami zanim sie wsiadzie,to tak jak pies jak wyczuje,ze sie boisz to ugryzie....proste :) A co do dzieci i koni to nie wiem czy wiecie,ilu dzieciom z porazaeniem mozgowym badz chorym na autetyzm pomogla wlasnie terapia,ktora polega na kontakcie z tymi zwierzetami.Mialam okazje zobaczyc jak wyglada taka terapia i ze lzami wzruszenia obserwowalam jak te zwierzeta znosily z wielka cierpliwoscia i spokojem kazde pociagniecie,uszczypniecie,piski i ten "caly szum"jaki robily te chore dzieci podczas tych zajec,rozmawialam tez z rodzicami,ktorzy z poczatku byli sceptycznie nastawieni,teraz niewyobrazaja sobie zeby mogli zabronic dziecku tego kontaktu.Ja podczas jazdy na nartach 4 lata temu przewrocilam sie tak niefortunnie,ze zlamalam noge w dwoch miejscach a mimo to raz do roku zawsze jade "na narty" i nie straszny mi zaden stok :wink:

ale stok Cie nie zrzucil z grzbietu ani nie dziabnął, sama upadłaś... ;-)

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 30 gru 2005, 17:03

Wiki calkiem mozliwe.... :D :D :D

Awatar użytkownika
wiki1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 12 lis 2005, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto
Kontakt:

Post autor: wiki1 » 30 gru 2005, 17:07

agnieszka21 pisze:Wiki calkiem mozliwe.... :D :D :D
:shock: :shock: :shock: zaczynam w to wierzyc :wink:

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 30 gru 2005, 17:09

Libby wiadomo,ze zdaza sie ze jeden na iles tam przypadkow kon moze byc zbyt agresywny,albo ja nie wiem niespokojny :roll: ale pomysl....czy wszyscy ludzie sa dobrzy,przeciez swirow tez nie brakuje :!: a wsrod zwierzat to wiesz mialam kiedys psa,ktorego trzeba bylo uspic bo byl strasznie agresywny,poprostu cos mial z psychika nie tak,a mimo to kocham pieski i nie mam jakis uprzedzen bo takie jest zycie,ze natura czasem plata figle :wink:

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 30 gru 2005, 17:09

jesli o mnie chodzi to konie, snowboard, narty wodne, aerobik awlaszcza aerobox, a to czemu chce sie poswiecic po obronie gdy wreszcie bede miala czas dla siebie to sztuki w alki :P

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 30 gru 2005, 17:11

wiki ja juz jestem prawie pewna na 100% :D :wink:

Awatar użytkownika
wiki1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 12 lis 2005, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto
Kontakt:

Post autor: wiki1 » 30 gru 2005, 17:15

agnieszka21 pisze:wiki ja juz jestem prawie pewna na 100% :D :wink:
O rany ja chyba nie bede spala z wrazenia... :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”