PASJE ŻYCIOWE ...

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Libby
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 341
Rejestracja: 19 lip 2005, 20:45

Post autor: Libby » 30 gru 2005, 17:15

agnieszka21 pisze:Libby wiadomo,ze zdaza sie ze jeden na iles tam przypadkow kon moze byc zbyt agresywny,albo ja nie wiem niespokojny :roll: ale pomysl....czy wszyscy ludzie sa dobrzy,przeciez swirow tez nie brakuje :!: a wsrod zwierzat to wiesz mialam kiedys psa,ktorego trzeba bylo uspic bo byl strasznie agresywny,poprostu cos mial z psychika nie tak,a mimo to kocham pieski i nie mam jakis uprzedzen bo takie jest zycie,ze natura czasem plata figle :wink:
jasne, ze to wiem, dlatego napisałam wcześniej, ze uprzedzam Wasze komentarze ...
dla mnei po prostu przyjemnosć nie jest na tyle duża, żeby było warto ryzykować.

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 30 gru 2005, 18:29

narty...kiedys zwichnelam noge...i wiecej nie stanelam na nie...a tak bardzo chcialam....a jak chcialam to ciaza potem karmienie,potem brak sprzetu,a jak sprzet dostalam to kolejna ciaza i karmienie a teraz zas cycory i nie moge znowu :(
okropnie chce sie nauczyc od nowa....no i pasja jezykowa-hiszpanski
taniec to normalka...odpreza mnie itd :)
i mala pasja..to co studiuje historia..chcialabym kiedys uczyc w szkole..dla mnie kazda lekcja to wyzwanie swoiste...jak zrobic zeby lekcja byla ciekawa i zeby dzieciaki sluchaly...
a takie hobby ktore nie bedzie pasja zyciowa to ukladanie puzzli...
hmmm chyba malo wymagajaca jestem...
konie ja ich sie po prostu boje ale corka chetnie jezdzi konno :) zreszta mieszkamy kolo stadniny koni wiec chyba to naturalne
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 30 gru 2005, 18:34

widze ze ładny klubik koniarzy nam tu powstal :D moze zorganizujemy jakis zlot konski i wspolnie w maly terenik :?: :wink:

poza tym druga pasja to film - uwielbiam kino ,aktorstwo kiedys chcialam zdawac do szkoly filmowej ale z gory zalozylam zie sie nie dostane :wink:

taniec - ahh odkad ogladalam taniec z gwiazdami to nowa pajska :wink:bardzo bym chciala tak tanczyc

Awatar użytkownika
ETNAA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 704
Rejestracja: 22 lut 2005, 10:44

Post autor: ETNAA » 30 gru 2005, 23:05

to i ja się przyłączam do klubiku koniarzy :) jeżdżę od 6 roku życia :) noo, trochę ostatnio nieregularnie (czasu mało) i owszem nie raz spadłam, nawet miałam po jednym z upadków dość poważną kontuzję.. ale to jest to COŚ, gdy galopujesz polem prosto w stronę słońca.. gdy przytulasz się do końskiego łba, gładzisz chrapki :) ale rozumiem że nie wszyscy to czują, mój mężczyzna określa konie mianem "przerośniętych psów" ;)
cycuchy od Kubasika - grudzień'05 :)
wypełnienie doliny łez - w trakcie :)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 31 gru 2005, 00:58

a moją pasją są podróże- te dalekie, docieranie do najdalszych zakątków świata, obcowanie z przyrodą jakiej nie znam, egzotyka i klimat(choć bardzo się boję owadów i innych świnstw)- to wszystko sprawia, że czuje że żyje. uwielbiam piękno i potrafię się niem delektować.
drugą pasją jest latanie- na wszelkich sprzętach jeśli tylko mają nośnośc... szybowce, motolotnie,lotnie, paralotnie, skoki spadochronowe, samoloty- małe i duże. uczucie wolności i tego zawieszenia w przestrzeni jest po prostu boskie. najbardziej lubie otwarte sprzęty, gdzie nogi mi wiszą w powietrzu i tylko kask na glowie daje uczucie pozornego bezpieczeństwa...
zdjęcia to kolejna moja pasja, ale te artystyczne, piękne-najlepiej przedstawiające zwierzęta-słonie, żyrafy, lwy.... jak już zamieszkam gdzieś to całe mieszkanie uwieszę obrazami- takimi właśnie- daje mi to uczucie spokoju i zachwytu....
no i mam kilka innych "chwilowych" pasji... mam troche słomiany zapał. :roll:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 01 sty 2006, 15:17

Kiedyś moja pasją był teatr , teatr i jeszcze raz teatr(!!!), teraz , hmmm, :roll: trudno powiedzieć...
Zanim wyszłam za mąż miałam wiele planów-wiedziałam, do czego dążę... ..później się wszystko skończyło. Jakoś sie trochę pogubiłam...
Przez pewien czas byłam załamana i żyłam w próżni ...
Wyjechałam z kraju i zaczęłam poszukiwać: najpierw taniec, przygoda z dzieciakami a teraz... ...nauka w Akademi kosmetycznej...
Cały czas uczę się języków... ...ale zaczynam się nudzić... :x Nie czuję sie w 100% spełniona... :(

Kocham przestrzeń i góry- moje hobby to łażenie po górach i mam zamiar kiedyś spróbować wspinaczki... :? A taniec...? ...nie widzę sensu życia bez muzyki i tańca...!!! :)

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 02 sty 2006, 08:22

konie, konie,konie i raz jeszcze konie

najpiękniejsze, najcudowniejsze i najbardziej kochane czworonogi na ziemi, koń nie jest taki fałszywy i złośliwy jak człowiek, kocham konie, koń nigdy złosliwie mi nic nie zrobił, jak konia traktujesz, tak koń potraktuje ciebie, to sa bardzo mądre zwierzęta, jednak można do nich czuć respekt chocażby ze wzglęgu na wielkość.

Jak załapiesz tego bakcyla na konie to juz do końca życia. :D
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Awatar użytkownika
wiki1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 12 lis 2005, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto
Kontakt:

Post autor: wiki1 » 02 sty 2006, 08:25

Kasieńka pisze:konie, konie,konie i raz jeszcze konie...
Jak załapiesz tego bakcyla na konie to juz do końca życia. :D
Nie...no sluchajcie my sie tu musimy wszystkie umowic!!!!!!

Moze gdzies pojedziemy wszystkie razem :) :) :) :?:

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 02 sty 2006, 08:28

obowiązkowo, może przyjedziecie do mnie i pojeźdzmy nad zalewem wiślanym na konikac??
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Awatar użytkownika
wiki1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 12 lis 2005, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto
Kontakt:

Post autor: wiki1 » 02 sty 2006, 08:37

Kasieńka pisze:obowiązkowo, może przyjedziecie do mnie i pojeźdzmy nad zalewem wiślanym na konikac??
Kasienka..ja jestem chetna.. :) :) :!: :!:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”