Rozczarowanie "Polska"

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Rozczarowanie "Polska"

Post autor: agnieszka21 » 18 gru 2005, 19:26

W swoim rodzinnym kraju "goszcze"od 9 miesiecy,no wlasnie"goszcze" bo chyba chce wrocic... :cry: do USA.Tam spedzilam prawie cale swoje krutkie zycie mam 21,w N.Yorku mieszkalam 16 lat,moim marzeniem bylo ,kiedy tylko skoncze liceum wrocic do Polski,podjac studia (najlepiej psychologie,albo dziennikarstwo) i zostac na zawsze :!: niewiem czy ktora kolwiek z Was dziewczyny jest w stanie pojac moje rozczarowanie"Polska"rzeczywistoscia,ja wiem doskonale,ze to wszystko co sie w Polsce dzieje to wina naszej polityki,prezydenta ,tego ze nikt sie nie przejmuje tym np:samotna matka z 3 dzieciaczkow ma wyzyc za 500 zl caly miesiac....ale nie o tym ,przepraszam...rozczarowal mnie tutaj stosunek czlowieka do drugiego czlowieka.Przyjezdzajac na swieta czy wakacje do Polski wiedzialam,ze mam oddanych przyjaciol na ktorych"zawsze moge liczyc"dzis wiem,ze to byl za krutki okres by to stwierdzic...obluda,zawisc,nienawisc i zazderosc tylko dlatego,ze ktos ma wiecej panuje wszechobecnie i obawiam sie,ze rozprzestrzenia sie niczym wirus HIV,tylko dlaczego :?: :?: przeciez kazdy jest panem swego losu :? przyklad:kolezanka,ktora poi 5 letnim pobycie i ciezkiej charowie w Anglii chciala sobie kupic mieszkanko,samochod..."pochwalila sie kolezance,ktora "zdala mi relacje:mieszkanie,samochod,wiesz wszystko fajnie,ale za jaka cene :?: sprzatajac i uslugujac komus ?(ta kolezanka pracowala na tzw.sprzataniach)ale sama majac taka okazje nie skorzystal\a bo to za ciezka praca...sama niejednokrotnie bylam krytykowana np:za diamenyty w uszach :? przyklad na dyskotece stolik na przeciw "mojego":patrz a ta to jakies brylanty ubrala i mysli,ze najpiekniejsza....albo kolezanka mojej mamy : toz to strata pieniedzy,a tutaj mlodziez nie ma na stancje jak chce sie dalej ksztalcic.... :oops:

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 18 gru 2005, 19:45

Zalosne.....wszystkie moje naleppsze kolezanki byly najlepszymi tylko jak sie pojawialam raz na jakis czas...ostatnio na imprezie jak sie |"pochwalilam",ze budujemy z mezem dom 500m to padly komentarze:po co ci taki ddduuuzzzyyy :?: :?: :!: :!: nie nadazysz ze sprzataniem :!: powiedzialam,ze ja nie bede sprzatac :D tylko wezmiemy z mezem jakas pania na tzw.prowadzenie domu i ,ze majac w planach taaaakkkiii DOM od poczatku wiedzialam,ze tak bedzie...no i SZOK :!: :!:komentarze typu:mie masz co z kasa robic i tego typu :twisted: :twisted: czy u nas w polsce nie jest "normalne",ze jesli kogos stac to zatrudnia gosposie,albo "nosi diamenty w uszach?"wczoraj dostalismy z mezem zaproszenie na impreze,jednak nie poszlismy ....ja sie tutaj "boje" nawet wyjsc na ulice w mini ,bo zaraz jakis glupi komentarz(mimo,ze mam zgrabne nogi)LUDZIE :!: :!: gdzie u Was choc troche tolerancji :!: :?: ja sie nie moge znalezc w tym "swiecie",co za spoleczenstwo :?: :?: :evil: :evil: Ociekajace zazdroscia,nienawisci,a niedaj boshe zeby ktos mial wiecej...pisze to wszystko,poniewaz zauwazylam,ze na tym forum sac normalne laski,wiec mysle ze mnie zrozumiecie :?: :?: no i administratorka mnie nie wywali :?: :wink: czy wy takze odczuwacie ten JAD?

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 18 gru 2005, 20:08

agnieszka21 pisze:czy wy takze odczuwacie ten JAD?
...a jakże... :roll:

...ale wiesz... Ciebie może to oburzyło, bo mieszkałaś w USA... u nas w Polsce to normalka, że tak jest... :twisted: ...do dzis pamiętam jakże żałosną sytuację... tydzień po tym jak wyszłam ze szpitala po wypadku i po pogrzebie mojego chłopaka... odwiedziły mnie dwie koleżanki... ja cała zmasakrowana, połamana, na psychotropach, wykończona fizycznie a przede wszystkim psychicznie... :cry: ...i jedna pyta, nie jak się czujesz czy coś w tym stylu, tylko cedzi przez zęby... co dostaniesz w spadku? :roll: :evil:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 18 gru 2005, 20:17

valentinko,jakze mi przykro :!: :!: :cry: naprawde-i widzisz sama ...jak tu sie nie dziwic :roll: kiedy wookol tylu ludzi,ktorzy mysla tylko o korzysciach..skad ja to znam?bedac na wakacjach w polsce poznalam chlopaka(ob.mojego meza)pozniej pojawily sie komenyarze:no nie dosc ,ze bogada to jeszcze na bogatego jedynaka trafila :D :D smieszne?raczej zalosne :!: :!: nawet nie wiesz jak mi przykro...nie wspominajac o twoich odczuciach po 'takich KARYGODNYCH :!: :evil: komenyarzach"

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 18 gru 2005, 20:21

a o planach "zrobienia piersi"to juz nawet nic do "nich"nie wspomne bo by mnie chyba zjadly :twisted:

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Rozczarowanie "Polska"

Post autor: Kamila » 18 gru 2005, 20:39

agnieszka21 pisze:przeciez kazdy jest panem swego losu :?
Agnieszko wszystko sie zgadza o czym piszesz, taka jest nasza spolecznosc (przykre) :? , ale to ze jestes Panem swego losu, to nie dokonca sie z toba zgodze, szanse dali ci jednak Twoi rodzice z ktorymi opuscilac Polske i zylas przez 16 lat w USA, wiec nie powinnas byc taka rozgoryczona.

Rowniez mialam kolezanke, ktora przyjechala do Polski w wieku 16 lat, wskoczyla w II klase szkoly sredniej w czasie trwajacego roku szkolnego, bardzo ja lubilam, pozniej po szkole nawet mialysmy mozliwosc razem wspolpracowac, aktualnie kontakt sie (moze nie urwal), ale jest bardzo sporadyczny (maile, kartki pocztowe).

Wszystko zalezy od ludzi ktorymi sie otaczasz :wink:
My nigdy nie mialysmy takich zachowan jakie opisujesz (zazdrosc czy zawisc), wiem wiem z biegiem czasu jest coraz gorzej (to bylo ponad 10 lat temu).

Moje wnioski: przyjechala z USA, poziom nauki w USA bardzo niski (wszystko przy pomocy kalkulatora), osoba w szkole sredniej miala wielkie problemy z ulamkami :roll: , nie wiedziala jak to ugryzc, uczac ja matematyki i przygotowujac ja do komisa, prawie sama zawalilabym biologie :oops: :? Ogrom bledow ortograficznych (ale to normalne).
Sama przyznala, ze ucza tam bardzo ogolnikowo, wiedza bardzo plytka (ona byla tam jedna z najlepszych uczennic) :roll:

Nie wyrozniala sie niczym szczegolnym (fakt miala inny styl niz rowiesniczki w Polsce - ogolnie "choinka"), ale nigdy to nie rzutowalo na nasze relacje!!! Jedno co bylo dziwne i co przeszkadzalo, to to ze jej tato chcial kupic jej egzamin z matmy upssss i to sie naszej pani nie spodobalo. :shock: :evil:
Zreszto to fakt, myslal, ze z Ameryki przyjechal i moze wszystko :?
Poza tym w domu wsrod gosci mowil po angielsku, to rowniez nie wygladalo ladnie..... :shock:

Generalnie lubilam ta rodzinke :D :lol:
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 18 gru 2005, 20:42

...wiesz Agnieszko... mi to już nawet nie jest przykro... :wink: ...już przywykłam do tego, że pełno hien wokół nas i mam na to po prostu wywalone... :lol: :twisted: ...mam swoich przyjaciół, najlepsze osoby pod słońcem, bezinteresowne i życzliwe... :) ...a reszta do szczęścia nie jest mi potrzebna, mogą komentować sobie jak im się tylko podoba i mogą sobie zęby zdzierać z zazdrości... :twisted: :lol: :wink: ...mam to w głębokim poważaniu... :twisted: 8)
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 18 gru 2005, 21:11

a ja ten jad nawet nieco polubiłam.
lubie podnieść ciśnienie moimpseudo koleżankom swoim opisem na gg, że robie coś fajnego ze swoim zyciem.... jedna się odezwała na mój opis na gg "palmi i plaża już za chwile"- gdzie itd no to jej powiedziałam, więc zaraz było pytanie za ile?? no to jej powiedziałam...... i komentarz: to przepłacasz ale chyba już sama nie wiesz co z pieniędzm robić..... nie moja wina, że ona w wieku 20 lat zrobiła sobie dziecko i mąż ją z kasy rozlicza..... ale musi sie na kimś wyżyć dziewczyna bo jej życie kończy się na spożywczym pod blokiem ew tesco w niedziele :lol: sama to wybrała.
nie wiem czym się stresujesz Agnieszko, trzeba się cieszyć, że Ci zazdroszczą.... mogło być gorzej (czyt: odwrotnie) :wink:
a najbardziej lubie dokuczyć otoczeniu zmianą auta na nowe.... jak wracam i mam przejechane drzwi kluczami to czuje ich jad fizycznie.....
kilka miesięcy temu wróciłam i miałam przebitą czymś ostrym opone.......
taki mamy ten kraj.....
i dlatego nie rozumiem w jakim celu tu wróciłaś :lol: ja marze o dniu WIELKIEJ EWAKUACJI :lol: :lol: :lol: :lol:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 18 gru 2005, 21:18

Valentina pisze:....już przywykłam do tego, że pełno hien wokół nas i mam na to po prostu wywalone... :lol: :twisted:
:roll: ciezko miec tak na codzien wywalone... czesto, tez sie smieje z jadowitych docinek,
ale mam takie chwile, gdy czuje, ze ktos mi robi na zlosc i pod gore... tak ekstremalnie, jawnie i chamsko z satysfakcja!
Niestety jest to typowe dla naszego zakompleksionego spoleczenstwa :(
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 18 gru 2005, 21:20

GAGA pisze:ja marze o dniu WIELKIEJ EWAKUACJI :lol: :lol: :lol: :lol:
i tryumfalnym powrocie po kilku latach! :twisted:
ZAWSZE BLACK & WHITE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”