Rozczarowanie "Polska"

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kira
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 338
Rejestracja: 28 gru 2005, 13:53

Post autor: kira » 13 lut 2006, 15:33

hehe samanthii , tez pewnie bym tam nie wrocila, nie wiem jak tam jest ale nie specjalnie lubie ten kraj. Ciezko oceniac cos czego sie nie zna, ale jakos poprostu moje serce pcha mnie gdzie indziej. Powodzenia z nowym domem, mam nadzieje, ze na swoj tez niedlugo zarobie. Cale nowe zycie przede mna wraz z nowym nosem i wyprowadzka na stale :D No i teraz nawet swojego kota zabieram, nie moglabym bez niej zyc :)

eve
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 520
Rejestracja: 28 paź 2005, 23:07

Post autor: eve » 13 lut 2006, 16:53

Dziewczyny, a tak jeszcze o Rydzyku chcialam napisac. Wczoraj ogladalam reportaz TVN-u ale na plytce zgrany, wiec emitowany byl juz wczesniej kiedys w telewizji; ale normalnie skurczysyn ma tupet!!! Bylo o nim od czasow mlodzienczych, od malego chcial zostac ksiedzem; swego czasu nielegalnie przebywal w Norymberdze i tam zaczal sie niejako bogadzic - pierwsza chyba jego fura to czerwone Audi 80 ktore bylo wowczas furora. Jak wrocil po latach do kraju zaczal powoli budowac swoje "imperium" i realizowac marzenie. Otworzyl znane juz wszystkim radio Maryja (na ktore moja babcia co miesiac wplaca 100zl) i zaczal ludziom robic pranie mozgu. Normalnie nie moge pojac jak ludzie moga sluchac tego pierdol.. za przeproszeniem i miec klapki na oczach co ten oszust wyrabia! Przeciez to rasista jeden, wlasciwie nazista, wielki czlowiek mediow, ale z mediami nidgy nie rozmawia! Swojego rodzonego brata w chorobie nigdy nie odwiedzil, na grobie matki nie byl; okradl juz tyle ludzi, a inni dobrowolnie oddaja mu majatki albo wplacaja kase jak moja naiwna babcia. Normalnie porownalabym go do Hitlera, tylko ze w Polskiej wersji i w kolejnym stuleciu. Na domiar tego wlasnie dzis na Wirtualnej przeczytalam ze Ojciec Dyrektor wkrotce otwiera swoja witryne internetowa! Jak ten nasz narod moze byc tak slepy!! - gdybyscie widzialy ten reportarz, "wiernych kosciola" ktorzy niemal zabiliby ekipe TVN w obronie Rydzyka, szczena mi opadla... I co raz bardziej zrazam sie do tego naszego "panstwa koscielnego" :( :evil: :evil:
op. powiekszenia biustu - 20.12.06 - implanty okragle, profil sredni, 400cc. Jestem szczesliwa!!!

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 13 lut 2006, 18:34

:shock: :shock: :shock: mam szok, po przeczytaniu tego, co napisalas...

szczerze mowiac, nigdy nie sluchalam Rydzyka ani na niego nie patrzylam...

ale moj maz (ktory nie jest Polakiem) zapytal mnie nawet, czemu nie slucham Radia Maryja :shock: :lol: :? - "przeciez to takie wazne dla POlakow..." :roll:

Boszsze, brak slow normalnie....................

Awatar użytkownika
kira
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 338
Rejestracja: 28 gru 2005, 13:53

Post autor: kira » 13 lut 2006, 18:51

Buhehehe amen

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 13 lut 2006, 19:23

Eve oglądałam ten reportaż już kilka tygodni temu. Naprawdę nie boję się stwierdzić, że to całe "stowarzyszenie ojca rydzyka"(z małej litery jego nazwisko bo to skurczybyk) -"mocherowe berety" to sekta. Rydzyk robi tym ludziom pranie mózgu i robi to legalnie. Wypowiadali się właściciele rozgłośni katolickich na całym świecie. Wszyscy byli oburzeni treściami, jakie się rozgłasza w Radiu Maryja. To jest naprawdę nazista. A te stare babcie jak widzą reporterów TVN to plują na nich, rzucają czym popadnie i klną. I nikt nie może z tym zrobić porządku :?
A i jeszcze dodam, że niedawno reporterzy zrobili "podpuchę" dzwoniąc do jakiegoś ministra i podając się za osobę ze srodowiska "ojca dyrektora" i mówiąc, że zepsuł mu się samochód i w związku z tym proszą, by podjechał po niego samochód z ministerstwa. No i co???I minister wysłał po niego samochód. Więc na dobrą sprawę za wożenie jego szanownego tyłka płaciliby podatnicy. Całe szczęscie, że tym razem to ten minister dostanie po kieszeni i za to zapłaci
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 13 lut 2006, 19:31

w ogole nieporozumienie zeby kosciol sie mieszal do polityki do ku...y nedzy :evil: :!: w koncu ma laczyc a nie dzielic, e szkoda gadac, staram sie przygladac sie temu co sie dzieje bez zbytnich emcji bo po co psuc sobie zdrowie rzeczami na ktore i tak nie mam wplywu :? ale czasem to naprawde... noz sie w kieszeni otwiera...

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 13 lut 2006, 19:33

:shock: :shock: :shock: Jezuuuuuuuuu.............!!!

nie pojmuje tego... ...nie moga czegos z nim (Rydzykiem ) zrobic ?????

(az sobie go naprawde kiedys poslucham........ :oops: )

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 13 lut 2006, 19:41

ja nawet chcialam posluchac kiedys co on tam gada ale jak wlaczylam radio to same zdrowaski lecialy wiec musialam zrobic off

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 13 lut 2006, 20:06

:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 14 lut 2006, 17:35

dzisiejszy dzień stał się dla mnie koszmarem..... a to z powodu mojej wizyty w tesco. :roll: pośrednio.... wyszłam tylko na 15 min po bombonierke wracam i ktoś zajebał mi kołpak!!!! jeden kołpak do cholery! po co komuś jeden kołpak. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
na pewno był jak parkowałam, bo wracałam się do auta po komórke z tamtej strony właśnie! wyprowadziło mnie to z równowagi i musiałam sie wyładować.... :x
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”