Adopcja serca

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Post autor: Lilith » 12 sty 2006, 01:22

Właśnie, Alina! Jesteś thebeściarą o wielkim sercu. Ja też w przyszłości chciałabym adoptować takiego ludzika, który zobaczy we mnie Mamę. ( na razie sytuacja prawna nie pozwala mi na to ). A u Ciebie, że nerwy były napięte, to chyba normalne, kiedy w domu ma miejsce " rewolucja". Nowe zwyczaje, mniej spokoju, dzielenie serca na cząski, żeby każdy miał choć kawałek ciepełka dla siebie. Niech więc Ci serce rośnie i Twojemu mężowi też! Nawet już wydzieliłam cząstkę swojego dla Waszej Rodzinki. A wyobrażasz sobie, jak za jakiś czas, gdy dzieci będą miały swoje dzieci i przyjadą na święta do Babci Alinki? Opłatek, kolędy, wielka choinka, życzenia od dzieci i mnóstwo małych, lepkich łapek na Twojej buzi... To dopiero będzie! I będziesz wokół słyszała: MAMO, BABCIU. Dla takiej chwili warto wpuścić teraz do domu namiastkę tornada, prawda? Pozdrawiam i ściskam Was wszystkich po kolei, a potem....Wszystkich razem. Takie wielkie, hałaśliwe przytulasy, Alinko :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”