Tesciowa i TY ????

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
maxi1207
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 364
Rejestracja: 08 mar 2010, 11:55
Lokalizacja: Gdynia

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: maxi1207 » 24 kwie 2012, 22:15

Witam Babeczki
Ja też mam do d... teściową i kiedyś mi zależało aby nasze stosunki były chociaż poprawne. Dzisiaj nie odzywamy się do siebie,mam święty spokój i niech tak zostanie. Miałam taki cyrk na przemian co pół roku przez 12 lat,raz było dobrze a raz "nie mów do mnie mamo". Teraz jest to drugie i już nie dążę do zgody, powiem szczerze,tak mi lepiej. Widocznie mamy takie charaktery,że od początku nie przypadłyśmy sobie do gustu. (punch
1994-2000 biust Dmytrzak (porażka i naście poprawek)
2009 korekta powiek Skupin
2010 biust Dmytrzak (udało się)
30.04.2012 Pełny lift,endo czoła,endo brwi,korekta powiek dolnych, liposukcja policzków Surov (już po)

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: headie » 25 kwie 2012, 10:00

Dla mnie mówienie mamo do teściowej to jakby zdrada mojej wlasnej matki. Nie będę nigdy mówiła mamo do kogokolwiek innego, matkę mam tylko jedną jedyną i nikt nie może zawłaszczyć tego miana. To taka dygresja odnośnie tematu.. (tongueout

Awatar użytkownika
Ala ma kota
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2536
Rejestracja: 11 gru 2010, 16:19
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: Ala ma kota » 25 kwie 2012, 10:33

tak, to bywa dziwne kiedy poprzedniego dnia mówisz "proszę pani" i znosisz wtrącanie się w każdy szczegół ślubu i krytykę każdej decyzji, a następnego niby coś się ma zmienić i z "proszę pani" masz przejść na "mamo".
dziwaczne, we mnie też to budziło sprzeciw.
Beauty w Polsce jest już na FB https://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false; ZAPRASZAMY!!!

Jeśli wciąż nie spotkałaś mężczyzny, u boku którego chciałabyś się zestarzeć, nie przejmuj się. Bez mężczyzny też się zestarzejesz. Może tylko później. /Maria Czubaszek/

Awatar użytkownika
czajniz
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1505
Rejestracja: 26 paź 2010, 20:34

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: czajniz » 25 kwie 2012, 10:43

headie pisze:Dla mnie mówienie mamo do teściowej to jakby zdrada mojej wlasnej matki. Nie będę nigdy mówiła mamo do kogokolwiek innego, matkę mam tylko jedną jedyną i nikt nie może zawłaszczyć tego miana. To taka dygresja odnośnie tematu.. (tongueout
mialam takie samo podejscie !!!!!!!! jednak zycie zweryfikowalo moje poglady (giggle

trudno mi bylo do tesciowej mowic per Pani a po imieniu z kolei nie mialam odwagi bo mam jakis wewnetrzny "szacunek" do osob starszych ode mnie (whew
przez pierwsze miesiace stawalo mi to slowo w gardle ale z czasem jakos przestalam zwracac na to uwage

ja to sobie wytlumaczylam tak : mamunia, mamcia, mamka= rodzicielka a mama= tesciowa
i tak zostalo (happy
teraz jak nie mam juz mojej kochanej mamusi to tak jak mowie do tesciowej mamo to nie czuje sie sierota (nod

z drugiej strony tak jak mowi sie np w pracy do przelożonej "pani kierowniczko" to mozna podejsc do tematu wlasnie w ten sposob, ze zwracamy sie do tesciowej po "stanowisku" (giggle czyli matka mojego męża (clapping
23.03.2011 - dr Kasprzyk, allergan inspira TRF 345g

06.09.2012 - dr Kasprzyk, Silimed Maximum XH 620g (heart
http://www.beautywpolsce.com/forum/view ... 63&t=15409" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Inspector Gadget Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: headie » 25 kwie 2012, 10:49

Człowiek jest się w stanie przyzwyczaić do wszystkiego.
Ja tam nie mam zamiaru dorabiać teorii do zwykłego konformizmu i wielowiekowych tradycji. Jak coś budzi we mnie wewnętrzny sprzeciw do się do tego nie naginam. Trudniej się tak żyje ale przynajmniej w zgodzie ze sobą ( a często w związku z tym w stanie wojny z otoczeniem ).
P.S. Ja nie znoszę żadnego wtrącania się i tego nie akceptuję ani od własnej matki ani od cudzej (tongueout .

Awatar użytkownika
maxi1207
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 364
Rejestracja: 08 mar 2010, 11:55
Lokalizacja: Gdynia

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: maxi1207 » 25 kwie 2012, 12:05

headie -nic dodać nic ująć,pięknie to ujęłaś a zwłaszcza jak ta pani ani w ząb nie pasuje
1994-2000 biust Dmytrzak (porażka i naście poprawek)
2009 korekta powiek Skupin
2010 biust Dmytrzak (udało się)
30.04.2012 Pełny lift,endo czoła,endo brwi,korekta powiek dolnych, liposukcja policzków Surov (już po)

Awatar użytkownika
RedOne
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 411
Rejestracja: 26 lip 2009, 08:36
Lokalizacja: z domu

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: RedOne » 18 maja 2012, 14:08

czajniz pisze:
headie pisze:Dla mnie mówienie mamo do teściowej to jakby zdrada mojej wlasnej matki. Nie będę nigdy mówiła mamo do kogokolwiek innego, matkę mam tylko jedną jedyną i nikt nie może zawłaszczyć tego miana. To taka dygresja odnośnie tematu.. (tongueout

dokladnie!! tez tak samo mysle! jest to krepujace ,nielogiczne i wogole.
w innych krajach mowi sie po imieniu i wcale nie jest to niegrzeczne ani niemile.i to mi sie podoba.
natomiast (gdy juz sie pojawia dzieci )pozniej wiekszosc chyba mowi :babcia ,dziadek np .babcia Zdzisia ,czy dziadek Wladek hahaha i to jest niejako wybrniecie z tej idiotycznej sytuacji
15.03.2011 nowy nosek by Stępniewski :D niedlugo minie roczek ;)
postanowienie:chce troche schudnac !

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: agunia585 » 13 lip 2012, 13:32

Racja Redone ja też radze sobie babciując do teściowej. Wkurza mnie gdy ona chce mnie przytulać czasami albo gada mi że mnie kocha , a dla mnie kocham cie mamo jest całkowicie zarezerwowane dla mojej mamusi!!!! I nie przełamię się do licha. Ona obrabia tyłek wszystkim dookoła a przy tobie cie kocha . No dźwiga mi się od razu ciśnienie jak ją nachodzi. Migam się wtedy mówią - ja też. Mężowi się serce raduje,a ja to traktuje jak rzecz do przetrzymania.
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: marryme » 22 sie 2016, 23:45

Jak czesto jestescie w stanie zaakceptowac wizyty u tesciowej?
Raz w tygodniu,raz w miesiacu?Czesciej,rzadziej?
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: babina7 » 23 sie 2016, 00:54

ja jako teściowa chciałabym sobie posiedziec w domciu ale kilka razy w miesiącu zięciu prosi o przyjazd......
Chyba jestem aniołem, bo 20 lat mieszkałam z tesciową i też spięć nie było.
zadowolona

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”