jest mi dzisiaj strasznie smutno

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 08 sty 2006, 09:26

Taki męzczyzna - to "facet wyzwanie" caly czas sie liczy ze on sie zmieni...
Moj byly narzeczony byl taki... bylismy razem do czasu gdy sie zmienil!! Potem juz przestalo mnie to jarac :roll: Krotko mowiaz, jestesmy siebie warci...

Glowa do gory!!! :D Nie jestes sama :(
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 09 sty 2006, 19:02

wiecie a mnie przyprawia coś co sprawia, że jestem smutna
Jestem zdecydowana na operację i chciałabym ją przed majem, problemik jest taki, że pieniążki dostanę z dnia na dzień, a wówczas na operację czeka się do 2miesięcy a żaden lekarz nie pójdzie na "rekę" by szybciej:/
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
sylwik
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 397
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:33
Lokalizacja: KrakÃłw
Kontakt:

Post autor: sylwik » 09 sty 2006, 19:48

a pytałaś lekarza? z tego co sie dowiedziałam, to warunki kredytowania są atrakcyjne i wystarczy wpłacić 30% a op masz szybciutko. Reszte skredytujesz a jak dostaniesz cash do ręki to sobie calosc splacisz :) Ja tez na razie nie mam funduszy (to 30% znalazloby się ale czekam na pelną kwotę :) ) jak mi nie wyjdzie plan maximum to tez skorzystam z tej opcji, bo operacje chce zrobic max w kwietniu, zeby na wakacje miec już wszystko na swoim miejscu 8)
470/520 McGhan 410 anatomy 6.03.2006 Dr. TK
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Post autor: Lilith » 10 sty 2006, 23:46

No to du...Siedzę sama jak palec, od "życzliwych" dowiedziałam się, co porabia moje "cudo", więc zadzwoniłam na koma do niego i poszła niezła "wiącha" :evil: , jak się okazało, że ma zaspany głosik. Przyjechał, a jakże i kazał się przebłagiwać na kolanach, że używałam takich słów :shock: . Oczywiście tego nie zrobiłam. Jakaś chora jestem. Ale raczej boję się, że sama sobie nie poradzę... Czy nie znacie kogoś, kto by mnie zatrudnił i nie poniżał :wink: :? ? Ale ja mam talent do tańczenia po g... :cry: . Czy się opamiętam, czy zaświeci dla mnie słoneczko? Ja już nie mogę, a wierzcie mi, nie mam wyjścia...

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 11 sty 2006, 23:32

Lilith pisze:No to du...Siedzę sama jak palec, od "życzliwych" dowiedziałam się, co porabia moje "cudo", więc zadzwoniłam na koma do niego i poszła niezła "wiącha" :evil: , jak się okazało, że ma zaspany głosik. Przyjechał, a jakże i kazał się przebłagiwać na kolanach, że używałam takich słów :shock: . Oczywiście tego nie zrobiłam. Jakaś chora jestem. Ale raczej boję się, że sama sobie nie poradzę... Czy nie znacie kogoś, kto by mnie zatrudnił i nie poniżał :wink: :? ? Ale ja mam talent do tańczenia po g... :cry: . Czy się opamiętam, czy zaświeci dla mnie słoneczko? Ja już nie mogę, a wierzcie mi, nie mam wyjścia...
wiem ze, sie powtorze ,ale uciekaj od niego i to jak najdalej :!:
a co do twoich obaw, mysle ze sobie poradzisz niewielu potrafi sprzedawac snieg :lol: wdodatku eskimosa :lol:
głowa do gory :wink:

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Post autor: Lilith » 12 sty 2006, 00:32

Dzięki, na razie nie mogę przez najbliższe 3 miesiące. A potem fiuuuuuuuu........ jak struś pędziwiatr. Przez łąki, pola do wolności :) .

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 12 sty 2006, 16:03

:roll: :roll:
oj Lilith moze on sie zmieni.... wiesz jak jest, okaz mu cierpliwosc... cierpliwi beda wynagrodzeni

Moj sie pojawil na jeden dzien tzn 24godziny...... a potem zapadl sie pod ziemie... :roll: :roll: to bylo w poniedzialek.. daje mu tydzien by sie wyszalal! :lol: :lol: :lol:
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Post autor: Lilith » 13 sty 2006, 00:52

Taaaa......On się tak zmienia od trzech lat ( jesteśmy o wiele dłużej ). Nawet w restauracji zachowuje się jak superstar :evil: . W częściej odwiedzanych to kelnerki jak go widzą to się nogą przeżegnać potrafią :oops: . Niech no któraś podejdzie :gib: . Nie wiem, na czym polega wyszalenie się Twojego lubego ale ten mój do pasji mnie zaczyna doprowadzać. Nawet policji robi awanturę, jak ma mandat dostać...... Jemuuuuuuuuu???? Mandaaaaat? W życiu :!: Never. Raz nawet zrobił awanturę, że puścił totka i nie wygrał :shock: . Był niepocieszony cały dzień, jak oni śmieli w ogóle wylosować inne numery? I dlaczego jest czerwone światło, kiedy ON jedzie właśnie samochodem? No, gwiazdor pełną gębą. Jak tak dłużej będę oczami świecić przed ludźmi ( Każe np. coś komuś powtórzyć, a potem mówi, że nigdy tak nie powiedział i mam mu nic nie wmawiać ), to obiecuję Wam wszystkim światło gratis :wink: . No i takie to są szaleństwa polskiego sułtana......

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 13 sty 2006, 10:08

:? :? :?
mojemu mantadow nie wypisuja...
na czerwonym sie nie zatrzymuje
a w totka nie gra...
Kelnerki jak go widza to sie usmiechaja bo sie z nimi "bardzo" dobrze zna :lol: :lol: :lol:

:P :P wyszaleje sie w weekend i wroci :wink: :wink: zaczal pic wczoraj.. wiec do poniedzialku mam go z glowy!

jak sie spytalam co robimy w piatek to spytal : czy mi sie w glowie poprzewracalo :lol:

Ide dzis pić do Valentiny... 8) 8) 8)

Tez mu pokaze na co mnie stac! a ja to potrafie jak nikt :twisted:
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Pati
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1262
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:53
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Pati » 13 sty 2006, 10:24

Monisia jestes mloda,masz takie a nie inne podejscie do zycia , dlatego jest ci w-ko jedno- (tak mi sie wydaje po tym co czytam), ze facet idzie sie wyszalec( na 3 dni :roll: )
Dla mnie to sa abstrakcyjne sytuacje. Jesli by sie ktos tak odniosl do mnie kopnelabym go po prostu w dupe.http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... opniak.gif

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”