blokada przed byciem matką

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

mikamika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2773
Rejestracja: 09 mar 2012, 17:06
Lokalizacja: Gdynia Orłowo

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: mikamika » 01 gru 2015, 18:27

Symulator porodu? A jest cos takiego?
"poki co ja nie mam zamiaru przeciskac arbuza ,przez otwor wielkosci cytryny" -Dodladnie tak samo powiedziala moja ciotka, porownala bol porodowy.
There are many serious reasons NOT to have plastic surgery. Remember plastic surgery may change your life but it also can end it. Think twice or thrice before having it done!

Awatar użytkownika
oliwka2012
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1014
Rejestracja: 21 sty 2013, 20:33

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: oliwka2012 » 01 gru 2015, 19:24

Dlatego ja mialam cc.
A tak na marginesie dzieczyny, nie tylko na kobiety ktore nie maja dzieci i nie chca ich miec jest wywierana presja otoczenia. Jak juz masz jedno dziecko to rodzina, znajomi zaczynaja cie pytac, a kiedy drugie?! Jak na tasmie produkcyjnej. I te komentarze, ze musi byc drugie bo jedno to rozpieszczony jedynak, pepek swiata, kobieta MUSI sie poswiecic dla rodziny... A ja nie chce i nigdy wiecej juz dzieci miec nie bede. Jedno mi w zupelnosci wystarczy... Wtedy jestem posadzana o egiozm bo mysle o sobie a nie o rozwoju dziecka. Mam to oczywiscie z glebokim powazaniu. To moje zycie, moj brzuch i to ja bede decydowac o nim. Dla mnie ta fabryka jest juz zamknieta.

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: Rainbow_Dash » 01 gru 2015, 20:44

Z tym ciałem nie jest zle wcale nie musi sie rozwalać juz bez przesady nie popadajmy w skrajność ;) mysle ze całkiem
Fajna ze mnie "mamusia po naturalnym porodzie " i z moja cytrynka jest wszystko Okey
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
kobietazpasja
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1127
Rejestracja: 30 wrz 2014, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: kobietazpasja » 02 gru 2015, 00:13

Z tym cialem to juz naparwde bywa roznie,no i nie kazda kobieta ma kase by np zrobic sobie piersi po porodzie itp, jedne naparwde piekne wygladaja,drugie nie maja takiego szczescia,potem sie widuje kobiety zaniedbane,bo nie maja czasu, w dresie z jednym dzieciakiem w wozku ,drugim na reku itp,osobiscie rzadko widze super zadbane kobiety po porodzie,no chyba,ze maz zarabia super i ona biega tylko na zabiegi;-)i ma nianie;-)na szczescie u mnie w rodzinie,nikt jakos nie naciska,moja mama tez nie ma jakichs super instynktow babcinych;-))to trudny temat dziewczyny,mucha tez gadala,ze nie znosi dzieci ,a jak urodzila to cso jej sie z mozgiem zrobilo;-)moja przyjaciolka tez jest teraz w ciazy i wybiera cesarskie ciecie z wielu wzgledow
2002-ckn nosa prof. Zielinski-nieudana;((spartaczona
2011- poprawka calkowita korekcja nosa, Dr Krawczynski-zadowolona,ale mysle jeszcze o udoskonaleniu;-)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=310" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-licowki porcelanowe Dr Robert Kaminski-Artsmile

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: Rainbow_Dash » 02 gru 2015, 06:58

Wg mnie masz bardzo stereotypowe myślenie . To ze kobieta biega na zabiegi nie znaczy ze za tym stoi maz z grubym portfelem i płaci . Zawsze moze to pną spełniać sie zawodowo i sama za to płacić - znam mase takich kobiet . I bycie matka nie oznacza zaraz w większości zaniedbanej kobiety w dresie z tłustymi włosami . Ja tam
Ciesze sie z tego co mam ale rownież szanuje zdanie kobiet które nie chcą miec potomstwa . Ale na Boga prosze nie wrzucamy wszystkich do Jednego wora
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
Iskierka431
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 949
Rejestracja: 03 wrz 2014, 11:07

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: Iskierka431 » 02 gru 2015, 08:02

Absolutnie sie nie zgadzam z tym, ze kobieta dzieciata to zaniedbana kura domowa. Kazdy ma to na co go stac. Kobieta zadbana jest ladnie uczesana, umalowana i nie koniecznie w ciuchach z najwyzszej polki.
Wszystko jest kwestią dobrej organizacji. Mam 3 dzieci, ktore o 19 juz spią a ja mam wtedy kilka godzin wylacznie dla siebie i tylko ode mnie zalezy jak go wykorzystam. I nie wierze, ze ktos nie jest w stanie wygospodarowac chociaz 0,5h dziennie.
23.11.2015 - powiekszenie piersi, dr Brzuchański, ES TMM3 445cc (13,5x13, 6,3)
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 98#p896998" onclick="window.open(this.href);return false;
7 tyg http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 96#p926196" onclick="window.open(this.href);return false;
6 m-cy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 81#p941781" onclick="window.open(this.href);return false;
i inne drobne... ;)

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: Rainbow_Dash » 02 gru 2015, 08:08

dokładnie tak- jest nawet na tym forum wiele kobiet- Ty, Katarzyna14, L-Instant.. matki , które wyglądają świetnie.

Też uważam ,ze wszystko jest do pogodzenia. Jak ktoś nie dba o siebie i szuka wymówek to czy ma dzieci czy nie - będzie ich szukał. Dzieciaki nie mają tu nic do tego.

To tak jakby stwierdzić,że wszystkie samotne bezdzietne kobiety zasłaniają się swoją niezależnością i podkreślają swój wybór a w gruncie rzeczy łkają nocami w poduszkę,że ich nikt nie chce a zegar biologiczny tyka i ciągle są w pogoni za uciwekającą młodością (gdzieś też słyszałam taką opinię). Nie każdy łysy to złodziej, nie każda matka jest zaniedbana, nie każdy z pisu to fanatyk smoleńska etc.

Zachowajmy zdrowy rozsądek w osądach.
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: ulla10 » 02 gru 2015, 08:45

Jak slyszę płaczące mamuśki, że nie mają czasu bo dzieci, to mnie pusty śmiech ogarnia.
Ja też miałam male dzieci, pracowalam i studiowalam zaocznie, a jeszcze znajdowalam czas na silownie 3 razy w tyg.
Zadbanie kosztuje 40 min dziennie. Prysznic, świeża fryzura i choćby delikatny makijaż.
Udręcznone mamuśki nie mają na to czasu, ale każdy odcinek klanu i m jak milosc znają na pamięć :)))) do tego micha chipsów i cola na popitkę.
A potem tłusty włos i tyłek, odrost na pół glowy i kita uwiązana na karku. No i najczęściej spjrzenia spode łba na te, które wstają pół godz wcześniej, żeby nie łazić jak lump.
Ale one mają lepiej, więcej kasy większe możliwości, grzeczniejsze dzieci...bla bla bla. Bzdura!

Sorki za offtop bo chyba zbaczamy z tematu :)
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: Rainbow_Dash » 02 gru 2015, 10:32

Zaniedbanie , podzeranie to nie tylko Domena mamusiek . Jak sie jest "kapciem" to sie nim bedzie bez względu na stan potomstwa
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
kobietazpasja
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1127
Rejestracja: 30 wrz 2014, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Re: blokada przed byciem matką

Post autor: kobietazpasja » 02 gru 2015, 11:32

alez emocje;-))nigdzie nie napisalam,iz kazda kobieta, posiadajaca dziecko jest zaniedbana,ale jednak wiekszosc wlasnie nie potrafi tego pogodzic,jednak jesli sa takie,to oczywiscie pelen szacunek,ze jeszcze przy pracy z dziecmi udaje im sie wygospodarowac czas dla siebie,dlatego czesto matki sa dobrymi pracownikami,bo sa niesamowicie dobrze zroganizowane, osobiscie idac miastem,nie widze zbyt wielu takich kobiet ,wrecz przeciwnie widze ta druga strone ,ale mieszkam w "miescie meneli",moze to dlatego haha;-)to jest wątek o blokadzie przed byciem matka ,wiec tez podaje argumenty,dlaczego nie chce nia byc,bo tez sama nie wiem czy owy czas bym znalazla,czy bym fizycznie nie wysiadla i pisze o tym szczerze,wiadomo,iz wszytkie kobiety posiadajace dzieci, ktore tego doswiadczyly inaczej juz na to patrza. Dla mnie sa kobiety,ktore pieknie wygladaja po ciazy szczuplutkie itp,ale sa tez takie ,ktore przytyly i bardzo trudno im sie tego pozbyc i nie zawsze to jest kwestia lenistwa.
2002-ckn nosa prof. Zielinski-nieudana;((spartaczona
2011- poprawka calkowita korekcja nosa, Dr Krawczynski-zadowolona,ale mysle jeszcze o udoskonaleniu;-)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=310" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-licowki porcelanowe Dr Robert Kaminski-Artsmile

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”