blokada przed byciem matką

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 16 paź 2005, 13:16

coż może Don uratuje świat i narobi dzieci jak ciastek..... :lol:
ja nie bede tego komentować.
każdy ma sposób na życie i nie powinien być atakowany.

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 16 paź 2005, 14:03

Don ty i ty twoje wypowiedzi tutaj - jednym slowem zacofanie
ja jestem kobieta a czuje sie jak dziecko a dzieci dzieci nie powinny miec
kazdy ma inne zycie inna rodzine i na wlasnych przykladach sie uczy

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 16 paź 2005, 14:17

Każdy ma swoje racje, ale najważniejsze to zyć i dać żyć innym...
Proponuje zakończyć te kłótnie do niczego nieprowadzące...
Poza tym temat tego wątku jest raczej dla kobiet, które mają takie odczucia i proszę się tego trzymać...
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 16 paź 2005, 14:51

Drogie forumowiczki ..wszystko można sobie wytłumaczyć. :roll:
jeżeli będziemy zajmować się indywidualnie każdym przypadkiem oderwanym od całości. Świat się zmienia i niestety nie w dobrym kierunku...wielokrotnie to odczuliśmy i odczujemy. Lansowany przez ostanie kilkadziesiąt lat model wzorców postępowań doprowadza do otępienia moralnego ludzkości..oczywiście możecie się z tym zgodzić lub nie. Konsumpcja i jeszcze raz konsumpcja.Tylko porównajcie swoje dzieciństwo i dzieciństwo naszych dzieci. Ile maluchy czasu spędzają przed telewizorami, jaki mamy wpływ na ich edukację a jaki wpływ na nie ma środowisko. Co z wartościami takimi jak przyjaźń, lojalność, uczciwość.
Zdecydoweanie podnosi się stopa życia społeczeństwa dla wielu z was nie istnieje problem, że czegoś nie ma, istnieje tylko problem skąd wziąć na to środki. W pogoni za tymi środkami gubimy sens człowieczeństwa. Zabijamy to co pokolenia tworzyły latami.
Dla własnej wygody tracimy to co jest najważniejsze w życiu człowieka.

Miłość do człowieka ..bez względu na waruki w jakich jestesmy.
Miłość wtedy gdy jest łatwo ..ale miłość wtedy gdy trzeba wyrzec się pewnych rzeczy.

Dotrzyjcie do statystyk i zwróćcie uwagę dlaczego narkotyki sa coraz popularniejsze, skąd tak wiele samobójstw wśród młodych....co może to nie wpływ tak zwanego postępu.


Idąc dalej postudiujcie historię i postarajcie się wyciągnąć wnioski.
Kraje europejskie ..wzór do naśladowania :evil: z etanazją, aborcją i - przyrostem naturalnym.
Nie musicie się ztym zgadzać tylko proszę podajcie przykłady korzyści takich zmian.

Macierzyństwo to element trwania i kontynuacji ..to dziedzictwo i dar Boży.
Każda z was ma instynkt macierzyński, który obudzi się w odpowiednim czasie....oczywiście u jednych przed urodzeniem dziecka, u innych już po, a u innych niestety wtedy kiedy dzieci mieć nie będą mogły.

Egoizm ...to słowo bardzo bliskie naszym czasom. Trudno zgadzać się z krytyką ale niestety to prawda.

Oczywiśći w wielu przypadkach ODBIERACIE TE SŁOWA ZBYT INDYWIDUALNIE, to błąd.
Jest bardzo dużo osób, które walczą z tak zwaną komercjalizacją i pomimo trudności decydują się na rzeczy trudne. Mowa tu między innymi o macierzyństwie..tym osobą wielkie dzięki, bo są dobrym przykładem czym jest człowiek i człowieczeństwo.

Są oczywiście uzasadnione przypadki wytłumaczalnych postaw negujących macierzyństwo , tylko nie robmy z nich norm postępowania , bo to chore.(to w kwesti domów dziecka..które odwiedzam regularnie wspierając je z racji wykonywanej pracy)


Myślcie o mnie co chcecie ....czas pokaże kto miał rację.

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 16 paź 2005, 14:57

wiecie, co wydaje mi sie , że mężczyźni nie rozumieją, co może czuć kobieta kiedy ktoś traktuje ja jako obiekt dzięki któremu przedłużą swój gatunek, no sorry Don nie bądź ograniczony


będziemy rodzić , bo jest mały przyrost naturalny i w dodatku nie będzie miał kto pracować, na nasze emerytury, TAK to jest szczytny cel rozmnażania się :evil: :twisted:
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 16 paź 2005, 15:06

Ja już zupełnie nie rozumiem o czym ten wątek jest :roll: Don czemu mieszasz blokadę przed byciem matką z konsumpcją, sensem człowieczeństwa, narkotykami, samobójstwami, eutanazją i aborcją?????????????Przecież tu nie mowa o tym, jak żyją ludzie XXI wieku!!!Tylko o lęku młodych dziewcząt przed macierzyństwem. A takich dziewczyn jest mnóstwo i nie zmienią tego wykłady o tym, dokąd zmierza nasz świat, ani pisanie, że macierzyństwo to element trwania i kontynuacji naszego gatunku. Jejku jedna kobitka urodzi jedno dziecko, inna czworo, jeszcze inna dziewięcioro, a są takie, które w ogóle nie urodzi żadnego. I co ona ma być gorsza??????Ona jest egoistką???????? I nie zgodzę się z twierdzeniem, że każda z nas ma instynkt macierzyński, tylko inne go czują przed urodzeniem a inne trochę później. A co, jeśli nie kobitka nie czuje instynktu przed, urodziła dziecko i nadal go nie czuje???????????Don są takie kobiety i nie wolno nam ich oceniać, że są egoistkami!!!!!!!!!!!!!!!!! Każdy żyje tak jak najlepiej potrafi. Najważniejsze jest żyć tak, aby nie ranić innych ludzi. A czy to się wiąże z posiadaniem dziecka????????Nie sądze..........
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 16 paź 2005, 15:09

Rozpatrywanie jakiegoś problemu w oderwaniu od całości świadczy tylko o niedojrzałości i braku wiedzy. Czepiacie się elementów wypowiedzi a umyka wam sens całości. Nie liczyłem się ze zrozumieniem, może za kilkanaście lat jak poczytacie swoje wypowiedzi to zrozumiecie co miałem na myśli. Teraz różnimy się w się w zbyt wielu sprawach. Ja mam 37 lat, doświadczenie i wiedzę ..co do racji to kwestia czasu.

Ale uważam , że mój głos w dyskusji nie jest bezpodstawny.

Awatar użytkownika
bla
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 185
Rejestracja: 31 sty 2005, 21:00

Post autor: bla » 16 paź 2005, 15:14

don, a moze bys tak oderwal sie na chwile od kompa i poszedl pobawic sie ze swoimi dziecmi? denerwujesz tylko forumowiczki (niektore) swoimi sredniowiecznymi przekonaniami, pozdrawiam
wszystkie kobiety sa piekne, tylko po niektorych tego nie widac

Awatar użytkownika
Libby
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 341
Rejestracja: 19 lip 2005, 20:45

Post autor: Libby » 16 paź 2005, 19:59

Don Kichot pisze:
Idąc dalej postudiujcie historię i postarajcie się wyciągnąć wnioski.
Kraje europejskie ..wzór do naśladowania :evil: z etanazją, aborcją i - przyrostem naturalnym.
Nie musicie się ztym zgadzać tylko proszę podajcie przykłady korzyści takich zmian.

Egoizm ...to słowo bardzo bliskie naszym czasom. Trudno zgadzać się z krytyką ale niestety to prawda.
Korzyści jest bardzo wiele. przede wszystkim komfort życia, poczucie wolności wyboru i dużych możliwości. A najważniejszą kwestią jest to, ze każdy moze żyć zgodnie z włąsną osobowością, duszą i pragnieniami. Chyba z tym zawsze walczyliśmy aby nikt nam nic nie narzucał. myślę, ze gdyby tu chodziło o Ciebie, o mężczyzn, jak ktoś by Wam powiedział nie pracujcie, dość przyjemności, poświęć sie kuchni, prowadzeniem domu, dzieciom to też byś się buntował, chociażby dlatego, ze ktoś Ci coś narzuca. Mimo skomercjalizowania świata o którym mówisz, jest bardzo wiele kobiet, właściwie większość, które marzą o dzieciach, rodzą je i sa szczęśliwe. jest część, ktora nie planuje, ma opory. ale najważniejsze jest to, zę mamy duszę i mamy prawo zastanawiać się, rozmyślać, wątpić i dyskutować. niektóre zmienią zdanie, inne nie. po prostu nie masz prawa aby pisac o egoizmie, o niedojrzałości i przeznaczeniu kobiety. Twoje wypowiedzi raczej wskazują na Twój brak dojrzałości i poczucie bezwzględnej racji jedynie ze względu na wiek. ale nie zauwazyłeś, ze to co Tobie się podoba i sposób w jaki Ty żyjesz niekoniecznie innych uczyni szczęśliwymi. a jeśli chcesz koniecznie nas tutaj zaskoczyć doświadczeniem i wiedzą to raczej opowiedz anegdotkę, która da do myslenia, nakieruja, będize mądra i nie narzuci Twojego własnego zdania. W tym mądrość i dojrzałość aby nie truć i nie wymądrzać się.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 16 paź 2005, 20:13

MonisiaPP pisze:Znając Valentine zaraz mi przedstawi liste gdynskich kawalerow/rozwodników z dziecmi do wzięcia! 8)
...to prawda... :lol: ...mam tu takiego kawalera... :D ...co prawda bez dziecka (ale tym się Monisia nie martw... :wink: ...kobiety rodzą i jest OK... 8) ...a poza tym Tobie nie grozi zniekształcenie ciała po porodzie... :wink: )
...i on mi ciągle tylko ...Monisia i Monisia...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... o_jest.gif
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”