blokada przed byciem matką

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 12 lut 2007, 22:38

hmm moze to troche nie na temat ...ale potrzebuje nazyw tego kremu co sie smaruje brzuch w ciąży zeby nie miec rozstępów...krem nieby byl w zielonej butelce/opakowaniu i wszyscy go zachwalali..niedrogi i w aptece sie go kupuje...nie moge nigdzie znalezc tego tematu...a ze to temat o matkach- to w związku z tym że czesc z Was rodziła to moze wie co to za krem ;)
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
pola28
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2080
Rejestracja: 19 lip 2006, 09:25

Post autor: pola28 » 13 lut 2007, 08:02

nie wiem czy to o ten krem chodzi bo nie wertowalam wszystkich stron ale ja moge polecic ELANCYL,super!ale tez nie tani.okolo 100 zl

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 13 lut 2007, 08:15

nie to chyba nie ten, tamten nie kosztowal 100zl, ale dzieki za pomoc ;)
ps. szukam tego bo kuzynka zaciążyła, nosiła rozm 36 i teraz panikuje ze juz ma napewno rozstępy wiec szukam dla niej tej nazwy ;)
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
lena83
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 457
Rejestracja: 08 wrz 2005, 14:07

Post autor: lena83 » 13 lut 2007, 08:52

z tanich to fissan ale nie jest w zielonym opakowaniu tlyko w rozowym wiec tez pewnie nie o ten chodzi, kosztuje ok 20 zl
21/12/2005 Skupin <okrÂągÂłe, 325cc pod miĂŞsieĂą>

Awatar użytkownika
cathy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 152
Rejestracja: 31 sty 2007, 23:05

Post autor: cathy » 05 maja 2007, 16:58

a wracajac do tematu, nie wyobrazam sobie bycia matka, z własna matka nigdy dobrych relacji nie mialam i nie mam, wychowałam sie w chorej rodzinie i nie zafundowałabym swojemu dziecku takiego koszmaru, a w to ze historia sie nie powtarza po prostu nie uwierze...

_Pysia_
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 16 mar 2006, 17:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: _Pysia_ » 05 maja 2007, 21:39

cathy gdyby tak wszyscy myslieli to pewnie połowa kobiet nie miałaby dzieci;), A tak powaznie to że ty niedobrze wspominasz swoje dzieciństwo wcale nie znaczy że bedziesz niedobra matką (naszczęscie nie zawsze tak jest). Takze ten argument jest dosyć łatwy do obalenia.
...nie mów nic, nie chce wiedzieæ co naprawdê dzieje siê doko³a nas...

Morien
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 12 wrz 2006, 17:56

Post autor: Morien » 10 maja 2007, 07:45

Ja siebie nie wyobrażam w roli matki, nigdy nie lubiłam dzieci, nadal ich nie lubię i pewnie tak już zostanie. Zresztą, co tu ukrywać - sama jestem jak dziecko.
Jeśli kiedyś jakimś cudem zmieni się moje podejście do dzieci i przestaną mnie tak odpychać to ewentualnie zdecyduję się na adopcję - po co robić sobie dzieciaka, skoro jest tyle nieszczęśliwych na świecie, którym można zmienić los?

Awatar użytkownika
_dagusia_
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 267
Rejestracja: 12 maja 2006, 15:27
Kontakt:

Post autor: _dagusia_ » 10 maja 2007, 10:10

mam niecałe 20 latek, więć na chwilę obecną nie wyobrażam sobie siebie w roli matki - za mało przeżyłam
(refleksja mnie naszła ost. ogromna gdyż moja koleżanka z klasy z liceum, na dniach bedzie rodzić ... zaszła w ciążę z wieloletnim chłopakiem, kochają sie ale to była wpadka ... już sa po ślubie, i ich rodzice wybudowali im dom ..., ale jak pomyśle że dla niej - laski w moim wieku, przez najbliższe, najpiękniejsze lata życia treścia dnia będa zupki i kupy to aż mi się płakać chce)
co do mnie to pragnę zdobyc wykształcenie, znaleść fajną prace i męża, troszkę POŻYĆ i dopeiro pomyśleć nad dzieckiem. tak ok 30stki może pozniej, świat goni naprzód, i my kobiety tez musimy gonić za karierą, spełnieniem.
bardzo chce mieć keidys dziecko, tylko boje się że zegar biologiczny przestanie tykać jak sie wkonu keidyś zdecyduję ... ;(
jU¿ pO !!! mam cycuszki !!!


" PIENI¡DZE SZCZʦCIA nie daj± ... dopiero ZAKUPY " M. Monroe

Awatar użytkownika
cathy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 152
Rejestracja: 31 sty 2007, 23:05

Post autor: cathy » 10 maja 2007, 10:22

Ja siebie nie wyobrażam w roli matki, nigdy nie lubiłam dzieci, nadal ich nie lubię i pewnie tak już zostanie. Zresztą, co tu ukrywać - sama jestem jak dziecko.
Jeśli kiedyś jakimś cudem zmieni się moje podejście do dzieci i przestaną mnie tak odpychać to ewentualnie zdecyduję się na adopcję - po co robić sobie dzieciaka, skoro jest tyle nieszczęśliwych na świecie, którym można zmienić los?
Morien, jakbym słyszala samą siebie

Awatar użytkownika
Lalunka
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 85
Rejestracja: 09 lut 2007, 11:18
Lokalizacja: lubuskie
Kontakt:

Post autor: Lalunka » 10 maja 2007, 12:01

Nigdy nie wiadomo kiedy jest odpowiedni czas na dziecko. Dla jednych 20 to najpiękniejsze lata i chcą się kształcić, wyszaleć, imprezować. Zwlekają do 30 a tu okazuje się, że jak człowiek już coś osiągnął w życiu i ma odpowiedni status finansowy to chciałby podróżować, zadbać o siebie. Teraz patrząc z perspektywy czasu, wszystkie moje koleżanki mają odchowane dzieci a ja może postaram się za kilka lat i kiedy one będą sobie wyjeżdżać, ja zajmę się pieluchami i zupkami. Przeraża mnie to!Narazie dziecko jest dla mnie przeszkodą w realizowaniu marzeń, obawiam się tylko że nigdy nie znajdę czasu i chęci na bycie matką. Najgorsze jak obudzę się za 15 lat i stwierdzę, że moje życie jest puste, zechcę dziecka ale będzie już za późno i co wtedy.
15.03.07 dr Skupin - nowy nosek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”