dzisiejsze związki

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: dzisiejsze związki

Post autor: Michitka » 30 wrz 2014, 10:52

By w tej wielkiej pogoni za pieniędzmi i karierą nie zatraciło się pięknych uczuć i związków
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Olivka1989
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 34
Rejestracja: 06 paź 2014, 00:47

Re: dzisiejsze związki

Post autor: Olivka1989 » 09 paź 2014, 19:31

Niestety teraz coraz częściej można spotkać się z tym, że faceci zwracają uwagę bardziej na wygląd niż charakter kobiety i szybko się nudzą. Miło czasami zobaczyć starsze osoby, które po tylu latach wspólnego życia dalej potrafią trzymać się za ręce na spacerze ;)

Ina_Benita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3271
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:35

Re: dzisiejsze związki

Post autor: Ina_Benita » 31 paź 2014, 19:25

Michitka pisze:żyjemy w XXI wieku, teraz przynajmniej według moich odczć najabrdziej liczą się pieniądze i seks niż miłość, jak to było dawniej. Daltego też moje pytanie jest związane czy w dzisiejszych zcasach istnieje prawdziwa miłość?? Teraz bardzo dużo par nie wiąze się w związki niezobowiązujące, moze faktycznie ejst to lesze niż normalny związek jak uważacie?? Bo zaangażowanie w związek który i tak może się rozlecieć kosztuje nas tylko łzy, a tak nic mówimy sobie pa i tyle

To się chyba nie da, takie sobie ramy załozyć że się nie zaanagażujemy i że będzie z takim dystansem, że powiemy sobie pa i ogólnie może jeszcze związek swobodny, luźny
No chyba, żę ktoś liczy na kasę, zysk czy inne korzysci z tego związku to wtedy podejście czysto materialne np. na zasadzie powinno się, dobre rozwiązenie....ale tak jesli się zaczyna z kimś coś krecić spotykać to zdrowe i najbardziej normalne jest, że się angazujemy. Jesli są namiętności, uczucia jakieś to zawsze po czasie jest coś więcej niż takie bycie bo się nudzi być samemu....

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: dzisiejsze związki

Post autor: Michitka » 10 gru 2014, 07:29

Teraz chyba juz coraz mniej zdrowych relacji, swiat sie zmienia i ludzie tez, niekoniecznie na dobra strone.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
burza
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1008
Rejestracja: 20 kwie 2011, 22:00

Re: dzisiejsze związki

Post autor: burza » 21 lut 2015, 18:09

Chyba rozwiązki. Ja się napatrzyłam na sytuacje, kiedy żona w domu, a mąż pisze do mnie albo mnie wyciąga z domu. Manipuluje, by uzyskać swoje. Wyzywa, kiedy nie dostanie. Dla mnie porażka, dlatego żyję sama. I nie wiem czy chcę ten stan zmieniać.
05.11.2012 - labioplastyka - dr Tomasz Kasprzyk Kraków

08.07.2013 - tatuaż - E. Grabińska

BIUST

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: dzisiejsze związki

Post autor: Michitka » 21 lut 2015, 18:26

burza
Przykre to, ale tak sie teraz zdarza i to bardzo czesto.
A ile tez jest mezatek, ktore meza w konia robia
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
burza
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1008
Rejestracja: 20 kwie 2011, 22:00

Re: dzisiejsze związki

Post autor: burza » 21 lut 2015, 18:30

O mężatkach nic nie wiem:-). Nie przychodzą do mnie. Wolę budować, niż niszczyć. Inna spawa, że nie ma z kim...

Miłość jednak jest ;-). Zapaliła mi się właśnie piąta kropeczka (inlove. Chociaż to chyba jednak są medale...
Za 2 miesiące strzeli 4 rok, jak jestem z Beauty Forum:-). Wiernie:-). (party (blush (sun (flower) (heart (clapping (makeup (rofl
05.11.2012 - labioplastyka - dr Tomasz Kasprzyk Kraków

08.07.2013 - tatuaż - E. Grabińska

BIUST

Awatar użytkownika
AGNESS
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 765
Rejestracja: 17 gru 2005, 00:59
Lokalizacja: z domu

Re: dzisiejsze związki

Post autor: AGNESS » 21 lut 2015, 20:44

To co sie dzieje w dzisiejszych czasach do niczego dobrego nie prowadzi, za bardzo jest wszystko dostepne, net to juz w ogóle ogłupiacz ludzi, wszystko jest na wyciagniecie reki,a jak ktos jest podatny to szybko go to pochłonie, faceci jesli tylko chca sex maja na pstrykniecie w klawiature , wszystko jest dosłownie podane na tacy,kiedys mezczyzni musieli sie postarac troche o nas a nie tak jak teraz , Ty nie dasz dadza inne i to bez fochów ot tak poprostu, , świat schodzi na psy, ciezko jest dzisiaj utrzymac dobry szczery pełen miłosci zwiazek, ludzie sa coraz wygodniejsi , nie licza sie z innymi , staja sie egoistyczni , Faceci jak to faceci wiadomo troche jak psy, ale powiem wam ze ostatnio przezyłam szok, dowiadujac sie jak strasznie duzo kobiet zachowuje sie jak napalone suki , miałam okazje zobaczyc konta profilowe kilku facetów, np skype, facebook czy badoo i to co tam zobaczyłam to az mi wstyd było za te kobiety , nie wazne ze miały mężów i dzieci , liczyła sie dobra zabawa tu i teraz , pełen luz jak to powiedzieli chłopaki one maja wyje..ne jaja na rodzine, a na codzien takie niby porzadne na stanowiskach wielkie damy a daja dupy tak naprawde gdzie popadnie najczęscie w samochodach gdzies przy lesie, ja do tej pory czuje obrzydzenie i niesmak i juz teraz nie mówie na facetów ze to qrwiarze, bo kobiety niczym sie nie róznia w dzisiejszych czasach i wez tu człowieku badz w szczęsliwym zwiazku , nie da sie za duzy syf jest w około i za duzo pokus faceci maja, a wiadomo ze kazdy zwiazek sie rozwala gdy ktoś trzeci sie wpie...la
5 11 .07 dr Brzuchański 375cc okrągłe pod gruczoł uwielbiam moją lewą pierś:)
poprawka prawej piersi 28 .05 2009 juz po :) niestety nic nie zmieniła :(

lady_strawberry
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 663
Rejestracja: 05 gru 2012, 16:37

Re: dzisiejsze związki

Post autor: lady_strawberry » 21 lut 2015, 23:49

Najlepsze jest to że większość kobiet lata za takimi facetami co to bzyka** wszystko co się rusza. Nie wiem ale mam wrażenie że ewolucja nas cofa w rozwoju. Niedługo będziemy jak zwierzątka.
luty 2015 CKN dr Lembas - prawie zadowolona

linda86
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 476
Rejestracja: 08 mar 2013, 20:32

Re: dzisiejsze związki

Post autor: linda86 » 28 lut 2015, 13:18

Wsrod moich znajomych jest w tej chwili fala rozstan i fala ciaz, zarowno wsrod znajomych w Polsce, jak i tu we Wloszech. Rozstaja sie pary, ktore byly ze soba 7-10 lat i kobiety zadaly slubu, a mezczyzni nadal nie byli gotowi (dodam, ze sredni wiek zamazpojscia we Wloszech jest bardzo wysoki, przewaznie 35-40 lat). Jedni rozstaja sie z klasa, inni rozmawiaja ze soba za posrednictwem adwokatow i sadow...

To, czego zawsze brakowalo w zwiazkach i brakuje nadal to komunikacja, rozmowa. Patrze na rozne pary i mam wrazenie, ze w ogole ze soba nie rozmawiaja, nie rozwiazuja problemow rozmawiajac o przyczynach, nie potrafia ze soba komunikowac. Widze mnostwo par w roznych miejscach, ona ze smartfonem, on ze smartfonem, ogarnia mnie smutek i zlosc.

Nie wiem jak obecnie w Polsce (biorac pod uwage, ze Polacy i Wlosi roznia sie doslownie we wszystkim), we Wloszech wiekszosc mezczyzn od zawsze stawia na pierwszym miejscu seks. Wloch na pierwszym spotkaniu oczekuje seksu i jesli go nie dostanie to spotkanie raczej na pewno bylo ostatnim (clin Poza tym zarowno w zyciu, jak i w zwiazkach najwazniejsza jest tu gra pozorow, im mlodsze pokolenie, tym bardziej wszystko musi byc na pokaz. Wloszki natomiast to najwieksze materialistki, jakie poznalam wsrod przedstawicielek roznych narodowosci. Kazda szuka ksiecia na bialym koniu, bogatego, przystojnego, wiernego, hojnego itp.itd., nie oferujac prawie nic w zamian (bo przewaznie nie sa ani ladne, ani inteligentne, niestety). Dzisiaj zwiazek/malzenstwo to coraz czesciej rodzaj biznesu, jakby sie zakladalo firme. Coraz mniej w tym miejsca na uczucie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”