dzisiejsze związki

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lil sexy » 28 sty 2009, 14:21

amanda moge dac ci namiar na taki ideal, ktory mi sie jakis czas temu znudzil :badgrin:
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

amanda211
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 37
Rejestracja: 02 lis 2008, 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amanda211 » 29 sty 2009, 11:34

..ok ,to ja oddam Ci swój ideał i tez mi sie znudził , ale dobry w te klocki :badgrin:

Awatar użytkownika
marlenka.mar
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 47
Rejestracja: 25 gru 2008, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: marlenka.mar » 14 lut 2009, 16:05

Dziewczyny, tak z ciekawości... co to znaczy w tym kontekście wg was IDEAŁ?????

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lil sexy » 14 lut 2009, 18:03

dla mnie taki ideal to facet z ktorym sie spotykam, ale bez zobowiazan, kazde znas idzie w swoja strone, nie wtraca sie w moje zycie i nie rusza moich zabawek, ale tez nie korzysta z okazji i nie ma oprocz mnie co chwila innej laski.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 14 lut 2009, 19:52

lil sexy, nie ma takich ludzi hahaha zarowno kobiet jak i mezczyzn :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 14 lut 2009, 20:00

lil sexy pisze:dla mnie taki ideal to facet z ktorym sie spotykam, ale bez zobowiazan, kazde znas idzie w swoja strone, nie wtraca sie w moje zycie i nie rusza moich zabawek, ale tez nie korzysta z okazji i nie ma oprocz mnie co chwila innej laski.
hmm dla mnie to dziwne, wogole zwiazki bez zobowiazan to dla mnie chory uklad... :doubt: ,ludzie to nie zwierzeta, choc one czesto sa bardziej ludzkie niz my
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lil sexy » 15 lut 2009, 19:53

fondle ja taka jestem :badgrin: i nawet spotkałam jednego takiego faceta

nikolettkaa czemu chory? i skąd to porównanie do zwierząt? uważam że wszystko to jest kwestia ludzkich potrzeb. dla mnie na przykład nie do końca normalne jest życie w wieku 18-20 lat niczym stare małżeństwo, a wiele takich par się spotyka. nie oceniam czy to złe czy dobre, ale jestem zdania że w życiu wszystko ma swój czas i tak w wieku lat 20 człowiek powinien zająć się jeszcze nauką i szeroko pojętym rozwojem, a dopiero później wkraczać w dorosłe związki. młodość raczej powinno się wydłużać niż skracać.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
Jola46
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:29
Lokalizacja: Germany

Post autor: Jola46 » 16 lut 2009, 00:42

lil sexy pisze:dla mnie na przykład nie do końca normalne jest życie w wieku 18-20 lat niczym stare małżeństwo, a wiele takich par się spotyka. nie oceniam czy to złe czy dobre, ale jestem zdania że w życiu wszystko ma swój czas i tak w wieku lat 20 człowiek powinien zająć się jeszcze nauką i szeroko pojętym rozwojem, a dopiero później wkraczać w dorosłe związki. młodość raczej powinno się wydłużać niż skracać.
lil sexy, muszę Ci napisać,że jesteś bardzo mądrą i dojrzałą dziewczyną skoro tak myślisz...masz rację na wszystko jest czas. Mam szacunek dla takich dziewczyn.
Postaw na naukę ; wykształcenie...realizuj siebie...na pewno spotkasz jeszcze swoją miłość i to taką....hmmm..z "górnej półki" czego Ci serdecznie życzę. 8-)

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 19 lut 2009, 20:13

lil sexy pisze:nikolettkaa czemu chory? i skąd to porównanie do zwierząt? uważam że wszystko to jest kwestia ludzkich potrzeb. dla mnie na przykład nie do końca normalne jest życie w wieku 18-20 lat niczym stare małżeństwo, a wiele takich par się spotyka. nie oceniam czy to złe czy dobre, ale jestem zdania że w życiu wszystko ma swój czas i tak w wieku lat 20 człowiek powinien zająć się jeszcze nauką i szeroko pojętym rozwojem, a dopiero później wkraczać w dorosłe związki. młodość raczej powinno się wydłużać niż skracać.
ja sie nie zgodze, milosc nie wybiera-jak sie na powaznie zakochasz to zrozumiesz, a kazda realacja do czegos zobowiazuje, poza tym milosc-bycie z kims na powaznie nie przeszkadz w realizowaniu siebie,rozwijaniu sie i ksztalceniu, wrecz przeciwnie we dwoje razniej
a apropos zwiazku bez zobowiazan , hmm zwiazek ktory bazuje dla mnie jedynie na sexie,a nie na uczuciach nie ma podstaw do nazywania sie zwiazkiem, to jest czysty egoizm -potrzebujacy zaspokoic swoje potrzeby fizyczne,
Jola46 pisze:masz rację na wszystko jest czas. Mam szacunek dla takich dziewczyn.
a slyszelyscie o takim przyslowiu ''chwytaj chwile''? na co czekac? bo inni oczekuja od nas pewnych ram czasowych, nie rozumiem takiego podejscia,
predzej jestem w stanie zaakceptowac romans,niz sex bez zobowiazan ... :doubt:
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lil sexy » 19 lut 2009, 20:35

nikolettkaa pewnie, kazdy ma swoje zdanie, ale tak naprawde co w tym wieku mozna wiedziec o milosci i powaznych zwiazkach?
nikolettkaa pisze:a apropos zwiazku bez zobowiazan , hmm zwiazek ktory bazuje dla mnie jedynie na sexie,a nie na uczuciach nie ma podstaw do nazywania sie zwiazkiem, to jest czysty egoizm -potrzebujacy zaspokoic swoje potrzeby fizyczne
tylko ze ja nigdzie nie napisalam, ze chodzi mi tylko o seks bez zobowiazan. nie stawiam znaku rownosci miedzy luznym zwiazkiem a samym seksem. chodzi mi o to, ze mozna sie z kims spotykac, moga pojawic sie uczucia, ale nie angazujemy sie w to zbyt mocno, kazde ma swoje zycie.
nikolettkaa pisze:bycie z kims na powaznie nie przeszkadz w realizowaniu siebie,rozwijaniu sie i ksztalceniu, wrecz przeciwnie we dwoje razniej
i tu tez sie nie zgodze. studiuje dziennie, pracuje, chodze na silownie co bardzo lubie, mam mnostwo innych pasji i lubie isc w weekend na dobra impreze. uwierz mi, ze z facetem wcale nie byloby mi razniej, tylko by mi przeszkadzal.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”