dzisiejsze związki

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 16 paź 2005, 14:22

ja cie krece michitka..... nie obraz sie ale masz pytania jak nastolatka :twisted: hihihi w zasadzie nie da sie tego okreslic bo to jest to nasze ,,cos" ale ogolnie nawet po ubiorze, makijazu, tym, jak sie zachowujesz wiesz, jakie sygnaly wysylasz. Nie da sie tego okreslic dokladnie ale na pewno dziewczyna ladna ale skromna nie wysyla sygnalow typu ,,wez mnie tu i teraz" i odwrotnie.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 28 gru 2008, 11:38

A co myślicie na temat związków bez zobowiązań, bez angażowania się emocjonalnego??
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lil sexy » 28 gru 2008, 11:59

Michitka takie zwiazki sa fajne, nawet bardzo, ale moim zdaniem trzeba miec odpowiedni charakter. No bo kto da Ci gwarancje ze sie nie zaangazujesz emocjonalnie. Ja na razie uznaje tylko takie zwiazki i sie nie angazuje, ale kto wie, moze ktoregos dnia sie to zmieni :roll:
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 28 gru 2008, 12:04

Lil

a możesz coś więcej opisać na temat tego rodzaju związków

za i przeciw



Uczucia i angażowanie niestety są zgubne :roll:
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lil sexy » 28 gru 2008, 12:15

Duzo zalezy od tego czego konkretnie oczekujesz i jak sie z facetem dogadacie, tzn. czy np. spotykacie sie, jestescie prawie jak para, ale w sumie kazde w swoja strone, ma swoje zabawki, nie wtraca sie zbytnio w zycie drugiego i nie ma zadnych fochow jak pojawi sie ktos inny czy tez chodzi tylko o seks.
Ja osobiscie preferuje pierwszy uklad 8-)
no to teraz ZA:
-jestes wolna pomimo tego ze z kims sie spotykasz
-brak zobowiazan
-nikt nie laduje Ci sie z butami w Twoje zycie
-w takim ukladzie mozesz byc egoistka i nawet nie myslec o jakichkolwiek kompromisach
-jak ta druga osoba tez do tego podchodzi na duzym luzie to jest super
-i na koniec sie powtorze WOLNOSC

PRZECIW
-jedyne co mi przychodzi do glowy to fakt ze mozesz sie zaangazowac, zakochac itd.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Post autor: anita111 » 28 gru 2008, 12:37

Nicole pisze:ale jesli chodzi o glupie pipy to w ich zachowaniu nie ma zadnej subtelnosci - ta w tancu smyrnie faceta po jajkach i juz wiadomo, ze to ta kategoria kobiety :wink:
miałam do czynienia z taka jedną, w tańcu na weselu otarła się tyłkiem ( bardzo świadomie i perfidnie) o tą częśc ciała mojego faceta , a najśmieszniejsze ,że to dziewczyna jego przyjaciela a ja wyszłam na najgorszą ,że się jej czepiam :| na szczęście to juz przeszłaść :-) a ja mam alergie na "tą kategorie " :doubt:

amanda211
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 37
Rejestracja: 02 lis 2008, 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amanda211 » 27 sty 2009, 14:51

...lil sexy ...jeżeli chodzi tylko o sex to jak sie czuc wiedząc , ze facet wczoraj był z inną , a jak był z nia to wiedział , ze jutro bedzie ze mną ... coś mi sie takiego kiedys przytrafiło

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lil sexy » 27 sty 2009, 15:52

amanda nie skupiac sie na tym, cos za cos. ja reaguje alergicznie i dostaje wysypki jak tylko widze ze facet ma wobec mnie powazne zamiary i chce zwiazku. poza tym w taki luzny uklad nie zawsze wpisane sa osoby trzecie. mozna przeciez spotkac kogos kto ma podobna potrzebe wolnosci i niekoniecznie wiaze sie to ze skakaniem z kwiatka na kwiatek.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 28 sty 2009, 08:53

Michitka pisze:A co myślicie na temat związków bez zobowiązań, bez angażowania się emocjonalnego??
ja to chyba staroświecka jestem, bo mam na ten temat bardzo konserwatywny pogląd :roll:
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

amanda211
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 37
Rejestracja: 02 lis 2008, 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amanda211 » 28 sty 2009, 11:42

lil sexy ..ja w takich zwiazkach spotykam facetów którzy nie ograniczają sie do jednej , korzystaja z każdej okazji , a wrecz są w kilku związkach . i robi sie troche ciasno. Zwiazeknaluzie z jednym facetem to moj ideał.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”