dzisiejsze związki

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
burza
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1008
Rejestracja: 20 kwie 2011, 22:00

Re: dzisiejsze związki

Post autor: burza » 28 lut 2015, 16:38

A czemu złości Ciebie fakt, że ona z komputerem i on z komputerem? Komputer jest 3 razy mądrzejszy od człowieka, dobrze użytkowany przynosi korzyści, a człowiek raczej same utrapienia i problemy. Po co komu facet, jak przychodzi tylko po sex, a nawet jak to dostanie, to i tak zdradza? Twoje problemy i emocje są nieważne dla niego, więc jaki sens mieć podwójną samotność? Lepiej po prostu być szczęśliwym singlem (makeup.
05.11.2012 - labioplastyka - dr Tomasz Kasprzyk Kraków

08.07.2013 - tatuaż - E. Grabińska

BIUST

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: dzisiejsze związki

Post autor: Michitka » 26 wrz 2015, 12:47

a ja nie wiem czy natrafić na dobrego mężczyznę w dzisiejszych czasach to tak trudno?
Kobiety narzekają że muszą być sprzataczkami kochankami, kucharkami i jeszcze kasę przynosić do domu. A faceci najlepiej by się opiep....i to tyczy się facetów od 20-40, choć ci mlodsi chyba inczej podchodzą jeszcze do życia.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Dziwnograj
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 8
Rejestracja: 13 wrz 2015, 17:17
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: dzisiejsze związki

Post autor: Dziwnograj » 01 wrz 2017, 10:14

Mieszkam w dużym mieście i zauważyłam, że mało ludzi (mężczyzn, ale też kobiet) tu chce się wiązać w odpowiedzialne, poważne związki.
Berlin to bardzo hedonistyczne miasto i nigdy nie wiesz, czy jesteś już z kimś czy tylko się od tak spotykacie. Znam (wiele!!) sytuacji, gdzie para spotykała się przez kilka miesięcy, nie tylko w celach czysto seksualnych, ale i tak któraś ze stron na oburzenie o braku zaangażowania słyszała, że przecież nie są razem, więc nie mogą niczego wymagać.
No i to dosyć oczywiste. Po co poświęcać komuś swój czas i energię, jak można mieć 10000 partnerów do seksu i spędzania czasu. Poznajesz mnóstwo ludzi, świetnie się bawisz, a nie angażujesz emocjonalnie, więc mniej ryzykujesz.
Osobiście, kompletnie się w tym nie odnajduję, bo nie potrafię się wyluzować przy osobie, którą ledwo poznałam i potrzebuję trochę więcej czasu, żeby poczuć się przy kimś komfortowo. No niestety, nikt nie chce tu tego czasu tak marnować.

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: dzisiejsze związki

Post autor: ulla10 » 26 wrz 2017, 21:12

To ja jestem starej daty, a takie związki jak opisujesz to dla mnie toksyczne relacje.
Lubię poczucie bezpieczenstwa przy swoim facecie i nasz wspolny swiat od wielu wielu już lat.
Wsrod znajomych ktorzy stali sie singlami po latach związku, obserwuję podobny trend.
Niechęć do łączenia się w pary na stale.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

izaBella456
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 50
Rejestracja: 17 sie 2018, 09:22

Re: dzisiejsze związki

Post autor: izaBella456 » 28 sie 2018, 09:43

czy wiazac siw z kims zakladasz ze sie z nim rozstsniesz? no chyba nie. mysle ze.to zalezy od czlowieka... od.podejscia i od.tego kim jest ta druga polowa:)

ametyst
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 16
Rejestracja: 18 lis 2020, 12:38

Re:

Post autor: ametyst » 18 lis 2020, 13:30

joanna2828 pisze:
11 paź 2005, 18:51
miłośc to najpiekniejsze uczucie jakie może spotkac człowieka ...
życie bez niej nie ma sensu..tylko dlaczego jest tej miłości tak mało w dzisiejszym świecie ????
raczej liczą się w wiekszości przypadków pieniądze i sex :(
jestem święcie przekonana, że to samo o twoim pokoleniu gadalo pokolenie twoich rodziców czy dziadków. A o ich pokoleniu pokolenia ich rodziców i dziadków.

Argentyna3
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 45
Rejestracja: 31 lip 2020, 11:14

Re: dzisiejsze związki

Post autor: Argentyna3 » 01 sty 2021, 23:22

A ja mam wrażenie że faceci różnią się w zależności od regionu Polski. W Warszawie spotykałam najgorszych. Na Śląsku bardziej panowie szanują kobiety.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”