dzisiejsze związki

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: celka-xx » 22 lis 2011, 22:28

Tak to już jest z facetami.

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: headie » 22 lis 2011, 22:35

celka-xx pisze:Ja jej z widzenia nie znałam wcześniej, tylko ze zdjęć. Dopiero potem jak miałam okazję ich zdjęcia przejrzeć, to w życiu straszniejszej małpy nie widziałam!
Ja daję głowę że ona to samo myśli o Tobie (nod
Celka ja Ci radzę powściągnij emocje bo za daleko zaczynasz brnąć tutaj na forum . Za wiele z siebie wyrzucisz za dużo napiszesz a postów swoich nie usuniesz. Potem będziesz się sama za siebie wstydziła.

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: celka-xx » 22 lis 2011, 22:49

ok. Headie, edytuj swój post i wyrzuć z niego cytat, ja pousówałam co mogłam.

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: bluebeleczka » 01 gru 2011, 15:53

celka, wez ty sobie chlapnij dobrego kielona albo i kilka, wyplacz sie kolezance i wystaw chloptasiowi pomnik w serduszku.
historii takich lub podobnych zycie pisze setki kazdego dnia od kiedy swiat istnieje.
jesli nie jestes "zimna s**a" i nie masz na mysli zadnego businessu do ubicia z tym kolesiem, to sie ciesz ze masz szanse nie umoczyc reki w nocniku. (yes)
skoros taka uczuciowa to trzymaj sie na odleglosc od facetow, ktorzy lubia miec obstawione wszystkie bramki.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

beatakola
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 421
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:58

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: beatakola » 01 gru 2011, 22:59

blubeleczka (yes)
04/08 korekta dr Martinek
22.02.2012 wtórna korekta dr Szczyt - poprawka po Martinku

Baduistka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 69
Rejestracja: 04 lip 2011, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Re: ZDRADA - ''przyjaciółka'' faceta

Post autor: Baduistka » 02 gru 2011, 01:24

No więc dziewuszki. Pokłócilismy się w sobotę zeszłą. Od tamtej pory po moich słowach, ze nie chce go znać.. nie odezwał sie w ogóle. Ale myślę sobie, że jesli faktycznie mnie kocha to się ogarnię i wróci. Ja póki co skupiam się na sobie i swoich planach :) W ogóle rozmawalam z mamą mojego kolegi i powiedziala, ze ją jej facet zaniedbywał i powiedziala mu ze nie bedze tego tolerowała i przestała się do niego odzywać i on zrobił pierwszy krok dopiero po 3miesiącach.. Teraz zachowuje się wzorowo. Ja zrobiłam ten błąd, ze byłam za miękka dla niego. Jak juz się kłócilismy to nawet proponował mi spotkanie z tą chinką, chociaz wczesniej uznal ze moja znajomosc z nia nie ma sensu.. obraził się jeszcze bardziej jak powiedzialam ze mam ja w dupie :P no trudno, pozostaje mi zbierane kasy na operacje..i nauka.. chinskiego:) ściskam :)

AnnaSamotna
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 29
Rejestracja: 02 gru 2011, 21:49

Re: dzisiejsze związki

Post autor: AnnaSamotna » 03 gru 2011, 17:04

Pociesza mnie to, że w wieku dwudziestu kilku lat miałam już za sobą toksyczne związki, a teraz juz jestem na prostej.

Macie rację, nie ma co brnąć w bagno jeśli widzimy, że jest coraz głębiej.

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: dzisiejsze związki

Post autor: celka-xx » 18 gru 2011, 13:39

Blubeleczka dzięki :) Tylko nie da się tak łatwo postawic pomnika :( Człowiek tak skacze, jest silny, potem trafi na swojego. Do tej pory nie kochałam ich, byłam zauroczona i dlatego tak łatwo ich rzucałam, itp.
Wcześniej też mi tak łatwo przychodziły rady.

Poza tym on chyba nie obstawia wszystkich bramek. I w jego przypadku nie byłoby to umoczenie reki w nocniku. On jest dobrym kandydatem na męża. On mnie "wart" był. Może to tak zabrzmiało, ze nie jest.
A co masz na mysli mówiąc "business"? Chodzi ci o sprawy finansowe, czy jest to przenośnia?
Najgorsze jest to, że teraz będe sama, bo człowiek nie zakochuje się co drugi dzień. Wydaje mi się, że "miłość" spotyka się 2, może 3 razy w życiu, reszta to zauroczenia.
Wiem, że sobie "znajdę" kogoś, ale zastanawiam sie, czy jest sens. Moim przeznaczeniem nie jest miłość.
Sprawiedliwości na tym świecie jednak nie ma.

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: dzisiejsze związki

Post autor: bluebeleczka » 21 gru 2011, 19:03

celka moze on dobry chlopak jest , ale jakikolwiek by nie byl, aktualnie poza twoim zasiegiem i nie ma nad czym rozpaczac.
stalo sie i tyle, trzeba zamknac rozdzial.
on podjal decyzje, wiec tobie pozostaje wziac gleboki oddech i zamknac za soba drzwi.
spojrz w przyszlosc, nieprawda jest ze milosc nam sie trafia raz w zyciu.
sa rowniez rozne rodzaje milosci i czesto rowniez cos co jest emocjonalnym uniesieniem, porywem uznajemy za milosc.
nie rozpaczaj, mysl pozytywnie. jeszcze niejedna historie ci zycie napisze, miej nadzieje ze szczesliwsza. (clin
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: dzisiejsze związki

Post autor: celka-xx » 25 gru 2011, 15:57

Bardzo dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”