dzisiejsze związki

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Re: dzisiejsze związki

Post autor: jaaa » 20 kwie 2011, 22:55

zeby sie nie oakzalo tylko ze facet lubi taki fetysz bo jeszcze by mu sie to podobalo;)
(rofl

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: dzisiejsze związki

Post autor: tygrysica26 » 21 kwie 2011, 19:15

ten dzień zapamiętam dobrze..bo dzisiaj jest pierwszy dzień nowego życia...tylko ja i dziecko.
Moj mąż spakował walizki i się wyprowadził......długo się na to zbierało i ja się zbierałam i czekałam i dawałam szanse i poniekąd wierzyłam w to wszystko gdzieś tam jeszcze..ale dzisiaj tak przebrał miarę, ze powiedziałam dość. Trochę sie boję, trochę może cieszę ...a może tego nam było trzeba by zacząć znowu żyć i oddychać..samodzielnie?
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: dzisiejsze związki

Post autor: majamajamaja » 21 kwie 2011, 19:55

Tygrysico, trzymam kciuki!
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: dzisiejsze związki

Post autor: tygrysica26 » 21 kwie 2011, 21:00

dzieki , dopiero teraz mnie ściska w brzuchu
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Re: dzisiejsze związki

Post autor: szpaczek » 21 kwie 2011, 22:17

Ciężki okres przed Tobą , życzę Ci dużo siły (muscle (clin Ale warto poczekac na słońce , bo moze byc tylko lepiej kiedy wybierasz to co naprawdę czujesz
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: dzisiejsze związki

Post autor: tygrysica26 » 22 kwie 2011, 22:49

tylko do tego wszystkiego dochodzi strach przed jutrem, dziecko które pyta o tatę i czy pójdzie jajka świecić z nim..wiem ,ze początki sa trudne, potem będzie lepiej z dnia na dzień..tylko jak przeżyć ten początek kiedy wspominasz mimo chodem 11 lat życia?
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: dzisiejsze związki

Post autor: bluebeleczka » 23 kwie 2011, 01:03

dasz rade. ja tez sie balam na poczatku, jak wszystko zorganizuje. tatusiowi musisz sprawic grafik i uzgodnic z nim jak i kiedy bedzie sie zajmowal coreczka.
moj zawozi codziennie dzieci do szkoly i odbiera z after school club, zawozi syna na pilke i wiekszosc weekendow dzieci sa z nim. w jakis wogole niewytlumaczalny sposob stal sie aktywnym tatusiem a nie tatusiem na sofie i sam sie o te dzieci upomina.
sprobujcie sie porozumiec na tyle zebyscie ze wzgledu na mala mogli przebywac w swoim towarzystwie.
jajka swiecic to chyba niezbyt wiele dla niego, zadzwon do niego i powiedz zeby po nia przyjechal.

przykro mi ze tak sie potoczyla twoja historia, ale wierze ze bedziesz dzieki temu szczesliwa.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: dzisiejsze związki

Post autor: tygrysica26 » 24 kwie 2011, 00:15

był dzisiaj, zobaczyć mała..rozmawialiśmy ale bez emocji na spokojnie..i w sumie oswoiłam się z tym wszystkim, le córka ciągle pyta gdzie tata, kiedy będzie, że che z nim spać ..tylko tata tata i tata ..a ja czuje takie głupie poczucie winy...że rozbijam rodzinę i masz taką presję na sobie, ze źle robisz, bo może jakby był ch.. tłukł mnie na okrągło, maltretował wszystkich to było by proste..i dochodzi ten strach przed byciem samemu.
Blu...Twoj jest taki jak mój...leniwiec ..kanapa, Tv that`s all jednak jak bym zarabiała o te 2 tys więcej nie musiałabym się martwić o wszystko..a tu główną role odgrywa kasa. ....
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: dzisiejsze związki

Post autor: nikolettkaa » 25 kwie 2011, 22:58

JA tez po kilku latach , wlasciwie po 6 ,powiedzialam dosc , serce peka gdy zle lokujesz uczucie, nic ie bedzie takie jak wczesniej , nie oszukujmy sie... zycie boli, (pleure (pleure (pleure
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: dzisiejsze związki

Post autor: gosienka » 26 kwie 2011, 10:23

oczywiscie ze nie bedzie takiej jak wczesniej,skoro podjełyscie decyzje o jego zmianie to ma byc inne i bedzie ,lepsze i takiego jutra sie trzymajcie.wiec kochane lepszego jutra,i samych słonecznych dni,bedzie dobrze,tylko czas leczy rany wiec cierpliwosci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”