dzisiejsze związki

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Miłość?Przywiązanie?A Moze strach przed samotnościa?

Post autor: lil sexy » 18 sie 2010, 08:37

nataszka dobrze że wreszcie powiedziałaś koniec, gratuluję tego kroku. tak jak napisała bluebeleczka idź na razie po pomoc do teściowej, jak może syna utrzymywać to tym bardziej powinna pomóc Tobie i swojemu wnuczkowi. Pomysł z opieką nad dziećmi w Twoim przypadku trafiony w dziesiątkę. Skup się na szukaniu takiej pracy, a na pewno coś znajdziesz.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Miłość?Przywiązanie?A Moze strach przed samotnościa?

Post autor: gosienka » 18 sie 2010, 13:29

Natasha kuzynka szuka niani dla dwu latka napisz mi napriva gdzie mieszkasz,ona jest z Poaznaia

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Miłość?Przywiązanie?A Moze strach przed samotnościa?

Post autor: marena103 » 18 sie 2010, 14:49

natasza dowiedz sie moze mozesz skorzystac z dofinansowania z biura pracy na otwarcie swojej dzialalnosci cos tam obilo mi sie o uszy ze mozna otworzyc domowe przedszkole za srodki unijne i pomagaja wszystko zalatwi8c moja znajoma posyla dziecko do prywatnego przedszkola gdzie chodzi 10-ro dzieci w sumie i placi 600 zl miesiecznie za jedno dziecko, albo moze bys wziela do siebie jakies 1 lub 2 dizeci to tez rozwiazanie
a co do tesciowej....no coz nie kazda stoi po stronie wnukow i synowych znam taka byla taka sytuacja w dalekiej rodzinie ze jak dziewczyne maz pobil i poszla poskarzyc sie tesiowej to ta stwierdzila ze bardzo dobrze zrobil ze szkoda ze tak pozno jej przylozyl bo ona juz dawno by jej w pape dala i cieszyla sie jak dziecko ze synek gora i ze napewno sobie zasluzyla bo jest kiepska synowa i zona i zle stara sie o jej syneczka....

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Miłość?Przywiązanie?A Moze strach przed samotnościa?

Post autor: gosienka » 20 sie 2010, 20:21

natasha co u Ciebie,?

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Miłość?Przywiązanie?A Moze strach przed samotnościa?

Post autor: marryme » 20 sie 2010, 20:35

marena43 pisze:natasza dowiedz sie moze mozesz skorzystac z dofinansowania z biura pracy na otwarcie swojej dzialalnosci cos tam obilo mi sie o uszy ze mozna otworzyc domowe przedszkole za srodki unijne i pomagaja wszystko zalatwi8c moja znajoma posyla dziecko do prywatnego przedszkola gdzie chodzi 10-ro dzieci w sumie i placi 600 zl miesiecznie za jedno dziecko, albo moze bys wziela do siebie jakies 1 lub 2 dizeci to tez rozwiazanie
a co do tesciowej....no coz nie kazda stoi po stronie wnukow i synowych znam taka byla taka sytuacja w dalekiej rodzinie ze jak dziewczyne maz pobil i poszla poskarzyc sie tesiowej to ta stwierdzila ze bardzo dobrze zrobil ze szkoda ze tak pozno jej przylozyl bo ona juz dawno by jej w pape dala i cieszyla sie jak dziecko ze synek gora i ze napewno sobie zasluzyla bo jest kiepska synowa i zona i zle stara sie o jej syneczka....

Z prywatnym przedszkolem to nie taka prosta sprawa. (shake
To ogrom papierologii,zezwoleń i mnóstwo kasy na start.Wymogi Sanepidu są bardzo rygorystyczne,lokal musi być ,,zrobiony'' i wyposażony w doskonałe materiały i sprzęty,bo będą służyć małym dzieciom.Moja rodzina prowadzi taką placówkę i z tego co wiem ,musieli wyłożyć prawie 1 mln złotych na otwarcie tego przedszkola.
Także dla Nataszy to raczej kiepskie rozwiązanie.Ale pomysł,żeby opiekować się dziećmi jako opiekunka bardzo dobry.

Natasha,bardzo dobrze,że nie dajesz temu h...i żadnej szansy,dobrze,że jesteś twarda!!!
Masz dostęp do internetu,może jakiś mały handelek na allegro albo innych portalach?Masz jakieś niepotrzebne rzeczy?Ubranka dziecka,swoje,jakieś meble,obrazy,książki?Spróbuj to upłynnić.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Miłość?Przywiązanie?A Moze strach przed samotnościa?

Post autor: bluebeleczka » 22 sie 2010, 10:41

natasha odezwij sie czy dajesz rade. nie musisz sie rozpisywac, poprostu daj znak zycia w miare systematycznie.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
Natashka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 111
Rejestracja: 27 cze 2010, 21:47

Re: Miłość?Przywiązanie?A Moze strach przed samotnościa?

Post autor: Natashka » 24 sie 2010, 15:57

Sytuacja wygląda tak , że wrócił do domu... nie miałam wyjścia stwierdził , ze wszytsko jest jego :( . Wiem że będziecie Mnie potępiać że go wpuściłam ale nie widzę powodu zeby was kłamać :(.

Obecnie nie jesteśmy razem tzn ja z nim nie jestem a on tego nie przyjmuję do świadomości. Ja mu gotuję i piorę a on utrzymuje Mnie. Od października mam załatwione mieszkanie ( prawie mam nadzieję że wypali |). Wtedy uwolnię się od Niego na stałe.

Gosiaczek napiszę Ci na priva. Mam nadzieję że jeszcze aktualne.

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Miłość?Przywiązanie?A Moze strach przed samotnościa?

Post autor: bluebeleczka » 24 sie 2010, 21:22

nataszko piszac ostatniego posta mialam dodac ze gdybys go nawet przyjela to i tak daj znac i nie uciekaj od nas, nikt cie nie potepi.
jest ciezko zerwac ze wszystkim co stanowilo twoja codziennosc ot tak jednego dnia nawet jesli jest ci zle.
najwazniejsze ze zbierasz sily w sobie. nie poddawaj sie tylko, walcz o siebie.
z nim juz nie bedziesz miala udanego zycia, nie ma sie co oszukiwac.
mam nadzieje ze mieszkanie wypali.
informuj na bierzaco jak sie sprawy maja.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: Miłość?Przywiązanie?A Moze strach przed samotnościa?

Post autor: violaaaaa » 25 sie 2010, 05:57

Nataska, w takiej sytuacji pracuj pocichutku nad planem B - zalatw sobie mieszkanie, prace, odloz troche pieniedzy i gdy juz bedziesz gotowa poprostu odejdz od niego...
Zycie jest zbyt piekne i za krotkie zeby je tracic...
Glowa do gory! (happy
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Miłość?Przywiązanie?A Moze strach przed samotnościa?

Post autor: gosienka » 25 sie 2010, 09:50

natasha czułam ze tak bedzie,to tak jest oni sa winni a wine odczuwamy my,tak jak dziewczyny napisały jestesmy z Toba,zbieraj sieły na wojne,ktora zwyciezysz,dam znac co załatwiłam (clin

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”