dzisiejsze związki

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
aldi090
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 365
Rejestracja: 31 lip 2009, 09:02
Lokalizacja: POLSKA, ŁÓDŹ
Kontakt:

Re: dzisiejsze związki

Post autor: aldi090 » 25 maja 2010, 22:50

nikolettkaa pisze:nie szukam romansu :((... nie chce popaść w żaden nałóg :-/ po prostu chyba po alkoholu wychodzi ze mnie cały gniew, smutek i wszystko - naprawdę kocham mojego mężczyznę , ale może to winna ,że nie mam nikog poza nim -a on nie może być dla mnie wszystkim - matką ,ojcem , przyjaciółką , kolegą z pracy , partnerem i tp. , wiem ,że jestem beznadziejna , popełniam rożne błędy ale ten związek to jedyna dobra rzecz która mi się udała ,ale jak nie ma ''blisko'' mojego lubego to świat zaczyna walić mi się na głowę - zachowuje się jak nie widomy , który przed chwilą stracił wzrok.......... poprosiłam was o krytykę dlatego ,że w jakiś sposób wam ufam -wiele osób jest tu razem od lat - dzielimy się swoimi smutkami radościami i problemami , ja chciałam tylko dowiedzieć czy jestem beznadziejną partnerką dla swojego faceta..:(


ps: nie zdradziłam bym swojego faceta - mam wyrzuty sumienia ,że dopuściłam do takiej sytuacji , nie miałam zamiaru pojśc z nim do łózka ,a Ty aldi za wszelką cenę chce mnie to weprzeć -jeśli Tobie to ulży , to wiem jestem głupia naiwną małolatą , którą próbuje się jakoś tłumaczyć ... nie nie próbuje się tłumaczyć,po prostu chciałam z kimś porozmawiać na ten temat ..
nie próbuję Ci nic weprzeć jak Ty to piszesz... wyraziłam tylko swoje zdanie na ten temat, chyba można??
i nie jestes głupia (tak też nie napisałam) bo widzisz te swoje błędy tylko zastanawiam się czemu nic nie robisz w tym kierunku, żeby to zmienić, człowiek uczy sie na błędach (szkoda, że na swoich a nie cudzych)?? skoro to wszystko wiesz to co dalej zamierzasz???
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
http://emoty.blox.pl/resource/100.gifna pewno Bromahttp://emoty.blox.pl/resource/100.gif

Awatar użytkownika
agus_dan
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:01

Re: dzisiejsze związki

Post autor: agus_dan » 25 maja 2010, 22:50

oj nikoletka nikoletka
nie jestes beznadziejna, kazdy popelnia bledy
moja rada nie pij- wtedy unikniesz takich sytuacji-proste
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

15/06/10 operacja noska -dr Łątkowski

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: dzisiejsze związki

Post autor: nikolettkaa » 25 maja 2010, 23:03

no więc , od czwartku zaczynam terapie grupową ,
na jakiś czas przeprowadziłam się do dziadków ,na wieś żeby odpocząć ..
i porozmawiałam poważnie z moim facetem -że chce z nim mieszkać , że przez to że nie mieszkamy razem często nie mam ochoty wracać do domu, być sama ,że żałuję tego jak postąpiłam ,i obiecałam mu że nie będę pić alkoholu.. zdałam sobie sprawę z tego ,że muszę sobie znaleść jakąś pasję , aby wciąż nie mysleć o tym jaka jestem co żle w żżyciu robię i nie wpadać w doły i nie pić ,by takie sytuacje nie miały więcej miejsca , aldi jasne ,że możesz po to jest forum -nie licze ,że każdy będzie tu głaskał mnie po głowie ..
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
aldi090
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 365
Rejestracja: 31 lip 2009, 09:02
Lokalizacja: POLSKA, ŁÓDŹ
Kontakt:

Re: dzisiejsze związki

Post autor: aldi090 » 25 maja 2010, 23:08

nikolettkaa pisze:no więc , od czwartku zaczynam terapie grupową ,
na jakiś czas przeprowadziłam się do dziadków ,na wieś żeby odpocząć ..
i porozmawiałam poważnie z moim facetem -że chce z nim mieszkać , że przez to że nie mieszkamy razem często nie mam ochoty wracać do domu, być sama ,że żałuję tego jak postąpiłam ,i obiecałam mu że nie będę pić alkoholu.. zdałam sobie sprawę z tego ,że muszę sobie znaleść jakąś pasję , aby wciąż nie mysleć o tym jaka jestem co żle w żżyciu robię i nie wpadać w doły i nie pić ,by takie sytuacje nie miały więcej miejsca , aldi jasne ,że możesz po to jest forum -nie licze ,że każdy będzie tu głaskał mnie po głowie ..
i to jest bardzo mądra i dorosła decyzja i postanowienie!!!!!!!
nikola wydrukuj to sobie i powieś nad łóżkiem!! (kiss
i naucz się tego na pamięć..... (rofl na prawdę a życie stanie sie piękniejsze (inlove
życzę Ci tego z całego serca i zdawaj relacje z postępów terapii bo ja będe dopytywać co u Ciebie (wait (wait
nie pozbędziesz się mnie tak łatwo (giggle (giggle
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
http://emoty.blox.pl/resource/100.gifna pewno Bromahttp://emoty.blox.pl/resource/100.gif

Awatar użytkownika
marta20wawa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 09 cze 2009, 10:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: dzisiejsze związki

Post autor: marta20wawa » 26 maja 2010, 13:21

nikolettkaa przeczytałam wszystkie posty i napisze Ci ze trzymam za Ciebie mocne kciuki.
Ludzie czasem sie gubią, zbaczają z drogi ale jak bardzo chca "wyjda" na prostą.
Jak dla mnie jestescie młodzi, może za młodzi zeby razem mieszakc-a wnioskuje to po tym ze poszłas sama na impreze. Musisz sie zdecydować czego tak naprawde chcesz. Czy mieszkac sama, spotykac sie z facetem jak do tej pory, chodzic sama na imprezy,szalec... co przynosi nie ciekawe skutki. Czy tez mieszkac z druga osoba z która bedziesz musiala sie juz liczyc. To ciezka decyzja ale napewno zblizylibyscie sie do siebie mieszkajac razem.
Uważam, że jestes ładną, mądra dziewczyną. Nie rozumiem co Ci za glupoty do głowy przychodza!!!!!
Alkohol niestety to marna droga ucieczki, polecam jakies odprezajace ćwiczenia,albo spacer, a moze masz jakies swoje miejsce gdzie lubisz przebywac-tylko ciche i spokojne.

W kazdym razie musisz z nim powaznie i na spokojnie porozmawiac, spytaj go czego on chce od życia, jakie ma plany na przyszłość, jakie ma plany w stosunku do Ciebie!?
Aha to ze jestescie ze soba 5 lat nie oznacza,że macie juz ze soba mieszkac. ja spotykalam sie ze swoim obecnym mezem ponad 5 lat i nie mieszkalismy ze soba, siostra mojego meza spotyka sie ze swoim (juz) nażeczonym przeczlo 9 lat i tez nie mieszkaja ze soba choc maja super warunki.
Grunt to rozmowa. Powodzenia i głowa do góry (kiss
Niewielu ludzi dostaje to, czego pragnie i tak niewielu zasługuje na to, co dostaje....."

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: dzisiejsze związki

Post autor: tygrysica26 » 26 maja 2010, 13:41

wiesz co Nikolrtko, masz bardzo zaniżone poczucie wartości...nie mów o sobie , ze jesteś beznadziejna, ja jak miałam 21 lat, tez byłam naiwna jak Ty..to chyba taki wiek ;) nie przejmuj się wciskaniem kitu o zdradzie, skoro twierdzisz, ze nie chciałaś to nie!
Jednak musisz liczyć się z tym, że faceci i są podli, i kiedyś przez Twoją głupotę i naiwność może Ci się stać krzywda (thinking
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: dzisiejsze związki

Post autor: nikolettkaa » 28 maja 2010, 12:37

dzięki dziewczynki jesteście kochane :)) no nie zdradziłam mojego faceta (nie uprawiałam sexu ani nie całowałam się z innym ) , po prostu kilka raz mnie przytulił objoł etc..wiem ,że nie powinno to nastąpić -ale po alkoholu jak pisałam , jestem taka łatwowierna i ''myślę '' że to po przyjacielsku ..

terapię mam zacząc od 10-15 czerwca -to terapia 3 m-c zamknięta , tzn nie siedzi się w szpitalu -ale codziennie przychodzi na zajęcia - mam nadzieję ,że to pomoże mi i mojemu związkowi :)

ps: lepsze słowa dostałam od was niż od mojej najbliższej znajoma która stwierdziła do mnie ''szukasz bata do d*** , mało Ci ?? ja bym swojego męza już z domu za coś takiego wyrzuciła ''
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
marta20wawa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 09 cze 2009, 10:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: dzisiejsze związki

Post autor: marta20wawa » 28 maja 2010, 13:14

nikolettkaa cieszymy sie ze choc slowami możemy pomoc...
rozni sa ludzie - przyjaciolka mojej bratowej jak sie dowiedziala o jej zareczynach (jako pierwsza) zamiast jej pogratulowac, op...ja ze to zrobila (punch
Niewielu ludzi dostaje to, czego pragnie i tak niewielu zasługuje na to, co dostaje....."

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: dzisiejsze związki

Post autor: majamajamaja » 28 maja 2010, 19:36

Dziwni sa ludzie. dopoki wszystko gra, mozesz z nimi konie krasc. Ale z zadrosci potrafia mowic i robic dziwne rzeczy...
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: dzisiejsze związki

Post autor: gosienka » 29 maja 2010, 00:10

nikoletta ja tez trzymam za Ciebie kciuki, ale tak mysle ze majac 2 1la yet popełniałąm błedy,dzis mam 33 i nadal je popełniam,mimo stałego zwiaku gdy wypije drinka czy dwa tez jestem''łatwowierna",choc czuje ze sama daje na to przyzwolenie,to chyba mija z czasem,nie wiem na terapie nigdy nie chodziłam wiec pisz co i jak. (yes)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”