Niskie libido

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Kaslenne
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2019, 07:31

Niskie libido

Post autor: Kaslenne » 11 wrz 2020, 08:36

Jak sobie radzicie z niskim libido? Jestem w wieku niewiele powyżej 30 lat. Mam długie okresy spadków libido. Zastanawiam się z czego to może wynikać? A może taka moja uroda?

Telte
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2020, 10:29

Re: Niskie libido

Post autor: Telte » 14 wrz 2020, 11:29

Brak ochoty na seks w epizodycznych sytuacjach to naturalna sprawa. Nie jesteśmy przecież robotami. Ale jak czytam z tego zdawkowej wypowiedzi u Ciebie jest trochę z tym gorzej.
Libido może być czasami niskie, ale nie cały czas. A byłaś już na jakiś konsultacjach medycznych? Zażywasz może antykoncepcję lub inne leki?

Awatar użytkownika
Kaslenne
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2019, 07:31

Re: Niskie libido

Post autor: Kaslenne » 15 wrz 2020, 11:39

Nie biorę ale równeiz o tym słyszałam U mnie jednak nie antykoncepcja to powoduje Ogólnie pytałam sie mojej pani ginekolog i ta zleciła mi badnaie hormonów. Robiłam ale wszystko jest ok.

Telte
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2020, 10:29

Re: Niskie libido

Post autor: Telte » 18 wrz 2020, 07:38

W takim razie libido therapy. Bardzo dobry środek pozytywnie wpływający właśnie na libido. Zaczyna działać po około kilku dniach. Może nie należy do najtańszych, ale jak się zaczęłam wczytywać dlaczego tak jest, to dzieje się to z powodu różnych badań i certyfikatów które dany produkt musi uzyskać aby wejść do obrotu.

Ronya
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2020, 13:46

Re: Niskie libido

Post autor: Ronya » 22 wrz 2020, 13:57

U mnie hormony sa raczej w normie wiec co najwyzej stosuje jakies naturalne afrodyzjaki na pobudzenie.

Telte
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2020, 10:29

Niskie libido przy tabletkach antykoncepcyjnych

Post autor: Telte » 08 paź 2020, 07:36

Cześć. Czy Wam również tak spadało libido przy tabletkach antykoncepcyjnych? Sama zaczynam się śmiać,ze tabletki to najlepsza antykoncepcja z uwagi na to,ze zupełnie nie chce mi sie uprawiac przez nie seksu :D Zastanawiam się czy są moze jakieś sposoby na to aby zwiększyć ochotę .Widzę,ze w telewizji oraz w radio reklamuje się wiele tabletek osłonowych przy antykoncepcji. Czy brałyście je może? Widziałyście jakieś działanie?

Awatar użytkownika
Nadieżda
Moderator Beauty
Moderator Beauty
Posty: 994
Rejestracja: 14 sie 2020, 17:16

Re: Niskie libido

Post autor: Nadieżda » 08 paź 2020, 09:07

Telte, połączyłam twój wątek z już istniejącym tematem dotyczącym niskiego libido. Zanim założysz nowy wątek sprawdź proszę czy nie istnieje podobny.
"Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie." Marlena Dietrich

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”