i ja zostałam sama:(

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: marta2454 » 19 paź 2009, 11:17

Sylwiach i dobrą taktykę obrałas nauczyłaś się jak docenić samą siebie i dobrze teraz to ty jesteś gorą i twój luby zaczął to doceniać powodzonka
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: nikolettkaa » 19 paź 2009, 13:58

sylwiach ja identycznie zrobiłam z moim 4 lata temu ;)
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: sylwiach » 23 paź 2009, 21:28

dziekuje kochane:* jestem dwa dni znow u nas i zobaczymy jak to wyjdzie ;)
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

Awatar użytkownika
dżagaaa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 470
Rejestracja: 23 maja 2008, 17:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: dżagaaa » 24 paź 2009, 11:01

sylwiach życzę aby Twój związek przynosił Ci jak najwiecej szczescia! i oczywiście żebyś dalej postepowała troche po "zołzowemu" ;) ja też zawsze chcialam być twarda ale jak przychodziło co do czego, godziłam sie na wszystko a później robili ze mną co chcieli a mi psycha wysiadała ...z tym że nigdy nie prosiłam chłopaka żeby do mnie wrócił. nawet gdy bardzo kochałam. miałam takie dwa 1,5 roczne zwiazki w życiu. a juz na pewno nie wrocilabym do chlopaka po 7 miesiacach. jakbym pomyslala co robil w tym czasie z innymi kobietami chyba bym zwariowala mimo tego ze sama pewnie nie marnowalabym czasu na flirty :) głupota no ale cóż ... niestety tak mam :-?
póki co jestem sama i dobrze mi z tym..teraz czekam na mundurowego którego mi przepowiedziała wróżka :badgrin:
6.04.2009 - okrągłe Mentor 300cc
dr.Kolasiński.

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: majamajamaja » 24 paź 2009, 11:28

hej dzaga, ta wrozka, to jakas z poprzedniego pokolenia jest, teraz "mundurowy" juz nie robi wrazenia!
Ja kiedys z jednym takim pojechalam dokladnie w druga strone, nawykrzykiwalam: To twoja wina, jak mogles sie tak zachowac, ja tutaj w domu siedze i sie moge zamartwiac! Bylo dokladnie odwrotnie: wcale w domu nie siedzialam, ale on o tym nie wiedzial, a wina byla po mojej stronie. Niemniej jednak chlopak tez cos mial za uszami, skruszyl sie bardzo i zmienil ton. Tak mozna jednak postepowac z ludzmi, do ktorych nie czuje sie zbyt wiele. W zwiazku z miloscia jest to nielatwe.

Nesia bardzo ciekawa opinia tego profesorka, ale to znowu facet i on probowal dostosowac kobiety do mezczyzn. A nie odwrotnie. Podporzadkowanie kobiety? Tak sie podoba profesorkowi? Gdzie tu partnerstwo?
Teoria bycia zolza jest natomiast dobra dla nas, bo otwiera oczy facetowi. Ta druga mu tylko przytakuje i utwierdza, ze chlopek roztropek i tak madrzejszy, bo pekne ze smiechu! [smilie=to funny.gif]
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
dżagaaa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 470
Rejestracja: 23 maja 2008, 17:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: dżagaaa » 24 paź 2009, 11:52

co masz na mysli ze nie robi wrazenia , bo nie rozumiem ;)
6.04.2009 - okrągłe Mentor 300cc
dr.Kolasiński.

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: majamajamaja » 24 paź 2009, 12:03

No chyba, ze na Tobie robi... Napisz, jak go spotkasz. Tylko, zeby go zaraz z interwencja zagraniczna nie wyslali, gdzies do Afganistanu, czy jak...
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: nesia » 24 paź 2009, 18:01

majamajamaja pisze: Nesia bardzo ciekawa opinia tego profesorka, ale to znowu facet i on probowal dostosowac kobiety do mezczyzn. A nie odwrotnie. Podporzadkowanie kobiety? Tak sie podoba profesorkowi? Gdzie tu partnerstwo?
Teoria bycia zolza jest natomiast dobra dla nas, bo otwiera oczy facetowi. Ta druga mu tylko przytakuje i utwierdza, ze chlopek roztropek i tak madrzejszy]
Dzięki, że się wypowiedziałaś....
I u mnie ta praktyka by sie nie sprawdziła... wychodzę z założenia że albo partnerstwo jest albo nie ma a przytakiwanie i zgrywanie głupa przed partnerem tylko dlatego by przetrwał związek to głupota - przeciez bycie w takim toksycznym stanie to tylko pozorne bycie szczęsliwym.
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
dżagaaa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 470
Rejestracja: 23 maja 2008, 17:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: dżagaaa » 24 paź 2009, 19:07

majamajamaja dalej nie wiem o co ci chodzi z tym wrazeniem...nie znam wielu dziewczyn ktore byly u wrozki żeby wiedziec że co druga mowi to samo..zreszta tu nie chodzi tylko o wojskowego tylko np lekarza, prawnika, policjanta,strazaka a Ci raczej do Afganistanu nie polecą heh...i zapytałam o sens Twojej wypowiedzi a Ty mi tu z ironia wyskakujesz..spoko spotkam to napisze ... :roll:
6.04.2009 - okrągłe Mentor 300cc
dr.Kolasiński.

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: majamajamaja » 24 paź 2009, 21:45

No co Ty Dzaga, ja tu sobie caly czas zartuje, a nie ironizuje! Nic przeciwko Tobie! Nie bierz sobie prosze do serca z tym Afganistanem. :-o od kiedy ja sie tutaj drocze z dziewczynami z forum, nigdy...
Jesli sie zle zrozumialysmy, to przepraszam.

Nesia, ja tez uwazam, ze na takie poglady jak ma profesorek, to nie ma miejsca w naszych czasach. I nie wiem, dlaczego on wyjezdza tu z argumentem, ze faceci nie akceptuja inteligentnych kobiet. Co on ma na mysli: ze teraz kobiety sa coraz lepiej wyksztalcone? Bo inteligentne byly zawsze. No, przekroj spoleczenstwa.
Jesli facet nie moze zaakceptowac inteligentnej kobiety, to on ma problem i to on powinien sie zmienic. A nie robic z tego profesure (do Dzagii: no teraz naprawde ironizuje, ale nie przedtem!).
O profesorku moge powiedziec tylko jedno od siebie: kazda sikorka swoj ogonek chwali. Ciekawe, czy zone ma tak malo inteligentna, ustepliwa, czy jest rozwiedziony.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”