i ja zostałam sama:(

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: marta2454 » 23 wrz 2009, 21:50

niki haha dobre
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
dżagaaa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 470
Rejestracja: 23 maja 2008, 17:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: dżagaaa » 24 wrz 2009, 09:30

ta ksiazka "kobiety ktore kochaja za bardzo" jest rewelacyjna...doslownie czytam w niej o sobie! :-? mam nadzieje ze poukladam sobie co nie co w glowie po takic lekturach..a tak poza tym nie pomyslalabym ze wyjazd moich rodzicow za granice i pozostawienie mnie dziadkom kiedy mialam 3 lata, rozwod rodzicow z powodu bicia mojej mamy, tak bardzo wplynie na moje wybory partnerow w doroslym zyciu..wiem jedynie ze jak bede miec swoje dzieci zrobie wszystko by ich tak nie skrzywdzic :cry:
6.04.2009 - okrągłe Mentor 300cc
dr.Kolasiński.

niki26
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 60
Rejestracja: 08 kwie 2009, 18:11
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: niki26 » 24 wrz 2009, 18:41

no niestety to wszytsko ma wplyw :doubt: sporo dziwnych akcji sama zawdzieczam rodzinnym tradycjom ze tak powiem tyle ze jak sobie zdalam z tego sprawe to obiecalam ze nie bede miec dzieci a teraz czasem zaluje bo jednak ten cholerny instynkt sie ma :roll:
thx ja mysle ze to nie tylko text to swietny pomysl bo jak patrze na te wszytskie famme fatale to one wszytskie maja jakies wadyw wygladzie i to spore wiec co przeszkadza nam byc takimi??
http://datingsidorsingel.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Irmelin
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 111
Rejestracja: 02 lut 2009, 01:45
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: Irmelin » 04 paź 2009, 07:51

No moje Panie dzis mija miesiac od kiedy to moje serduszko posypalo sie na kawaleczki. Wyjazd do Polski, jak rowniez bliskie mi osoby i wyzej wymieniona ksiazeczka daly mi sile by przezwyciezac bol. Bedac w Polsce powoli rowniez zaczelam sie otwierac na pewnego czlowieka ;) wiec jak na razie na plus.
To fakt ze kiedy upadamy, czesto wydaje nam sie ze nasze skrzydla zostaly zmiazdzone i sa juz nie zdolne do lotu, lecz to nie prawda, kazda z Nas musi tylko znalezc w sobie ta sile by moc znowu poczuc ze zyje, nawet jezeli ma to byc zycie samotne. Dziekuje kochane babeczki za cieple slowa i rady.
Badzmy Twarde nie mietkie dziewczyny !!

xoxo
ROK 2009 :

Pernamentny makijaz brwi Done
Pernamentny makijaz oczu Done
Powiékszenie Ust Done

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: sylwiach » 04 paź 2009, 10:43

Wiedzialam, ze iu wam ta ksiazeczka pomorze, ja czytajac ja plakalam bardzo, czasem nie widzialam tekstu, zaznaczalam w niej na kolorowo rzeczy, ktore dotycza mnie, mojej rodziny... teraz chce wam polecic ksiazke Sherry Argov 'dlaczego mezczyzni kochaja zolzy'... milej lektury...
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: cukiereczekPL » 04 paź 2009, 11:34

mam ta ksiazke o zolzach jest rewelacyjna
co prawda jak ja czytalam to czasami az mnie zatykalo i myslalam sobei ze to porazka byc taka zolza co np zamiast kolacji da facetowi popkorn itp ale po przeczytaniu ksiazki wnioskuje ze tam jest swieta prawda...
na koncu ksiazki sa zasady atrakcyjnosci i np zasada nr 6 -TWOJ STOSUNEK DO SAMEJ SIEBIE DECYDUJE O TYM ,JAK WIZI CIE MEZCZYZNA lub to ze ZOLZE OD KOBIETY ZBYT MILEJ ROZNI NAJBARDZIEJ STRACH.ZOLZA NIE POKAZUJE ZE BOI SIE ZYC BEZ MEZCZYZN....OOO ALBO TO MEZCZYZNA NEI BEDZIE SZANOWAL KOBIETY KTORA AUTOMATYCZNIE USTAWI SIE NA NAJWYZSZE OBROTY ZEBY MU DOGODZIC...ITP jest tyhc zasad 100 wiec warto zakupic ksiazke i sie z nimi zapoznac. to jak rady niezaleznej pewnej siebie wartosciowej kobiety ktora kazda z nas byc powinna.
ksiazka rok temu kosztowala 29 zl w empiku.
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
Irmelin
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 111
Rejestracja: 02 lut 2009, 01:45
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: Irmelin » 04 paź 2009, 15:12

Ojjaaa to ja to chce :P przy nastepnym pobycie w Polsce na pewno ja zakupie !
ROK 2009 :

Pernamentny makijaz brwi Done
Pernamentny makijaz oczu Done
Powiékszenie Ust Done

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: anita111 » 04 paź 2009, 19:39

a może ktos znajdzie ebooka tej książki :) to niech da znać

Awatar użytkownika
maluda6
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1415
Rejestracja: 03 lip 2008, 00:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: maluda6 » 04 paź 2009, 20:41

wpisalam w google tytul ksiazki
i pierwsza pozycja to ksiazka do sciagniecia w PDFie
70B + 375cc,
mentorki okrÂągle, wysoki profil, dr Skupin :)
19.V.2009r.

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: i ja zostałam sama:(

Post autor: nikolettkaa » 08 paź 2009, 11:25

a mi się dziewczyny nie do końca wydaje by to co nas spotkało w życiu tak bardzo się odbijało na naszym życiu, to że powielamy pewne shcamaty zalezy wyłacznie od nas -bo to ,ze ktoś miał ojca seryjnego morderce -nie znaczy ,ze sam bedzie seryjnym mordercą , to że ktoś miał rodziców alkoholików nie znaczy ,ze bedzie alkoholikiem - mamy wolną wolę - moj ojciec nigdy nie szanował mojej matki, żle ją traktował , mnie wykorzystywał - a moj facet to jego przeciwieństwo ... ( chyba tego potrzebowałam ) dla wszystkich osamotnionych i pozostawionych -facet ,który zostawia kobiete bez powodu to nie facet tylko świnia :]
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”