i ja zostałam sama:(

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Lili
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 16 lip 2005, 11:18
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lili » 06 paź 2005, 14:06

Szyszunia popieram dziewczyny, walcz o tę miłość :!: zycie jest tylko jedno i nie należy rezygnować z rzeczy, które nas mogą uszczęśliwić. Ja musiałam zrezygnowć z miłości swojego życia(z perspektywy czasu wiem, ze to była ona bo od tej pory w nikim się nie mogę zakochać wszyscy nie są nim :cry: )bo mój ukochany........ poślubił inną więc o co mam walczyć :?: :!: :cry: Dlatego jeżeli wiesz, że nikogo innego nie bedziesz w stanie pokochać to idz na całość :!: :!: zebyś nie załowała całe życie, kiedy juz będzie za póżno. Ja w porę nie zareagowałam, unisłam się honorem i mam to co mam :cry:
"....z utrat± piêkno¶ci - czymkolwiek ona jest - traci siê wszystko" Oscar Wilde
_______________________________________
juz po....27 kwietnia 2006r. - operacja powiêkszenia piersi, dr Kubasik

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 06 paź 2005, 22:49

powalcze o swoje!

Awatar użytkownika
OLA100
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 359
Rejestracja: 03 lip 2005, 11:40
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: OLA100 » 06 paź 2005, 23:06

Dokładnie Szyszuniu!!!Walcz o miłość, musisz być pewna ,że zrobiłas wszystko co możliwe!Bo jeśli tego nie zrobisz bedziesz ciagle zastanawiała się,czy mogło by byc inaczej...i miała żal do siebie,że nawet nie próbowałaś!
Jesteśmy z Tobą!!!!!!!!!!!!!
5 pa¼dziernik 2005-korekcja noska u dr.Skupina !!!

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 06 paź 2005, 23:31

OLA100 pisze: Jesteśmy z Tobą!!!!!!!!!!!!!
TAK WLASNIE...!!! clein
Nie warto ryczec i sie zadreczac- dzialaj!!!!!!!!
A jak nic nie zdzialasz,to bedzie znaczyc,iz twoj Misiu, jest ... :roll: (nie wiem,czy wolno mi uzyc tego slowa... :oops: )

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 07 paź 2005, 23:23

powiem..wam tylko tyle....ja walczyłam..Bog jeden wie przez co przeszłam..poświeciłam 3lata zycia..zero wakacji..zero przyjemnosci...liczyl sie tylko kochany.....
Doskonale rozumiem Szyszunię....mój związek wlasnie umiera..tzn...tak twierdzi moj kochany....
ja na pewno umieram...rano w ogole z lozka nie wstaję...nie mam sił życ...a naprawdę zrobiłam wszystko już żeby bylo dobrze...

nikkt mi nie powie..ze kiedys ktos...lub ze bedzie dobrze..nie będzie!!
ja wierzyłam w taką jedną jedyną miłość...
Szyszunia trzymaj się!!!
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=530" onclick="window.open(this.href);return false;

1 dzień po - dr Kasprzyk, 06.06.2013 anatomiczne Silmed Natural - 410XH
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=380" onclick="window.open(this.href);return false;

7 miesięcy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p809172" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Libby
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 341
Rejestracja: 19 lip 2005, 20:45

Post autor: Libby » 08 paź 2005, 10:15

dziewczyny. najważniejsze to trafić na właściwego faceta. można walczyć o związek, jeśli byly jakieś niedomówienia, albo same zrobiłysmy jakąś przykrość. jednak jeśli facet sam się usuwa to co możemy zrobić? widocznie to naprawdę nie jest TEN. i za jakiś czas po spotkaniu mężczyzny, który da mi/Wam to wszystko, gdzie będziemy sie uśmiechac od rana i zasypiać szczęśliwe, ze wszystko jest ok., zrozumiemy jak wcześneij nie było dobrze. nie mam na myśli sielanki ale takie poczucie, ze wszystko jest jasne, zrozumiałe, ze się nie męczymy, ze wszystko idzie w dobrą stronę...
inaczej...to chyba....szkoda czasu i przede wszystkim zdrowia...

a mężczyźńi są bardzo różni, naprawdę są tacy z którymi można być szczęśliwą, ufać i być pewną uczucia i jego przyszłośći..


mam nadzieję

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 08 paź 2005, 16:23

Szyszunia bardzo wspolczuje, dokladnie wiem co czujesz ,trzymaj sie , jesli mozesz i masz jakas nadzieje to walcz o niego ale pamietaj nic na sile , sila do milosci nikogo sie nie zmusi a po co tkwic w zwiazku bez milosci?

A mam pytanko tez do Wooow - jak tam twoj facet pogodziliscie sie czy nie?????
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Awatar użytkownika
wooow
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 625
Rejestracja: 11 cze 2005, 14:23
Kontakt:

Post autor: wooow » 08 paź 2005, 18:56

Hej Shilo :lol: juz tak daaaaaaaaawno Cię tu nie było, że myślałam że już w ogóle tu nie zajrzysz :roll: Ale na szczęście jesteś....:P

Ja się nie potrafię długo na Niego gniewać... przeprosił, obiecał że to już się nie powtórzy i jak narazie jest w porządku. Pooperacyjne emocje(moja euforia i jego oburzenie) już opadły - choć ciągle nie umie mi przyznać racji i tego, że decydując się na operację podjęłam słuszną decyzję (heh, ta męska duma) to jednak usłyszałam parę miłych rzeczy :) NO i stwierdził, że najważniejsze jest to, że ja jestem szczęśliwa i że operacja przyniosła mi satysfakcję. Zależy mi bardzo na Nim, ale gdyby takie zachowanie jakie miało wtedy miejsce stało się czymś regularnym - nie mogłabym tego ciągnąć. Na szczęście to był jednorazowy wybryk i już jest OK.

Napisałam poprzednio, że trzeba walczyć, próbować ratowac to co jest dla Nas cenne.... Tak myślę, ale jednocześnie zgadzam się z dziewczynami, że NIC NA SIŁĘ, - jeśli ktos nas nie kocha to choćbyśmy robiły nie wiem co, to i tak tej drugiej osoby do miłości nie zmusimy. Czasami jednak widzę, jak osoby, które naprawdę się kochają rozstają się z głupich i błahych powodów....przez niedomówienia, unoszenie się honorem przez to, że nikt nie jest w stanie zdobyć się na wyciągnięcie ręki - w takich sytuacjach warto jest odrzucić swoją dumę bo można wiele stracić...Łatwo jest być w związku gdy wszystko jest pięknie cacy, jednak o sile i szczerości związku decyduje moim zdaniem to czy umiemy przetrwać też te gorsze chwile - a takie chwile chyba każdemu się zdarzają

pozdrawiam
23. 08. 05 - plastyka nosa (dr Bielecki)

Awatar użytkownika
Libby
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 341
Rejestracja: 19 lip 2005, 20:45

Post autor: Libby » 08 paź 2005, 19:11

wooow masz 100% racji.
czasem trudno jednak ocenić co kims kieruje (czy te problemy wynikają z braku miłości). bo gdybyśmy jasno wiedziały co i jak to łatwiej byłoby zrozumieć, przecierpieć i wrócić do własnego życia. a tak wątpliwości zżerają człowieka bez końca, rozpamiętywanie i rozbijanie na atomy jest bardzo bolesne

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 08 paź 2005, 22:13

Libby pisze:wooow masz 100% racji.
czasem trudno jednak ocenić co kims kieruje (czy te problemy wynikają z braku miłości). bo gdybyśmy jasno wiedziały co i jak to łatwiej byłoby zrozumieć, przecierpieć i wrócić do własnego życia. a tak wątpliwości zżerają człowieka bez końca, rozpamiętywanie i rozbijanie na atomy jest bardzo bolesne
no właśnie Libby..ja mam z tym problem..ciągle się zastanawiam..dlaczego..dlaczego?? i co zrobiłam żle..dlaczego ktoś komu zaufałam..mnie zranił..itp itd..
to katorga :( :cry:
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=530" onclick="window.open(this.href);return false;

1 dzień po - dr Kasprzyk, 06.06.2013 anatomiczne Silmed Natural - 410XH
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=380" onclick="window.open(this.href);return false;

7 miesięcy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p809172" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”