"By seks nie stał się rutyną".

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

"By seks nie stał się rutyną".

Post autor: Bella » 29 wrz 2005, 09:28

Piszemy o rutynie, nudzie - więc może napiszemy co robić by nasze pożycie małżeńskie (seks) nie było takie monotonne. No wiadomo oświetlenie, muzyka, kadzidełka, lód, owoce, piórka... Jakich gadżetów używacie, jakie pozycje są dla was najlepsze :wink: :oops: Co was najbardziej podnieca?.
Może przez to coś zmienimy w naszych związkach. A jakie będzie zdziwienie naszych facetów... O coś nowego!

Awatar użytkownika
wooow
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 625
Rejestracja: 11 cze 2005, 14:23
Kontakt:

Post autor: wooow » 29 wrz 2005, 11:53

Właśnie właśnie, super temat, też chciałabym coś urozmaicić, choć na nudę nie narzekamy właściwie... :lol: Tylko nie wiem co by tu nowego można by wymyśleć :roll:

Ostatnio zakupiłam śliczne różowe pluszowe kajdaneczki ( bo wydawały mi się taaaaaaakie słodziutkie) tylko nie wiem jak mam ich użyć.... :? przecież nie założę wielkiemu potężnemu facetowi różowych pluszaków na ręcę (nie jestem też pewna czy się na nim dopną)

Z chęcią bym poczytała jakichś podpowiedzi, jak zaskoczyć i podkręcić faceta :lol:
23. 08. 05 - plastyka nosa (dr Bielecki)

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 29 wrz 2005, 12:01

Poproś go żeby zamknął oczy i spróbój mu je zapiąć. Zawiąż mu oczka apaszką tak, aby nic nie widział.... i do dzieła.... Kostki lody na pewno się przydadzą....

Potem zaproponuj zamianę....

Kiedyś zrobiłam sobie tatuaż z henny tam gdzie kończą sie plecy a zaczyna pupa. To był mały smok a ogonek schodził mu delikatnie w to zagłębienie gdzie zaczynają się pośladki....

Mam jeszcze wiele pomysłów, dodam że wypróbowanych.. :oops: :oops:
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 29 wrz 2005, 12:07

Jak o tym myślę co kiedyś zrobiliśmy to smiać mi sie chce :lol: . Zresztą w trakcie i po też była kupa śmiechu.
Pewnej nocy wymyśliłam ,że wysmaruję go nutellą. Szło mi nawet dobrze lekko sie rozsmarowywała. Kurcze tyle jej było,że aż mnie mdliło. Ale najgorsze dopiero było przed nami...Po czasie reszta nutelli cała się "zrolowała", pokruszyła. Była wszedzie. Cholera ile miałam sprzatania...
Teraz używamy tylko bitej śmietany, nie jest taka słodka. :lol:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 29 wrz 2005, 12:25

aby uniknąć rutyny proponuje zmiene...partnera to chyba najbardziej skueczna metoda mimo wszystko :twisted: :lol:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 29 wrz 2005, 12:33

Gaga nie zmuszaj mnie.. :wink: . U mnie to raczej w grę nie wchodzi. To już chyba ostateczność.

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 29 wrz 2005, 12:40

Bella wiem, że fceci bywają niereformowalni.... i działają często schematami... najpierw pozycja A potem B czasem jeszcze C i strzał.....
i bądz mądra w takim wypadku i spróbuj coś zmienić kiedy się nie da!!!! :roll:
czasem tylko zmiana ratuje sytuacje. :wink:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
wooow
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 625
Rejestracja: 11 cze 2005, 14:23
Kontakt:

Post autor: wooow » 29 wrz 2005, 14:14

Bella pisze:Pewnej nocy wymyśliłam ,że wysmaruję go nutellą. Szło mi nawet dobrze lekko sie rozsmarowywała. Kurcze tyle jej było,że aż mnie mdliło. Ale najgorsze dopiero było przed nami...Po czasie reszta nutelli cała się "zrolowała", pokruszyła. Była wszedzie. Cholera ile miałam sprzatania...
hahahaha, nieźle Bella, uśmiałam się :lol: a z bitą śietaną to super pomysł


Viki, dzięki za radę. Już się nie mogę doczekac kiedy to wyprobuje :twisted: :twisted: :twisted: Zdradź Nam te swoje wypróbowane sposoby :lol:

Ja kiedyś wymyśliłam taki zakład - kto dłużej wytrzyma bez.... przyszedł do mnie, atmosferka miła, pozbyliśmy się wszystkich ubrań i mieliśmy się nawzajem podkręcać. Mogliśmy się dotykac wszędzie oprócz....i robić wszystko żeby ta druga strona wymiękła. :twisted: Nieźle się oboje przy tym bawiliśmy i napaliliśmy Jejku nic tak nie kusi jak zakazany owoc. Wcześniej wymyśliliśmy sobie jakie "nagrody" chcemy otrzymać jeśli wygramy.... Wstyd się przyznać ale wtedy przegrałam PRZEGRAŁAM Z FACETEM, choć przyznam, że"kara" jaką dla mnie przygotował była słodka, więc w sumie oboje wygraliśmy :lol: ( ale i tak ja miałam fajniejszy pomysł na nagrodę :wink: )
WIem, że to nic nadzywczajnego, ale ja to bardzo bardzo mile wspominam. Szczególnie to jak oboje byliśmy upaćkani kokosowym balsamem , który we mnie wmasowywał. Do tej pory zapach kokosów budzi we mnie....ehhhh, się rozmarzyłamhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... lokach.gif
23. 08. 05 - plastyka nosa (dr Bielecki)

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 29 wrz 2005, 16:28

hehehehe Gaga to wsploczuje Tobie -skoro tylko na takich trafiasz:) :wink: :wink:
Jak bym miala byc z takim nudziarzem-to lepiej byc sama-nie czytac-samotna:)A zmieniac???-znowu sie poznawac od nowa-co kto lubi a czego nie-dzieki ale to nie dla mnie!

Mam dzis okropny dzien-nic mi sie nie udaje a tu masz -jedna wypowiedz Gagi i juz usmiech na mojej twarzy zawital-teraz wiem, ze mam szczescie w zyciu-ja trafialam na samych swietnych facetow .Teraz juz mam najwspanialszego z nich i nie zamierzam nic zmieniac-no moze najwyzej "kogos" dolozyc :wink: :wink: :roll: :oops: -wiem ,wiem swintucha ze mnie ale pomarzyc dobra rzecz)

Gaga dzieki-niechcacy poprawilas mi humor!!!! :P

Gucci
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sty 2005, 11:47

Post autor: Gucci » 29 wrz 2005, 16:53

Jesli macie dosc lozka zmiencie je na stol, wanne/prysznic, las lub samochod :lol:

Jesli wasz partner lubi nude to chyba warto zastanowic sie nad zmiana modelu (dotyczy i kobiet i mezczyzn) :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”