ZARECZYNY

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

ZARECZYNY

Post autor: shilo » 02 wrz 2005, 12:54

Jest juz temat o sukniach slubnych , o poznaniu milosci , rozstaniach... a ja chcialabym zapytac o Wasze zareczyny... :D
Opowiedzcie jak bylo... to w koncu piekna chwila dla kazdej kobiety... niezwykle wzruszajaca...
Mnie lada dzien tez czeka taka uroczystosc!
W czasie gdy lezalam na stole operacyjnym i mialam operowany nosek moj Aniolek kupowal zareczynowy pierscionek!!! Byl tak przejety operacja ze nie mogl usiedziec w poczekalni i wyruszyl do sklepu! Gdy otworzylam oczka po wybudzeniu z narkozy stal nademna usmiechniety i powiedzial ze ma dla mnie niespodzianke!!!
Czekalismy az zdejma mi gips i troche wydobrzeje abysmy mogli w pelni cieszyc sie ta chwila razem z rodzina.
Nie mam pojecia jak on planuje zorganizowac te zareczyny - to ma byc niespodzianka.
Dlatego jestem ciekawa jak bylo u Was!!!!! :D :P :D :P
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Awatar użytkownika
caterina7
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 298
Rejestracja: 01 sie 2005, 18:14
Lokalizacja: okolice WrocÂławia
Kontakt:

Post autor: caterina7 » 03 wrz 2005, 00:06

to bedzie wspaniały dzień, zobaczysz :)
u mnie było jakoś drętwo, rodzice szt. 4 , jego siostra, moja siostra, jakiś obiad no i pytanie, a potem pierścionek, ble. Mam uraz od tamtej pory bo na zaręczynach się skończyło a związek szybko się potem rozleciał. Może to wina pierścionka? Kazałam sobie zrobić z naturalną perłą i ściągali mi ją wtedy do Polski, nawet nie wiem skąd. Ot durna, uparta baba, ale to dawno było :)
teraz mam cudownego, młodego męża i chyba nie było oficjalnych zaręczyn, ja nic takiego nie pamiętam.
U ciebie będzie wyjątkowo pieknie, zapamiętaj ten dzień :D
¯ycie cz³owieka ma kolor jego wyobra¼ni - Marek Aureliusz

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 03 wrz 2005, 02:35

Było nietypowo dosyć. :) cały dzień był nieobecny duchem, tak się denerwował :lol:

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 03 wrz 2005, 07:54

A ja nie mialam zareczyn poprostu wiedzielismy, ze chcemy sie pobrac mowilismy o tym czesto, oczywiscie dostalam pierscionek ale tak bez okazji poprostu mi go kupil i dal :)

iza
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 558
Rejestracja: 04 lut 2005, 19:25

Post autor: iza » 03 wrz 2005, 11:15

U mnie obyło sie jakos szybko :). Najlepsza na owe czasy knajpa we Wrocławiu, wytworna kolacja, własnorecznie wykonany przez mojego męzczyzne pierscionek z białego złota z brylantem i zdanie: bedziemy cudowną rodziną - zostań moją zoną...
Było miło ale sie skonczyło - przez 11 lat naszego zwiazku nie pobralismy sie. Teraz mysle, ze całe szczeście bo byłyby tylko problemy z rozwodem :).

Teraz jak mój obecny Miś zaczyna cos przebąkiwac o zareczynach kwituję dwoma słowami: po co?

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 03 wrz 2005, 13:23

ja sie zareczylam rowno tydzien temu, w sopocie. po wspolnym sniadanku, wylegujac sie jeszcze w lozku, wyjal pierscionek, ktory mialam upatrzony i poprostu poprosil o reke. ja sie poryczalam jak bobr, spuchla mi gorna warga jak po aquamidzie a nasz pies z nerwow zaraz po zareczynach zakichal cala wykladzine...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 03 wrz 2005, 14:31

Mara moje gratulacje... alavotre to za wasze szczęście :!:

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 03 wrz 2005, 20:08

Mara gratuluje!!!!!!
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 03 wrz 2005, 22:48

Ja tez Mara gratuluje. Chyba boi sie, zebys mu z nowymi cycusiami nie uciekla i musial zadzialac :) :wink:

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 04 wrz 2005, 00:37

ah Mara, ale ze zadne z Was nie pomyslalo wczesniej o samopoczuciu pieska............ :D :wink: :D :wink: :lol: :wink: GRATULACJE :D :!: :D :!: :D :!: bbrawa
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”