najmlodziej wyglądające kobiety swiata

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Roxy123
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:29

Re: najmlodziej wyglądające kobiety swiata

Post autor: Roxy123 » 14 lis 2016, 20:37

Ivana to raczej leżała i pachniała. Gdyby ćwiczyła całe zycie miałaby ciało w innej kondycji zupełnie.

MariannaK.
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 355
Rejestracja: 24 sie 2013, 22:12

Re: najmlodziej wyglądające kobiety swiata

Post autor: MariannaK. » 14 lis 2016, 21:24

Roxy123 pisze:Ivana to raczej leżała i pachniała.
" W Montrealu pracowała jako modelka w branży futrzarskiej. Po roku przeniosła się do Nowego Jorku, żeby promować igrzyska olimpijskie w Montrealu. [...] Urodziła się trójka dzieci. Ivana aktywnie uczestniczyła w życiu firmy, jako wiceprezes ds. projektowania, potem prezes hotelu-kasyna Taj Mahal (w Atlantic City), wreszcie prezes hotelu Plaza na Manhattanie. W 1990 otrzymała tytuł Hotelarza Roku.
Ucierpiało jednak jej życie prywatne: mąż wdał się w romans z byłą królową piękności z Georgii Marlą Maples. [...] Pozostała aktywna zawodowo: odniosła wielkie sukcesy jako projektantka odzieży, biżuterii; napisała trzy bestsellery: dwie powieści i poradnik dla rozwodników; sprzedaje własne linie perfum i kosmetyków."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ivana_Trump" onclick="window.open(this.href);return false;

Całe życie była aktywna zawodowo, niejedna leżałaby, pachniała i nie robiła nic mając takie pieniądze, ale ona chciala pracować! Jest aktywna zawodowo do dzisiaj, urodziła trójkę dzieci co też na pewno nie jest bez wpływu na figurę. Swoje w życiu przeszła jak widać powyżej, podejrzewam że rozwód nie należał do przyjemności jak zresztą w każdym małżeństwie. Może też i nie ma za dobrych genow bo widać wiotkość skóry na ramionach przy zaawansowej obecnie medycynie estetycznej (nie wiem czy z niej korzysta). Jedyne co mnie dziwi że sie ubiera w takie sukienki podkreślające jej wady. To zdjęcie mnie trochę zszokowało. Ale szacunek dla niej za to że chociaż nie musiała pracować - pracowała i pracuje. (yes)
Rzeczywiście jak na te miliony co ma mogłaby trochę lepiej się ubierać i zadbać o ciało, ale musiałam ją trochę wziąć w obronę, fajna babka i bardzo dzielna. (clin W wikipedii napisane: "W sądzie na rozprawach rozwodowych Ivana wywalczyła dla siebie kilkadziesiąt milionów dolarów.". Wywalczyła. Nie dostała za darmo. To nie jest tak że były mąż jej dał. Tylko musiała walczyć.
No, tak trochę o Ivanie info. Akurat na czasie. (happy
Ivana.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Roxy123
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:29

Re: najmlodziej wyglądające kobiety swiata

Post autor: Roxy123 » 14 lis 2016, 22:03

Pisząc "leżała i pachniała" nie miałam na mysli aktywności zawodowej lecz fizyczna. Niestety operacje i zabiegi jak widać nie zapewnia urody czy figury na wieki, trzeba w to włożyć rownież dużo wysiłku, w dosłownym tego słowa znaczeniu. A moze włożyła tylko ma złe geny (thinking

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: najmlodziej wyglądające kobiety swiata

Post autor: marryme » 14 lis 2016, 22:46

Przeciez Ivana byla zawodowa narciarka. (giggle
Podobno trenowala od 6 roku zycia,brala udzial w wielu zawodach i miala nawet reprezentowac Czechoslowacje na Olimpiadzie.Bez watpienia ma wycwiczone miesnie od dziecka ale tak jak pisalam wczesniej-w pewnym wieku czas jest po prostu bezlitosny.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: najmlodziej wyglądające kobiety swiata

Post autor: babina7 » 14 lis 2016, 22:50

oczywiście .....i albo zaakceptujemy, że będziemy mieć ciała (skórę) nieestetyczne albo nas nie będzie.......
zadowolona

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15233
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: najmlodziej wyglądające kobiety swiata

Post autor: cyryl-bea » 14 lis 2016, 23:10

no to skaly beda sie musialy zesrac na moja 60-tke (giggle
bo ja sie dopiero rozkrecam (angel
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: najmlodziej wyglądające kobiety swiata

Post autor: alicjachrupek » 14 lis 2016, 23:40

A ci mężczyzni po 60 jakie mają ciała, wiele jest takich panów na necie można poszukać, że dzięki ćwiczeniom mają ciała lepsze niż niejeden 30 latek. O ile kobiety to wiadomo doszukujemy się działań chirurgii o tyle tam to na pewno są ćwiczenia i dieta.
dr-jeffry-life (300x98).jpg
tumblr_o7yl7tSKQf1t8e4sso1_1280 (300x169).jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

MariannaK.
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 355
Rejestracja: 24 sie 2013, 22:12

Re: najmlodziej wyglądające kobiety swiata

Post autor: MariannaK. » 14 lis 2016, 23:45

cyryl-bea pisze:no to skaly beda sie musialy zesrac na moja 60-tke (giggle
bo ja sie dopiero rozkrecam (angel
(yes)
Ja też się nie poddam bez walki. (muscle (handshake Ale z Wami to chyba daleko zajdę, nie? (shake Ivana ma pecha że nie trafiła na to forum, tu jest dopiero skarbnica wiedzy.
Za 3 tygodnie rozpoczynam "urlop tortur" (giggle . Codziennie coś!

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: najmlodziej wyglądające kobiety swiata

Post autor: ulla10 » 15 lis 2016, 10:41

cyryl-bea pisze:no to skaly beda sie musialy zesrac na moja 60-tke (giggle
bo ja sie dopiero rozkrecam (angel
Ale jak sobie zrobisz taki blond tapir od linijki układany, to wpadnę na kawę z brzytwa i obcęgami do wyciągania kija z d.py :))))
Zabraniam (punch
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: najmlodziej wyglądające kobiety swiata

Post autor: marryme » 15 lis 2016, 11:01

Ja tez sie nie poddam ale niestety nie mam zludzen,ze w wieku 60-70-80 lat bede wygladac jak goraca 30. (giggle
Life is a journey,not a destination.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”