Pięknie czy godnie?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: viriel » 26 sty 2015, 16:55

Rozumiem o co chodziło Michitce, ale całe rozważania w tym wątku zakrawają mi trochę na dyskusję za przeproszeniem o d**** Maryny (devil (devil (devil A to dlatego, że nie ma odpowiedzi na to pytanie.

Nie chcę być upierdliwa i nikogo się czepiać, ale ewidentnie mi się nudzi bo leżę obolała po operacji, więc się zapytam:
o jakiej godności mowa? Godności w znaczeniu moralnym, etycznym, filozoficznym, humanizmu chrześcijańskiego czy też prawnym? Poza tym wedle wielu nauk godność jest niezbywalna...
Oczywiście domyślam się,że chodzi o tę powszechnie rozumianą (clin Czyli niejako poczucie własnej wartości i szacunek dla samego siebie.

Dla mnie piękno i godność się nie wykluczają, a wręcz idą w parze.

Jesteśmy na forum o operacjach plastycznych- chyba oczywiste jest to, że każdej z nas zależy w mniejszym ub większym stopniu na pięknym wyglądzie (clin

Wkurzają mnie takie frazesy typu: "starzeć się z godnością" albo "najważniejsza jest naturalność". A kto przepraszam określa te normy godności i naturalności? Dla każdego granica będzie leżała gdzie indziej.

Najważniejsze to jest czuć się dobrze we własnym ciele i być szczęśliwym, jak najdłużej cieszyć się życiem i dobrym zdrowiem. Jakimi metodami się to osiągnie to chyba mało istotne ?

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Nataa » 26 sty 2015, 18:28

viriel pisze:Wkurzają mnie takie frazesy typu: "starzeć się z godnością" albo "najważniejsza jest naturalność".
Najczęściej to mówią te kobiety, które nie mają możliwości zrobienia operacji, z różnych zresztą powodów.
Sondaże pokazują, że większość kobiet jednak chciałaby sobie coś poprawić i wyglądać lepiej, młodziej, a nie starzeć się z godnością.
A jak starzec się z godnością, to i włosów nie farbować, tylko siwe mieć od 40-tki już, koronek na zęby nie zakładać, nic nie robić, matka natura.

Awatar użytkownika
Gosia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 22 sty 2005, 21:45

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Gosia » 28 sty 2015, 10:03

mam kolezanki okolo 40 stki ktore maja "piekna naturalne wyrzezbiona" lwia zmarszczke i wygladaja na wiecznie wkurzone i dodatkoweoopadajace kaciki ust co tylko poglebia efekt "jędzy". Oczywiscie one nie pojda do dermatologa zeby to poprawic, twierdza ze chca sie starzec naturalnie (???) takie "pieprzenie kotka za pomoca mlotka".
Jeslibym sie przyznala co ja wyczyniam od kilku lat, to chyba spalilyby mnie na stosie. Chociaz nie wiem czy sie nie domyslaja bo chyba nie mozna byc tak glupim i wierzyc ze to dwa litry wody wypitej dziennie, duzo snu i dobre geny powoduja mlody wyglad okolo i po 40 stce:-)
Gosia

martajoanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 556
Rejestracja: 09 paź 2013, 13:50

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: martajoanna » 28 sty 2015, 10:36

2 litry wody na śniadanie, zdrowy sen i udany seks a po nim znów 2 litry wody. No i te geny, ach te geny! I żadna tam medycyna estetyczna, a fuj! (rofl ( w każdym razie nie w tym tygodniu bo nie mam czasu)
Tyle szans ile odwagi!

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Michitka » 28 sty 2015, 11:06

Woda, sen, seks i geny...dobre (clapping


Oby jeszcze babki mialy dobry seks i geny..
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: viriel » 28 sty 2015, 22:22

Śmiejecie się dziewczyny ale sen na prawdę pomaga (giggle (giggle (giggle
Wiem to po swoim przykładzie- jak musiałam wstawiać o 4 rano żeby dojechać na uczelnie, a do domu wracałam dopiero po 14 godzinach, to żyłam i wyglądałam jak zombie. Mając 8 lat więcej niż wtedy mam mniejsze zmarszczki pod oczami i cienie. Myślę, że to zasługa wysypiania się bo w tej okolicy za bardzo nie majstrowałam. Dopiero niedawno zrobiłam botoks na kurze łapki w ramach ich profilaktyki a nie likwidacji (clin

Także trzeba więcej spać, pić i się bzykać, a będziemy wszystkie piękne i młode (devil

martajoanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 556
Rejestracja: 09 paź 2013, 13:50

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: martajoanna » 29 sty 2015, 14:50

viriel z Twoim nowym tyłeczkiem (oj, jestem naprawdę pod wrażeniem!) to Ty się możesz nie wysypiać tej wiosny ...(yes)
i nie mam na myśli dolegliwości po zabiegu bynajmniej, ha ha ha ha
Tyle szans ile odwagi!

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: viriel » 29 sty 2015, 15:09

martajoanna- dziękuję kochana (kiss
Coś tak czuję, że faktycznie z tym wysypianiem może być gorzej teraz- mój luby wyczeka aż się dupka zagoi i weźmie ją w obroty hehehe (mdr
A latem to już w ogóle będzie szał ciał i stringi na plaży (giggle

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Michitka » 26 wrz 2015, 12:50

A ja parę razy ostatnio spotkalam się z określenie, maszkaron to własnie kobieta po botoksach kwasach nić ta co jest zmęczona życiem typ szara myszka..
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: viriel » 26 wrz 2015, 16:34

Nie wiem Michitka z tym ty rozmawiasz, ale zmień znajomych (devil
Jestem pewna że połowa tych ludzi nie potrafi nawet rozpoznać powiększanych ust nie mówiąc już o botoksie.
Oczywiście nie mam tu na myśli wielkich pontonów które krążą po internecie jako przykłady nieudanych zabiegów. Tylko normalne powiększenie, bez przesady.
Ale w ogóle co za rozważania... Każda osoba jest inna, takie generalizowanie jest bez sensu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”