Pięknie czy godnie?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Michitka » 23 sty 2015, 21:35

Niektire i dla faceta to robia.

Ostatnio w gabinecie jak bylam, dzwonil facet, kobniety co byla z tydzien wczesniej na botoksie..ja to nie ma tak jak ostatnio? Iyp (giggle (clapping

Ja sie napije (sun
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15229
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: cyryl-bea » 26 sty 2015, 10:21

martajoanna pisze:Ale o co chodzi z tym godnym starzeniem???? To jakaś moda? Żeby coś pier...ć bez zastanowienia? Co jest złego w wycięciu zwiotczałych powiek? Czy zniwelowaniu lwiej zmarchy między oczami?
Czy to, że usunę sobie chomiki z twarzy spowoduje, że stanę się mniej godna??? Bo nie chcę uszczęśliwiać świata swoim zwisem na żuchwie, który jest niczym innym jak objawem starzenia? Mamy się biczować każdym kolejnym rokiem na karku?

Jednym z objawów starzenia jest przerost prostaty, czyż nie? A czy urolog debatuje z pacjentem co z tym zrobić? Czy proponuje mu " no chłopie, lataj sikać co 10 min, starzej się z godnością!"

Ech, i chyba mi botoks z tych nerw puścił...
jedne z mądrzejszych słów na tym forum (emo
ja tez sie czesto zastanawiałam co oznacza ten tytul wątku
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: ullrike » 26 sty 2015, 10:34

ee nie rozumiecie:)
ten watek to jest wewnętrzny dylemat Michitki, dlatego tu niby innych podpytuje
czy ma godnie nosic worki pod oczami ,czy tez isc na plastykę powiek i pięknie te worki sobie zoperowac.

martajoanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 556
Rejestracja: 09 paź 2013, 13:50

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: martajoanna » 26 sty 2015, 11:22

A, skoro tak, to iść na plastykę i niegodnie pozbyć się worów (rofl Michitko - całusy dla Ciebie!
Tyle szans ile odwagi!

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Michitka » 26 sty 2015, 12:11

Co was ugryzlo, ze na mnie naskoczylyscie...mi moje worki nie przeszkadzaja, poza tym juz po klopocie (giggle
Nigdy nie spotkalyscie sie z takim okresleniem starzec sie godnie...
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

martajoanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 556
Rejestracja: 09 paź 2013, 13:50

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: martajoanna » 26 sty 2015, 12:17

Michitko ale ja na Ciebie nie naskakuję. Ani mi to w głowie. To raczej żarcik w poniedziałkowy ranek, przed kawą.
Tyle szans ile odwagi!

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: ullrike » 26 sty 2015, 12:27

No widzisz Michitka popijając ta poranna kawke :) przecież dzierlatka mloda już dawno nie jesteś ,trzydziecha wbija ci się na kark,wiec moglabys logicznie pomyslec zakladajac taki temat tu na tym forum ,ze NIKT problemów z wyborem pomiedzy godnoscia czy pieknoscia mieć nie bedzie.\
Może i ktos slyszal podobne określenie ,ale zadnej z nas to wszakze nie dotyczy.Wiec temat jest zamknięty...ale nad woreczkami zastanow się :)) polsrodki już w twoim wieku nie pomoga bo będzie tylko gorzej,musisz zacząć dzialac :)

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: Nataa » 26 sty 2015, 13:37

Michitka pisze:Starzeć się...pięknie czy godnie??
Wiadomo pokryta zmarszczkami twarz ukazuje nasze przejścia, wiek; a na sztuczną twarz patrzymy dziwnie. Gdzie jest kompromis wg Was?
Kompromis jest wtedy, gdy zmarszczek i zwisów nie ma, a twarz jest naturalna.

Ale ciężko tak wypośrodkować, bo my kobiety chcemy za dużo:
za mało naciągnął te powieki, można było wyciąć więcej,
za mało wyciął skóry przy uchu, mógł odpreparować aż do ust, nie byłoby zmarszczki nosowo-wargowej,
za mało wstrzyknął botoksu w lwią, dalej się jeszcze marszczy,
za małe te implanty wybrałam, większe byłyby lepsze
i tak ciągle jeszcze i jeszcze, poprawiamy po dwa razy, bo dalej wisi, odstaje, przeszkadza, wnerwia, a doktory tną, jak pacjentka naciska, bo przecież to ona decyduje jak chce wyglądać, ona płaci, ona wymaga.
I w pewnym momencie przestaje być naturalnie, jest śmiesznie, ale wg pacjentki pięknie.
I ona jest zadowolona, że nie musi godnie się starzeć, bo stać ją na piękne starzenie ....
A co sądzą inni, to już zupełnie inna sprawa (smirk .

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: marryme » 26 sty 2015, 14:17

Ja mysle,ze Michitce chodzilo o czarno-czarne lub bialo-biale,czyli albo nie robimy nic I starzejemy sie tak jak natura dla nas to przewidziala albo robimy wszystko,aby ten proces zatrzymac.Czasami robiac z siebie druga Eve Minge lub inna kobiete kot. (giggle

Przy okazji,to czy widzialyscie nowe zdjecia Edyty Bartosiewicz?Bardzo sie zdziwilam,ze wyglada tak mlodo w wieku 50 lat!Mysle,ze robila jakies poprawki,ale nadal wyglada to naturalnie. (makeup
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: bbpp77 » 26 sty 2015, 16:45

Michitka pisze:a jak widac jest sporo dziewczyny, ktorych oartnerzy, mezowie nie akceptuja, a co gorsza zakazuja zabiegow
noooo a głupie baby niech ich słuchają i siedzą z obwisłymi cyckami ;) a oni tymczasem będą pierdolić na zewnątrz, a pierdzieć w domu....
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”