Pięknie czy godnie?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Pięknie czy godnie?

Post autor: Michitka » 04 lip 2014, 00:30

Starzeć się...pięknie czy godnie??
Wiadomo pokryta zmarszczkami twarz ukazuje nasze przejścia, wiek; a na sztuczną twarz patrzymy dziwnie. Gdzie jest kompromis wg Was?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
bellaluna
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5585
Rejestracja: 27 maja 2013, 18:25
Lokalizacja: Rzym

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: bellaluna » 04 lip 2014, 10:04

Kompromisem sa granice rozsadku. Mozna zrobic wszystko, ale z umiarem. Wygladac mlodo, ale nie doprowadzic do
maski na twarzy.
Mozna sie starzec pieknie, ale trzeba przy tym myslec I dawkowac wszystko w malych ilosciach, regularnie.
Wtedy nie bedziemy przerysowane. Najlatwiej zrobic botox I unieruchomic twarz a nie o to chyba nam chodzi (clin
Chirurgia plastyczna w umiejetnym polaczeniu z medycyna estetyczna potrafi zdzialac cuda.
Ja jestem na poczatku drogi, ale ostatnio mialam okazje przyjrzec sie dokladnie jak mozna wygladac w dojrzalym wieku na
max 30 lat I nie wygladac ani sztucznie przy tym, ani dziwnie, tylko pieknie.

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: niebieska » 04 lip 2014, 13:05

niech ja zgadne o kim to bellaluna mowi... ange
nie przecze, ze i mnie ta osoba dala swoim wygladem kopa, zeby przestac narzekac a zaczac dzialac.
godnie to mnie zalobnicy do grobu zloza ( i to tylko dlatego, ze juz na nic nie bede miec wplywu ).
a w ogole to uwazam pytanie za niestosowne do miejsca.

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: ullrike » 04 lip 2014, 13:15

jako ze programow tewizyjnych nie oglądam ,ale wczoraj w klubie zdarzylo mi się zobaczyć na tvn24 rozmowe która prowadzila Kolenda-Zalewska z prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz -Waltz .
Szok az musiałam się upewnić u sąsiada z bieżni Gronkiewicz to czy nie Gronkiewicz,.
Jest po plastyce powiek i cala twarz ma jakby zmieniona ..hanna acz nie hanna.
Zdecydowanie lepsze ma te oczy i ciekawa jestem co z twarza lifting ma czy inne mniej inwazyjne sprawy .
Chyba lift bo podgardle ma mniejsze.
No tak wiec wygląda ladnie ..a czy mniej godnie??.Jakos o niej na razie tabloidy nie krzycza ze sobie cos niegodnie zafundowala .Może nie maja smialosci czepiac ...
W sumie to myslalam ze kobiety w polityce zwłaszcza te starsze po 60 calkiem maja w d (mooning swój wygląd i liczy się dla nich tylko polityka i kasa ..no a tu prosze

Awatar użytkownika
bellaluna
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5585
Rejestracja: 27 maja 2013, 18:25
Lokalizacja: Rzym

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: bellaluna » 04 lip 2014, 17:28

niebieska pisze:niech ja zgadne o kim to bellaluna mowi... ange
niebieska zgadlas (clin , a swoja droga to obilo mi sie o uszy, ze Tobie tez niczego nie brakuje a Twoj awatar jest mooooocno przeklamany (mdr

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: niebieska » 04 lip 2014, 20:36

dziekuje (flower)
gdy ma sie taka inspiracje....
a avatar zmienie za .... pare nitek (clin

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: babina7 » 04 lip 2014, 23:21

też zauważyłam zmianę (giggle .Od lat te powieki miała na rzęsach a tu taka zmiana......
http://faktypofaktach.tvn24.pl/gronkiew ... l#autoplay" onclick="window.open(this.href);return false;
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hanna_Gronkiewicz-Waltz" onclick="window.open(this.href);return false;
zadowolona

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: ullrike » 05 lip 2014, 00:11

No ..tylko po celebrytkach aktorkach pudelki jezdza jak po lysych koniach ale za politykow boja sie zabrac .
Tu nie tylko oczy chociaz oczy najbardziej widac ..ale i marionetki bruzdy zaniknely.
Rychtuje sie prezydenta na trzecia kadencje
z12763592Q,Hanna-Gronkiewicz-Waltz-odwiedzila-oczyszczalnia-sciekow.jpg
prezydent_do_odwolania_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
gronkiewicz_waltz600.jpeg
0003ACIJ7OSXE7Q6-C116-F4.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
annau
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 175
Rejestracja: 06 gru 2011, 09:17

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: annau » 05 lip 2014, 08:30

inspracja ... inspiracja ........ a ja tam mysle ze ta pani podpisała pak z diabłem ....... jak bym nie wdziała to bym nie uwiezyła ..... , twarz to jedno .... ale wdziałysci te nogi ....
powinno sie to karac .... (rofl
ale fakt daje człowiekowi do myslenia .......i kopa do działania ... zreszta co tu gadac ..... osbowosc i charyzma ...

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Pięknie czy godnie?

Post autor: babina7 » 05 lip 2014, 09:34

z diabłem, to nie . Sama powiedziała kiedyś, że każdą decyzję konsultuje z duchem św. Codziennie ponoć z nim rozmawia. Ta decyzja też musiała być aprobowana............
zadowolona

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”