Rozwód? Kryzys wieku ? czy straszak ?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

ANETA-CRACOVIE
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2012, 21:05

Rozwód? Kryzys wieku ? czy straszak ?

Post autor: ANETA-CRACOVIE » 03 paź 2013, 12:33

witam Wszystkich,
Piszę tutaj bo juz sama nie wiem co mam robic i jak się zachowywać :( Jestem w związku 7 lat i to ja chcąc coś zmienić zaproponowałm rozówd (mąż jest bardzo skąpy , zamnknął wspolne konto bankowe, musialam si eprosic o zlotówkę, po 2 latach męczarni udlao nam sie zalozyc znowu wpsolne konto i prawie problem se rozwiazal, pozostal niesmak + wstrącajaca sie do wszsytkiego tesciowa i krysy wieku sredniego u mojego meza gotowy !) ale potem wyjasnilam mu ze to bylo wolanie o pomoc, a teraz on chce rozowodu. W listopadzie jeszcze plakal ze mnie kocha a w czerwcu uznał ze to koniec bo ju zmnie nie kocha i ma ochote sprobowac nowego zycia, chce se bawić !
Wypisze w punktach , co robi i powiedzcie mi prosze jakie jest Wasze zdanie osób z zewnątrz:

0. Powiedzial ze nie jest o mnie zazdrosy i mge robic co chce, i poinformowal mnie ze jedzie na wakacje do rodziny. Ja w tym czasie by sprawdzic czy faktycznie nie jest zazdroswy powiedzialam mu z epoznalam kogos i czy mam w takim razie sie znim umowic, on ze tak ! wiec poszlam z kolega n aobiad i do kina..........i co sie okazalao, ze moj maz wynajal detektywa , powiedzial mi ze wykorzysta to w sadzi eprzeciwko mnie ( ale ja tylko jadlam obiad, nic nie bylo, prowokacje wiec i tak nic mu to nie da), twierdzac jednak ze nie jest zazdrosy, a jednak pytal mnie ostnaio czy jeszcze sie widuje z tym kolegą itp .....ja wyjasnilam mu ze nie, bo tylko chcialam zeby byl zazdrosny, co chyba mi nie wyszlo.........
1.zlozyl pozew, w ktorym sklamal ze od 2 lat nie sypiamy ze sobą, podczas gdy 4 miesiace temu bylam w ciazy, pozamacicznej, wiec do usuniecia a bardzo chcial tego dziecka !
2. zarzadal pieniedzy ode mnie za polowe domu, chce zebym wziela kredyt i mu oddala.
3. wyprowadzil sie z domu, jak stwierdzil bo sama tego chcialam. Jednak uznał,ze bedzie przyjezdzal na weekendy do dziecka ( corcia ma 3 latka) i od czasu do czasu moze wpadnie na obiad bo dobrze gotuję.
4. Mowi ze potrzebuje przyjaciol, imprez a nie tylko zona i dziecko, chce przeszczepic sobie wlosy bo lysieje, odchudza sie, zaczal cwiczyc, chce kupic ferrari....typowe objawy kryzysu wieku (przedwczesnego bo ma 33 lata, ale czytalam ze rekacja na rozwod mogla wywolac taki kryzys)
5. teraz najgorsze : kiedyz zazartowalam, ze mozmey sie rozwiesc i zaplanowac potem drugie dziecko......a on teraz do tego wrocil i zaproponowal zebysmy jeszcze w tym roku zaplanowali dziecko bo on chce syna, i będzie potem uzgodnione ze co 2 weekend dwojka u niego......................

no to przepraszm, on chce sie rozwiesc czy nie ? zalezy mu czy nie ?
Zauwazylam,ze jak tylko wyciagnelam reke by sie pogodzic on urósł w siłe, zobaczyl z emi jdnak zalezy i zaczął mi pokazywac gdzie raki zimują.....jednak zasżło to za daleko..pozew, wyprowadzka. itd

Twierdzi ze nie ma innej kobiety, znajomi i przyjaciele to potwierdzają....zreszta po co chce ze mna drugie dziecko skoro sie rozwodzimy ?
kto to rozumie ? dziekuję :(

Awatar użytkownika
Livulka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2378
Rejestracja: 08 sie 2010, 17:12
Lokalizacja: UK

Re: Rozwód? Kryzys wieku ? czy straszak ?

Post autor: Livulka » 03 paź 2013, 13:38

Aneta wklejam dla ciebie link do porad które już otzrymałaś od dziewczyn jakiś czas temu:
viewtopic.php?f=53&t=15504&p=747282#p747282" onclick="window.open(this.href);return false;

To twoje życie i musisz zachować się odpowiedzialnie dla siebie i córeczki,
decyzja musi być twoja i tylko twoja.
Przecież nie będziemy tutaj obgadywać twojego męża,chyba nie o to ci chodzi prawda?
Weż swoje zycie w swoje ręce.
Nigdy nie byłam w takeij sytuacji,więc doradzać ciężko,ale znając swoje zapędy -koniec byłby dawno temu.
http://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false;

JAK WEJŚĆ DO GALERII ZAMKNIĘTEJ
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... =26&t=2799" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMOUCZEK DLA UŻYTKOWNIKÓW
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Zajrzycie także na nasz portal, można tam przeczytać interesujące artykuły http://beautywpolsce.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

ANETA-CRACOVIE
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2012, 21:05

Re: Rozwód? Kryzys wieku ? czy straszak ?

Post autor: ANETA-CRACOVIE » 03 paź 2013, 14:16

tak,tylko teraz chodzi mi o zachowanie męza, nie rozumiem czy tak zachowuje sie facet który chce odejść.....

anjaobama
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 70
Rejestracja: 16 lis 2011, 15:27

Re: Rozwód? Kryzys wieku ? czy straszak ?

Post autor: anjaobama » 03 paź 2013, 14:30

zycie jest krotkie,dlatego trzeba wszystko brac pelnymi garsciami (sun .bardzi Ci wspolczuje naprawde.jeszcze bedziesz szczęsliwa ZOBACZYSZ (rofl .gdyby takie cos mnie spotkalo zostawilabym go w piz..!!

Awatar użytkownika
Livulka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2378
Rejestracja: 08 sie 2010, 17:12
Lokalizacja: UK

Re: Rozwód? Kryzys wieku ? czy straszak ?

Post autor: Livulka » 03 paź 2013, 15:06

Aneta w przypadku twojego męża to chyba akurat można powiedzieć ,ze jest on niedojrzały a nie ,że przechodzi kryzys wieku średniego...sam nie wie czego chce.
Skoro złożył papiery rozwodowe i powiedział ,ze cie już nie kocha to raczej rozpad waszej rodziny jest nieunikniony...tylko czy ty rozmawiałaś z nim tak poważnie,przy herbacie,przy stole,sami,bez matki i małej?
A... i przypadkiem żadnych dzieci z nim więcej nie rób (angel
porozmawiajcie i podejmijcie decyzję może razem co?
tutaj pewnie będzie solidarność jajników i dziewczyny utwierdzą cie w przkonaniu ,że twój mąż to gnojek.
http://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false;

JAK WEJŚĆ DO GALERII ZAMKNIĘTEJ
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... =26&t=2799" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMOUCZEK DLA UŻYTKOWNIKÓW
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Zajrzycie także na nasz portal, można tam przeczytać interesujące artykuły http://beautywpolsce.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

ANETA-CRACOVIE
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2012, 21:05

Re: Rozwód? Kryzys wieku ? czy straszak ?

Post autor: ANETA-CRACOVIE » 03 paź 2013, 15:52

tak, bylo kilka nawet powaznych rozmow przy stole ! uparcie twierdzi,ze nie ma juz czego naprawiac, a zaraz potem ze bedzie przyjezdzal na obiady i zebysmy zrobili sobie dziecko......................................nie rozumiem

pol roku temu byl nasz pierwszy kryzys, wtedy plakał do znajomych jak to on mnie kocha.....a teraz nagla zmiana o 180 stopni....:(

Awatar użytkownika
1988ona
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 238
Rejestracja: 28 sie 2013, 18:17

Re: Rozwód? Kryzys wieku ? czy straszak ?

Post autor: 1988ona » 04 paź 2013, 11:10

ANETA-CRACOVIE Po tym co piszesz ja bym Ci radziła sobie z nim odpuścić. Z doświadczenia wiem że on się nie zmieni i będzie wciąż to samo... Lepiej dać sobie spokój, moim zdaniem to jakaś niepoważnie niezdecydowana osoba (no) Albo rybki albo akwarium.
24.10.2013 -konsultacja dr Skupin
24.02.2014 -CKN dr Skupin

lady_strawberry
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 663
Rejestracja: 05 gru 2012, 16:37

Re: Rozwód? Kryzys wieku ? czy straszak ?

Post autor: lady_strawberry » 04 paź 2013, 14:43

on chce syna
on chce wpadać na obiadki
taki wygodny niedzielny tatuś z niego...
a w tygodniu to pewnie małolaty będzie bajerował (doh

Zacznij go całkowicie ignorować, olewać, rozmawiaj tylko o sprawach dotyczących waszego dziecka. Zadbaj o siebie, fryzjer, solarium, poczuj się atrakcyjna i znajdź nowego mężczyznę. O tym niedorajdzie zapomnij bo szczęścia już z nim raczej nie zaznasz.

To tylko moje zdanie,
rób tak żebyś była szczęśliwa...a nim się nie przejmuj...
luty 2015 CKN dr Lembas - prawie zadowolona

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Rozwód? Kryzys wieku ? czy straszak ?

Post autor: marena103 » 04 paź 2013, 15:17

jaki kryzys wieku średniego? (rofl u trzydziestoparolatka, sory....prędzej młodzieńczość i przerost obowiązków nad życiem, mężczyźni przeważnie dopiero przed 40 dojrzewają do ojcostwa, a teraz ma dom, żone, córkę, obowiązki, a on chce się bawić, szaleć, posiadać drogie gadżety...
ja jestem od ciebie starsza i mam długi staż małżeński więc się wtrące.,
chce rozwodu bo mu nie zależy na tobie, nie jesteś dla niego atrakcyjna i skończyło się, nie wierz w to, że nie ma nikogo, bo zachowuje się właśnie tak, jakby kogoś już miał lub ma na oku,
a ciebie obarczył by chętnie jeszcze i trójką dzieci, żebyś na dupie w domu siedziała i nikogo nie miała, typowy obiaw psa ogrdnika, co to sam nie zje i drugiemu nie da
chce rozwodu to mu go daj, walka i tak nic nie przyniesie, będize się to ciągnęło latami ,a po 4 latach sędzia i tak wyda wyrok że opobulny rozpad małżeństwa, idź do adwokata i dowiedz się co możesz wywalczyć dla siebie i córki, i walcz o swoje
a takiego "Mężą" olej, nie warto traćić najlepszych lat swojego życia, żeby za 10 lat stwierdzić - ale byłam głupia, straciłam tyle lat, jesteś teraz młoda i życie przed tobą, wiem że trudno jest odciąć ileś tam lat życia jednym ciachnięciem, ale nie raz tak jest lepiej dla własnego i dziecka spokoju.
teraz ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać, nie mówią o tym co ich frustruje i boli, tylko zamykają się w swoich skorupach i którego dnia wybucha bomba, brak rozmowy prowadzi do niewyjaśnionych konfliktów, mówisz że pierwszy kryzys macie za sobą, w całym życiu jest wiele kryzysów ale trzeba chcieć być ze sobą i trzeba się kochać, a u ciebie sory, ale miłości nie widzę ze strony męża, podpuszcz cię żeby rozwód był z twojej winy, stąd detektyw, obudź się dziewcyzno, wiem że to gorzkie słowa, ale jak pisałaś chcesz opinie osoby postronnej

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Rozwód? Kryzys wieku ? czy straszak ?

Post autor: Sabrina » 04 paź 2013, 16:21

Zgadzam sie całkowicie z tym co Marena napisała. Dodam tylko zebys bardzo uwazała co robisz,z kim sie spotykasz,co mówisz ,zeby mąż nie wykorzystał potem czegoś przeciw Tobie.
Nie ma mowy o kryzysie wieku sredniego w wieku 33 lat ! Raczej mąż ma kogoś i to pewnie młodą d...bezdzietną,rozrywkową...wiec chcą poszaleć. Mąż pewnie u niej mieszka,skoro wyprowadził sie z domu,albo wynajął mieszkanie i mieszkają juz razem.
Jezeli go kochasz,to przeczekaj,jezeli Ci na nim nie zależy,to się rozstańcie. Mozesz wynając detektywa,zebys miała rozwód z orzeczeniem o jego winie. Jezeli nie pracujesz to moze dostaniesz przez jakis czas na siebie alimenty .

Zawsze tez mozecie pozostać w separacji i zobaczyć co bedzie dalej. Nie musicie brać od razu rozwodu,moze wam sie odwidzi za pare miesięcy i jednak zdecydujecie sie byc razem. Mąz sie wyszumi. Nowa laska za pare miesięcy juz nie będzie nowa,wiec jak nie bedzie między nimi uczucia tylko seks,to sie rozstaną,bo juz nie bedą dla siebie atrakcyjni.
Jezeli mąż sie uprze na rozwód to kij mu na drogę,rozstańcie sie w miare zgodnie,zebys jakieś większe pieniądze na siebie i dziecko wydarła. Chociaż jak jest chytry,to pieron go wie czy Ci coś dorzuci ekstra prócz alimentów. (thinking
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”