uroda przyjaciolki

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

oleander01
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 129
Rejestracja: 06 mar 2011, 12:44

uroda przyjaciolki

Post autor: oleander01 » 21 gru 2012, 21:14

wydaję mi się,ze takiego wątku jeszcze nie było.
Moja sytuacja wyglada tak...mam 20lat i mam przyjaciolke w moim wieku. Jestesmy dla siebie jak siostry, te same charaktery,upodobania, żarty, a czasem nawet łapiemy się na tym,że myślimy o tym samym.
Chodzi mi o to,że jest nieprzeciętnej urody. Kiedys zaczepiło nas 2 facetów. Jeden uznal,ze spodobałam mu się i poprosił mnie o nr. Nastepnym razem spotkalismy się znowu w 4 tylko tym razem atencja 'mojego' chlopaka została skierowana 100% na nią. Po spotkaniu, podobno zadzwonił do niej aby się umówić się i oczywiście chciał mi nic nie mówic.
Nie musze mowic,ze przezylam traume.
Po paru miesiącach b.podobna sytuacja. Znowu zaczepilo nas 2 chlopakow i jeden poprosił mnie o nr. Planujemy spotkanie w 4 os. Szczerze mowiac obawiam się powtórki z rozrywki. Podczas spotkania pewnie znowu uwaga skieruje się na moją koleżankę. Sam w smsach napisał mi,że jest ona bardzo ładna, na pyt.dlaczego od niej nie wział nr powiedział,ze 'moja osoba bardziej do niego przemawiała" Boje się kolejnego poczucia odrzucenia. Tymbardziej,ze zagadali do nas podczas biegania, gdy nie wyglądałysmy szczgólnie efektownie:) Prawdą jest,ze jak moja kumpela jak sie odpicuje to szczęka opada. Ma lśniące jasnobrązowe włosy,zielone oczy, przepiękne czarne grube rzęsy- w ogole nie potrzebuje tuszu bo ma jak z reklamy, ciemną karnacje i sliczne zęby. W dodatku jest majętna i posiada dobry gust.
Chcialabym was zapytać czy wy macie również ładniejsze kolezanki i jak sobie radzicie gdy faceci są tylko nią zainteresowane? Czy powinnam się przejmować tym spotkaniem?:(
9.11.2016 dr Skupin

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: uroda przyjaciolki

Post autor: k_asiaczek » 23 gru 2012, 00:17

oleander01 przede wszystkim nie powinnaś przejmować się tym, że po jednym spotkaniu chłopak zwraca uwagę na Twoją przyjaciółkę czy nie chce się więcej spotkać, jeszcze nie raz w życiu Cię to spotka-szkoda nerwów na takie głupoty (clin spotkacie się, może coś z tego będzie, może nie. żeby kogoś poznać i się związać trzeba więcej niż jednego spotkania, czasem po kilku okazuje się, że to nie to ale to nie powód żeby przeżywać traumę (shake czy Twoja przyjaciółka umówiła się wtedy z tym chłopakiem? bo ja na jej miejscu chyba bym mu podziękowała (middlefinger

moja rada: podejdź do tego na luzie, nie spinaj się, traktuj to jak dobrą zabawę. nie ten to inny (yes)
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
wilczek55
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 185
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:20

Re: uroda przyjaciolki

Post autor: wilczek55 » 23 gru 2012, 09:20

Oleander bardzo dobrze Cie rozumiem bo sama tez zawsze mialam ta łądniejsza kolezanke obok siebie... do tego z poczuciem humoru, wygadana, kokietke i wszyscy faceci jedli Jej z reki. Nie wiem ile teraz masz lat ale u mnie to byly czasy licealne i chwilke po wiec bylam mloda i powiem Ci ze nie bylo mi za wesoło w takim polozeniu ale bylam taka radosna, optymistyczna, do pogadania o rzeczach waznych i bzurach, do smiania i plakania. A poza tym skupialam sie na wlasnym rozwoju, ciagle sie czegos dodatkowego uczylam, uprawialam jakis sport... inwestowalam czas w siebie. I chyba to tez przyciagalo facetow. Do tego bylam pewna siebie- napewno bardziej niz teraz;) Pamietaj ze facet ktory ceni tylko powierzchowne piekno nie jest Ciebie wart. Prawdziwy zwiazek to cos wiecej... trzeba dopasowac sie pod wzgledem podejscia do zycia, priorytetow, wartosci... w koncu charakterow, oczekiwan wobec siebie nawzajem. Zadbaj o siebie, o swoj wyglad, zrob tyle ile mozesz i na ile pozwola Ci fundusze i nie zapominaj o rozwoju osobistym. I nigdy nie czuj sie gorsza! A facet ktory pisze Tobie ze Twoja kolezanka jest ladna- to jakis burak- ja bym nie chciala z takim miec nic wspolnego- i co z tego ze moze jest piekny skoro jest tez tepy? (kiss
Aby do czego¶ doj¶Ã¦, trzeba wyruszyæ w drogê...

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: uroda przyjaciolki

Post autor: babina7 » 23 gru 2012, 23:27

W liceum miałam taką przyjaciółkę. Wszystkim sie podobała i zmieniała chłopaków jak rękawiczki....Gdy poznałam obecnego męża, pobiegłam do niej i z wypiekami opowiedziałam , jakiego super faceta poznałam i że jest dla niej, bo dla mnie za wysokie progi.....Spotykaliśmy się jakiś czas w większym gronie i zauważyłam, że coś bardziej do mnie lgnie niż do kol?????
Jesteśmy 35 lat po ślubie. Pytałam mojego co mu się w niej nie podobało? Mówił, że zachowanie i podbródek (giggle (giggle (giggle . Każdy ma jakiegoś fioła i każda potwora znajdzie swego amatora. Z ładną koleżanką większe szanse (yes) .
Nadal jest moją przyjaciółką i fajnie jest mieć kogoś takiego.
zadowolona

oleander01
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 129
Rejestracja: 06 mar 2011, 12:44

Re: uroda przyjaciolki

Post autor: oleander01 » 24 gru 2012, 22:44

k_asiaczek pisze:oleander01 przede wszystkim nie powinnaś przejmować się tym, że po jednym spotkaniu chłopak zwraca uwagę na Twoją przyjaciółkę czy nie chce się więcej spotkać, jeszcze nie raz w życiu Cię to spotka-szkoda nerwów na takie głupoty (clin spotkacie się, może coś z tego będzie, może nie. żeby kogoś poznać i się związać trzeba więcej niż jednego spotkania, czasem po kilku okazuje się, że to nie to ale to nie powód żeby przeżywać traumę (shake czy Twoja przyjaciółka umówiła się wtedy z tym chłopakiem? bo ja na jej miejscu chyba bym mu podziękowała (middlefinger

moja rada: podejdź do tego na luzie, nie spinaj się, traktuj to jak dobrą zabawę. nie ten to inny (yes)
Nie umówiła się,ale potem żalowała bo miała na niego "chrapkę" tylko on potem strzelił focha i wyjechał do innego miasta.
Babina7 urocza historia :)
9.11.2016 dr Skupin

Awatar użytkownika
Eeku
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 919
Rejestracja: 13 mar 2011, 08:10
Lokalizacja: ?????

Re: uroda przyjaciolki

Post autor: Eeku » 28 gru 2012, 10:34

Ja mialam zawsze ten problem z siostra.Wygladamy jednakowo a jednak cos kur......go jest w mojej siostrze.Faceci leca na nia,ona jest z tego dumna a mi to wisi kolo pisi.Zawsze mowi,ze jak jestesmy gdzies razem to oczywiscie faceci na nia tylko zerkaja.Niech tak bedzie!W lecie mialam taka sytuacje,bylysmy w Polsce na imprezie w miescie.Bylam ja,moja siostra z przyjacielem.Moj maz nie mogl zemna pojechac,mial sprawy do zalatwienia.I tak siedzimy sobie we trojke przy stoliku,popijamy piwo,zauwazylam ze mlody facet przyglada sie mi bez konca.Wieczorem powiedzialam siostrze ze lece do domu,bo mnie strasznie glowa bolala.Siostra powiedziala,ze ona tez idzie z przyjacielem do domu.Wstalismy od stolu,ja pobieglam szybko do rodzicow,siostra poszla jeszcze do ubikacji.Wyobrazcie sobie ze ten facet,szedl za nimi az do ubikacji,czekal na moja siostre,az wyjdzie.Zapytal sie o mnie i dal jej,swoj numer tel.zebym do niego zadzwonila.Siostra przyszla do domu,daje mi ta kartke z numerem tel.od faceta i mowi:-Ta kartke z numerem tel.to ja bym dostala,jakbym byla bez mojego przyjaciela!Tylko ze on byl ze mna,to facet dal tobie!!!
Ja sie po pierwsze bardzo wkurzylam,ze wziela ta kartke,bo ja mam bardzo dobrego,kochanego meza!Nie odczuwam potrzeby chodzenia na boki.Po drugie,co facet sobie myslal?Mialam zadzwonic o 14 godz.nastepnego dnia!Tzn.jak zona albo przyjaciolka nie bedzie w poblizu (giggle .Po trzecie,oddalam jej ta kartke i powiedzialam,zeby sobie nigdy w zyciu takich jaj nie robila i niech sobie zachowa ten numer,jak mysli ze jest taka piekna!!!
100_1550.jpg
Wysle wam zdjecie i zobaczcie ta roznice miedzy nami (itwasntme
Plastyka brzucha 25.02.11 Szczecin. Artplastica .Dr.Grazyna Nasinska-Jurek
Wiek 39 lat
Wzrost 1.67 cm.
Waga 54 kg.
Jedno dziecko 20 lat

oleander01
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 129
Rejestracja: 06 mar 2011, 12:44

Re: uroda przyjaciolki

Post autor: oleander01 » 31 gru 2012, 01:05

heh kurcze znowu ta sama sytuacja...zaczepili nas i kolezanka olśniła towarzystwo,aż ja bylam zdziwiona jej zachowaniem i wyluzowaniem. mimo ze myslalam,ze spoko wygladam, bylam sztywna.Hm i wyrwala super chlopaka... (speechless
9.11.2016 dr Skupin

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: uroda przyjaciolki

Post autor: Lubka » 31 gru 2012, 01:39

oleander nie przejmuj sie-ja kiedys tez zylam zawsze w cieniu dwoch kolezanek ladniejszych, bardziej wygadanych i pewnych siebie, ktore zawsze mialy super facetow i mogly w nich przebierac a ja zawsze zakompleksiona i przyczajona gdzies z boku stalam az przyszedl dzien, ze jedna facet zaczal zdradzac na prawo i lewo, druga facet zostawil i chcial zwiazac sie ze mna (angel . Na dzien dzisiejszy sytuacja wyglada tak, ze ja mam od wielu lat tego samego, kochajacego faceta a jedna z nich jest samotna matka kilkuletniej dziewczynki, ktorej jedynym marzeniem jest spotkac na swej drodze faceta, ktory pokocha ja i jej corke, ktorej ojciec na wiesc o ciazy dal po prostu noge, druga natomiast po dwoch powaznych i dlugich zwiazkach, ktore zakonczyly sie zdradami jej facetow i pozuceniem jej dla innych, wyszla wlasnie za maz za faceta, ktory jest totalnym przeciwientwem wszystkich tych, z ktorymi sie spotykala, kompletnie do niej nie pasuje i moje zdanie jest takie, ze zwiazala sie z nim i wyszla za niego tylko dlatego, ze swoje przeszla i to jest typ faceta, ktoremu raczej chodzenie na boki nie w glowie i jest w niebowziety, ze wyrwal taka babke jak ona....takze oleander faceci, ktorzy oceniaja kobiete powierzchownie nie nadaja sie na dluzsza mete i lepiej poczekac a spotkac kogos, dla kogo bedziesz wazna taka, jaka jestes (clin
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Eeku
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 919
Rejestracja: 13 mar 2011, 08:10
Lokalizacja: ?????

Re: uroda przyjaciolki

Post autor: Eeku » 31 gru 2012, 06:04

oleander01,moj maz zawsze powtarza,wyglad jest wazny ale tylko na pierwszym spotkaniu,pozniej wazne to co w srodku(charakter (blush ,serce (heart )To potrafi nawet najbrzydsza kobiete zrobic sexi! (kiss
Plastyka brzucha 25.02.11 Szczecin. Artplastica .Dr.Grazyna Nasinska-Jurek
Wiek 39 lat
Wzrost 1.67 cm.
Waga 54 kg.
Jedno dziecko 20 lat

marlena29
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 82
Rejestracja: 17 wrz 2007, 21:59

Re: uroda przyjaciolki

Post autor: marlena29 » 27 sty 2013, 17:47

Kiedyś pojechałam z kumpela na kilka dnia na narty.Tam poznałyśmy grupkę facetów z Warszawy ,wszyscy jak jeden zaczęli adorować moja koleżankę,doszło nawet do tego ,że przed wyciągiem narciarskim wszyscy mieli ochotę wjechać z moją koleżanką.Więc puścili mnie pierwszą i pojechałam sama.Ta cała sytuacja była dla mnie bardzo przykrym doświadczeniem,czułam się jak powietrze,nikt nie był zainteresowany moją osobą. Przez to ja też nie byłam naturalna i wesoła. Nie wyobrażam sobie ciągle takiej sytuacji i podziwiam autorkę tego wątku ,że jest w stanie to przetrzymać ,chociaż prawda jest taka ,że dużo zależy od koleżanki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”