ŻONACI FACECI

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 15 sie 2005, 14:38

pewnie,ze smierc frajerom ale pamietajcie kochane kolezanki, ze fortuna kolem sie toczy... i jezeli ktos przyczynil sie do rozpadu zwiazku-jego tez to czeka-ja w to swiecie wierze!!!

Madzilka1
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1625
Rejestracja: 23 cze 2005, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Madzilka1 » 15 sie 2005, 14:43

Mysle ze nigdy jedna strona nie przyczynia sie do rozpadu, czyli ktos kto sie wiazal z zonatym nie ponosi calkowitej winy, gdyz ten zonaty takze jest za to winny w duzym stopniu. Trudno powiedziec czy popieram takie uklady czy tez nie, jednak mysle ze to w kazdym przypadku wyglada inaczej. Jednak obecnie nie chcialabym ponownie wejsc w taki uklad, gdyz to ma male szanse na prawdziwe partnerstwo.

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 16 sie 2005, 14:49

Calimero pisze:(...) Jedna i druga sa swiecie przekonane ze on zyje dla nich i je bezgranicznie kocha. Kazdej powtarza ze ta druga kobieta nie ma dla niego zadnego znaczenia. I tak zyja juz kolejne 3 lata..
Nie wiem jak to nazwac.. milosc? (...)
Głupota. Tak jak pisałam, faceci by nie dali sobą tak pomiatać.
Ale kobietom od wieków wmawiano, że bez faceta są niczym. I niektóre wolą byle jakiego byleby był.

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 16 sie 2005, 15:04

Sugar i jak tu sie z Toba nie zgodzic :D :D :D :D
W 100% podpisuje sie pod tym co napisalas:)

Awatar użytkownika
greta
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 481
Rejestracja: 12 sty 2005, 22:43

Post autor: greta » 16 sie 2005, 19:06

a co powiecie jak zona odchodzi z dwójką dzieci do innego faceta(wolnego-kawalera) biorą ślub i żyja sobie pieknie?ja już nic nie oceniam nic nie komentuje kazdy ma jedno życie i każdy ma prawo żyć po swojemu.nic mi do tego.bede myślec jak mnie to spotka...

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 16 sie 2005, 20:15

frida, powiem szczerze, ze nie mam nic przecieko temu-bo niby co tu jest zlego??
Jezeli mie mogla zgodzic sie z mezem (w sumie nic nie piszesz na temat meza-wiec to tylko spekulacje)-to odchodzi od niego oczywiscie zabierajac dzieci ze soba a to, ze ma innego faceta i ze jest on akurat kawalerem-hmmm czy to grzech??

Chyba ze jest cos -czego nie napislaas-np. ze maz byl oki a ta kobitka szukala mocnych wrazen.....:) To chyba jakos mi zmienia postac rzeczy:)

Awatar użytkownika
joanna2828
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 699
Rejestracja: 10 kwie 2005, 21:49

Post autor: joanna2828 » 16 sie 2005, 20:47

Valentina pisze:
joanna2828 pisze:tak jak pisałam na początku - dla mnie ewentualnie może miec jeszcze jakie kolwiek wytłumaczenie jeśli dwoje ludzi sie w sobie zakocha naprawdę - a w związkach małżeńskich nie układa im sie najlepiej....
...to normalna rzecz... przecież nie można się męczyć w małżeństwie jeśli uczucia już nie ma... i jeśli ktoś się naprawdę zakochał i do tego sprawę postawił jasno, bez owiajania w bawełnę i zdecydował się w jedną stronę, to ja nie widzę w tym absolutnie nic złego...
[/i]

no własnie tak niekiedy bywa ......
czy jest to złe? - chyba nie można tego oceniac zbyt surowo...
ilu ludzi tyle sytuacji

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 16 sie 2005, 21:49

frida nie kumam :lol: przecież ludzie się rozstają, tu nie o to chodzi. Chodzi o kochanki żonatych facetów. Takie co wiecznie się łudzą, że ta wredna raszpla żona wykituje albo co ;)

Awatar użytkownika
Alma
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 285
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:28

Post autor: Alma » 16 sie 2005, 23:09

Takie trójkąty są nie do przyjęcia. Faceci zdradzają, ale jak to się mówi "do tanga trzeba dwojga" Jak kobieta wie że facet jest z kimś związany i pakuje się mu do łóżka to delikatnie mówiąc przegięcie. Ale z drugiej strony faceci to podstępne bestie, zdjąć obrączkę to nie problem :?
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe - wszyscy powinniśmy się do tego stosować :!:

Awatar użytkownika
Sarka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 24 sty 2005, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sarka » 17 sie 2005, 03:28

Byłam kiedys z zonatym faceten..po pol roku odszedł od zony- i wtedy dosc szybko (dopiero) zauwazyłam,ze to nie to...

Wole takich unikac...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”