dwoch facetow jednoczesnie

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 30 mar 2006, 22:51

Edi ona ma tylko 19 lat :roll:

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 30 mar 2006, 22:52

Bo nie chetnie chce bym sama wychodziła, ale nie zabrania.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 30 mar 2006, 23:12

maxi pisze:Edi ona ma tylko 19 lat :roll:
Nie o postrzeganie rzeczy przez 19-latkę idzie, tylko o wykluczajacy się w opisie stosunek jej faceta do kwestii wolności zachowań. Albo sam każe jej szaleć do woli, albo sam nie chce jej nigdzie puścić...Czyli? A facet ma lat 25, więc jakaś stanowczością własnego zdania chyba dysponuje.
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

basiq
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 513
Rejestracja: 14 sie 2005, 15:19
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: basiq » 30 mar 2006, 23:12

Michitka Maxi dobrze gada-pobadź troche sama- to czasem jest naprawde fajne. Temu swojemu zaproponuj przyjaźn i powoli "ochładzaj" stosunki.
Ale załoze sie, ze gdybys spotkała go z inna dziewczyną od razy bys go znow chciała:)
Ale skoro piszesz ze nie jest ci z nim fajnie-daj sobie i jemu spokoj-to nie TEN. Zreszta masz jeszcze duuuzo czasu, wiec go wykorzystaj na poznawania roznych facetów.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 30 mar 2006, 23:33

Zgadza się jakbym go z jakąś zobaczyła to pewnie bym się trochę wściekła.
Wiem, macie wiecej doświadzcenia niż ja- ale pewnie jak byłyście w moim wieku też miałyście takie "skomplikowane" sprawy. Ja nie chcę niczego żałować , ze ja jakiś czas powiem szkoda, że tak to się potoczyło. chcę by było dobrze. ale wiadomo często jak sie coś straci wie się jakie to miało dla nas znaczenie
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 30 mar 2006, 23:37

basiq pisze:Michitka Maxi dobrze gada-pobadź troche sama- to czasem jest naprawde fajne.

Ale skoro piszesz ze nie jest ci z nim fajnie-daj sobie i jemu spokoj-to nie TEN. Zreszta masz jeszcze duuuzo czasu, wiec go wykorzystaj na poznawania roznych facetów.
mysle ze warto to zrobic... pomysl , pozniej spotkasz tego wlasciwego i przyjdzie moment w ktorym bedziesz zalowac ze nie wyszalalas sie kiedy byl na to czas.. wiem co mowie :?

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 08 kwie 2006, 21:07

Dzisiaj normalnie u mnie tragedia, najchętniej to bym się chyba upiła :(
Nie wiem co mam robić ,nawet nie wiem komu się zwieerzyć.
wczoraj spędziłam z nim wieczorek, ale to tyle -nawet buziaka nie dałam. Wiem jestem zła, ale nie umiem. Ja tęsknię do tamtego -choć jest zły. Wiem kobiety ciagną do złych.
A najgorsze w tym wszystkim jest to że JA SAMA NIE WIEM CZEGO CHCĘ OD ŻYCIA i nawet nie wiem jak nad tym pomyśleć
Nie chcę stracić czegoś czego będę żałowała, ale również nie chcę się męczyć. Powiecie o tym wszystkim to po tylko Bóg wie, ale mi jest naprawdę cięzko :((
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 08 kwie 2006, 21:24

daj sobie troche czasu, zajmij sie czyms innym i nie mysl chociaz przez jakis czas o facetach. moze jak nabierzesz dystansu do uda Ci sie podjac jakas decyzje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”