dwoch facetow jednoczesnie

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 30 mar 2006, 18:02

Mitchka moim zdaniem nie dojrzalas jeszcze do stalego zwiazku, wydaje mi sie ze flirty i gonitwa za kroliczkiem sa dla Ciebie bardziej satysfakcjonujace i stad te dylematy...

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 30 mar 2006, 18:17

No wlasnie Michitko jak ja sobie przypomne ze jak ja mialam 19 lat to bylam dziewica :oops: Alez sie tego wstydzilam.To bylo 19 lat temu!!!Jak ja Ci zazdrosze tych mlodzienczych dylematow.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 30 mar 2006, 18:19

Tylko dla mnie są to dość "spore" dylematy:(
Ja nie chcę go ranić naprawdę, bo na to nie zasługuje.
A ja zaczynam się ogladać za innymi facetami , chyba tak jak Merlinka powiedziała "ja lubie gonić króliczka" -bo tak ma to jakiś smaczek
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 30 mar 2006, 18:26

megi pisze:
GAGA pisze:Megi to do mnie??? :?:
Gaga to nie do Ciebie :!: :shock: :)
moja wypowiedź była skierowana tylko i wyłącznie do autorki tego tematu.
Megi temat ma chyba z pół roku-spóźniłaś się z komentarzem :wink:
a o mojego "drugiego" nie ma się co martwić- jak się z nim spotkaliśmy to nie był sam oczywiście :lol: 8)
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 30 mar 2006, 18:32

Wszystko zalezy od tego jak widzisz swoje zycie.Czy chcesz wyjsc za maz i miec dzieci juz teraz czy masz inne priorytety.Pewnie za rok sama sie bedziesz smiala z dzisiejszych problemow.Ja natomiast wiem jedno nie moglabym sie zmusic do bycia z kims jezeli bym nic nie czula do tej osoby.Zastanow sie czy nie jestes z tym chlopcem dlatego,ze wszystkie Twoje kolezanki kogos maja?A moze zaryzykujesz i pobedziesz jakis czs sama?

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 30 mar 2006, 18:38

najlepsze jest to, że z moich bliskich koleżanek tylko ja mam faceta:/
Ja chcę się jeszcze wybawić, wyszaleć jak to się mówi -ale ja przy nim nawet nie potrafię. Z poczatku bardzo chciałam go zdobyć (nawet pytałam tutaj o rady) -no i się udało, ale już mnie to nie bawi-nudzi raczej.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 30 mar 2006, 18:43

chyba sama teraz dalas sobie odpowiedz ;) skoro wiesz czego chcesz - bawic sie szalec a on Ci to 'uniemozliwia' w jakims sensie... to co z nim jeszcze robisz ?? jestes z nim by go nie skrzywdzic odejsciem ? ja tam bym nie chciala zeby ktos byl ze mna z litosci... zastanow sie czy nie lepiej bedzie zostawic go i robic swoje.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 30 mar 2006, 18:45

On mi tego nie zabrania, sam i każde szaleć do woli, i chce też wychodzić, to ja nie potarfię się z nim bawić. Moze fakt, że faktycznie się różnimy i w muzyce i zaplanowaniu wszystkiego -ale oczywiście są kompromisy
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 30 mar 2006, 22:12

..

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 30 mar 2006, 22:39

Michitka pisze:On mi tego nie zabrania, sam i każde szaleć do woli, i chce też wychodzić, to ja nie potarfię się z nim bawić. Moze fakt, że faktycznie się różnimy i w muzyce i zaplanowaniu wszystkiego -ale oczywiście są kompromisy
Michitka pisze:Zobaczymy, mam nadzieję, że to przezyje:/
A tak na marginesie to on chyba jest bardziej zazdrosny, bo samą to mnie nie chce puścic:/
Nie bardzo rozumiem, dlaczego piszesz rzeczy, które wykluczaję się nawzajem?
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”