Temperament

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Temperament

Post autor: katelg » 05 sie 2010, 10:42

Dziewczyny mam do Was pytanie, może któraś miała coś podobnego i się wypowie

Mam przyjaciółkę, 20 latka, 175cm, naturalne włosy do pasa, 53kg, piękna dziewczyna, po prostu sam seks, Od roku spotyka się z 30 latkiem, bardzo przystojnym, zdrowo się odżywiającym, uprawiającym sport, odnoszącym sukcesy zawodowe, dręczy ją tylko jeden problem. Chłopak mimo możliwości- ma własne mieszkanie itp, a mieszkają obok siebie, uprawia z nią seks raz na tydzień lub dwa tygodnie. Na początku spotykania się było częściej, ale też nie za bardzo. Myślała że to może kwestia zmęczenia, pogody, zdrady ale wykluczłyśmy to, czy to możliwie że facet ma tak mały temperament? Spotkałyście się z czymś takim? Czy to da się zmienić? Na pewno nie jest to sprawa fizyczna bo zdrowotnie z nim ok i nie ma z tym problemu. W sumie ciężka sytuacja, bo związek bez udanego seksu jest skazany na porażkę, a to naprawdę fajna para, jesli możecie coś doradzić to pomóżcie
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Temperament

Post autor: bbpp77 » 06 sie 2010, 00:19

Wg mnie w pierwszym roku znajomości to się z wyra nie wychodzi jak się ma ku temu możliwości. (giggle
Jak nawet nie chce aby jemu zrobić dobrze częściej niż raz na tydzień to jest dla mnie bardzo dziwnym przypadkiem... moze gej (rofl
Ja w każdym razie nie słyszałam o takich facetach na początku znajomości.
Jaki sport uprawia, rekreacyjnie czy zawodowo?
Często sportowcy tak mają, że dla lepszych wyników są w stanie rezygnować z seksu.
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Temperament

Post autor: katelg » 06 sie 2010, 01:25

Regularnie ćwiczy ale rekreacja. Gejem raczej nie jest, dlatego to zagadka o co może chodzić (lipssealed
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Temperament

Post autor: lil sexy » 06 sie 2010, 10:33

katelg ja nigdy takiego problemu (na szczęście) nie miałam, ale moja koleżanka uprawia seks ze swoim facetem mniej więcej raz w tygodniu, są ze sobą krótko (chyba 3 mies.) i to im zupełnie odpowiada. Po prostu są ludzie z różnymi temperamentami i cała tajemnica w tym żeby się dopasować. A czy Twoja koleżanka rozmawiała na ten temat z chłopakiem?
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Temperament

Post autor: Michitka » 06 sie 2010, 11:51

A może on spotka się jeszcze z kimś?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: Temperament

Post autor: tygrysica26 » 07 sie 2010, 23:15

ja raczej tez podejrzewam to co Michi..inna osoba, bo u faceta na początku to nie możliwe..on jak królik czy inny gryzoń ;)
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Temperament

Post autor: katelg » 08 sie 2010, 00:44

Nie ma opcji, jest prześwietlony na każdy sposób. Rozmawiała z nim i on marudzi na praca itp choć ma bardzo lekką, 6h w biurze więc raczej się nie przemęcza. Chyba będzie zmuszona skończyć związek (brokenheart

Kurde coś strasznego być ukaranym przez nature takim temperamentem, a raczej jego brakiem (pleure
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Temperament

Post autor: majamajamaja » 08 sie 2010, 10:50

No katelg, sama prawda, moj facet dokladnie to samo.
Ufam mu na 100%, wiem, ze on seksu potrzebuje, kiedy ja potrzebuje. Problem tylko, ze od 10 lat to ja zaczynam seks. Albo oczekuje tego od niego i zaczynam klotnie...
Jesli wiec twoja kolezanka nie wyobraza sobie takiego zycia lozkowego na dluzsza mete, latwiej jej bedzie zakonczyc zwiazek niz probowac szukac przyczyn, leczenia, czegokolwiek. Z malego fiata po prostu nie zrobisz Volwo i tyle. Zadna terapia, niczym.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: Temperament

Post autor: tygrysica26 » 08 sie 2010, 22:26

a j nie wierzę w coś takiego..nie spotkałam takiego póki żyje (hmm może za krótko) im zawsze mało...2 razy dziennie mało...praca ciężka, co tam mało..kurrrrrrr ile można ....jak króliki (evilgrin
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Temperament

Post autor: katelg » 09 sie 2010, 02:20

Chyba jednak to są właśnie takie wyjątki na świecie
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”