Iwona Wieczorek - Zaginiona!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: nikolettkaa » 02 sie 2010, 17:01

przerażające, biedna dziewczyna - ja mam pesymistyczne nastawienie do takich rzeczy ...boję się że może już nie żyć :( (envy
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
Natashka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 111
Rejestracja: 27 cze 2010, 21:47

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: Natashka » 02 sie 2010, 19:10

ten temat jest założony na róznych forach troszke juz sie tam naczytałam i artykułow i z tego co zrozumialam to recznik byl od spermy ale nie musi byc sprawcy bo dziewczyny juz nie ma ponad 2 tyg a ten teren byl przeszukiwany kilka razy a przed tem go nie znalezli. Mozliwe ze jest prztrzymywana kolo dzialek niedaleko tam gdzie ja widzieli ostatni raz...

A czy tego faceta co szedl za nia juz znalezli ? wiecei moze cos na ten temat ?

fergilka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 89
Rejestracja: 14 lut 2010, 13:22

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: fergilka » 02 sie 2010, 19:41

Mężczyzna podobno znaleziony:

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... licji.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Starsza historia, to mogłoby przytrafić się każdej z nas...masakra. Wczoraj oglądałam na discovery jak psychol w USA przetrzymywał w swojej piwnicy młode wabione do jego domu dziewczyny,bił je, gwałcił, wszystko trwało 4 miesiące zanim jednej udało się uciec i wezwać pomoc, a dziś czytam o Iwonie, aż ciarki przechodzą.
06.09.2010 Mentor okrągłe 300cc hp dr Krajewski :)
http://www.beautywpolsce.com/forum/view ... 52#p615652" onclick="window.open(this.href);return false;
6 m-cy http://www.beautywpolsce.com/forum/view ... 25#p652825" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: shandapanda » 02 sie 2010, 19:59

Powinni teraz zebrac probki z recznika i jego nasienia aby moc porownac DNA ..pewnie i tak uczynia, straszna historia ;(
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: tygrysica26 » 02 sie 2010, 21:46

historia straszna i tez ku przestrodze dla innych dziewczyn..że nie wraca się do domu samemu, trasa gdzie każdy patałach może czekać na łatwy łup w postaci turystów..mam nadzieję,ze jej się nic nie stało i cało wróci do tych którzy ja kochają i czekają
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
Natashka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 111
Rejestracja: 27 cze 2010, 21:47

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: Natashka » 03 sie 2010, 10:03

I to jeszcze tak blisko swojego domu :( aż cięzko uwierzyc ze ona wogle jeszcze żyje ... po tylu dniach ... po takim nagłosnieniu sprawy to sprawca pewnie już sie jej pozbyl :(a ze przeszukali caly teren i nic nie znaleźli to mysle ze jest w morzu :(

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: she » 03 sie 2010, 11:33

Rany Boskie, co za historia (triste MImo, ze ja daleko od Polski, to czuje,jakby i mnie poniekad dotyczyla. Nie do wiary dla mnie, ze takie okropienstwa dzieja sie w naszym kraju.
Po tym,jak widzialam video, na ktorym ostatnim razem ja widziano, wracajaca do domu- nie moge w to uwierzyc, ze mimo, iz krecilo sie tam tylu ludzi- nikt nic nie slyszal, nie widzial! NO PO PROSTU NIE DO WIARY jak szybko i bezszelstnie mozna dziewczyne, czlowieka obezwlasnowolic i zrobic z nim co sie chce! (worried (trans
she

Awatar użytkownika
kejsii
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1551
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:18

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: kejsii » 03 sie 2010, 11:54

Niestety takie rzeczy się zdarzają i to coraz częściej .. Dwa lata temu w mojej miejscowości była bardzo podobna sprawa . 19 letnia dziewczyna która mieszkała dwie klatki obok mojej wyszła o 22 przed blok na papierosa do koleżanki spaliła i podążyła w kierunku swojej klatki i tu ślad się urwał przez rok cała miejscowość jej szukała rodzice byli w tv w radiu w gazetach o tym pisano.. Rodzice korzystali z pomocy jasnowidza szukali jej za granicą w burdelach ale nie było po niej śladu .. Co gorsza nikt nic nie widział nikt z bloków nic nie widział bylo to dziwne ... Po równym roku rodzice dostali list anonimowy że ich córka nie żyje że zabił ją syn bardzo znanych lekarzy w naszej miejscowośći . Wszystko okazało się prawdą zabił ją rówieśnik jej przyjaciel !!!! Przyjechał po nią pod blok że go znała wsiadła do samochodu zabrał ją pod domek na działkę był pod wpływem narkotyków chciał z nią iść do łóżka ta odmówiła i zaczeła się szarpanina chłopakowi cos odbiło i ją zabił wywiózł dosłownie kilometr od jej miejsca zamieszkania i zakopał ... Przez rok chodził bezkarnie po miejscowośći na sczęście był na tyle głupi by pochwalić sie swoim wyczynem kolegom Ci na szczęści szybko napisali list rodzicom dziewczyny.. Teraz chłopak siedzi ale jego rodzice (lekarze) chcą z niego zrobic wariata ... Tak więc kochane świat jest okrutny i coraz więcej kretynów na świecie !!!!
15.12.2010 Dr Kolasiński 375hp Okrągłe Piękne maleństwa

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: shandapanda » 03 sie 2010, 19:21

Niestety owy 'bezdomny' okazalm sie zmylka, nie jest to facet z monitoringu.
Dzisiaj przyjechal do Gdanska Jackowski,zobaczymy co powie. Pomog policji rozwiazac ponad 400 spraw, nawet mojej sasadce odznalazl torebke z dokumentami (Jackowski mieszka niedaleko mojej miejscowosci).
Mam nadzieje,ze i tym razem uda mu sie okresli miejsce gdzie znajduje sie Iwonka.

Wiem,ze takich spraw jest setki ale tym przypadkiem zyje od rana do wieczora. Ciagle o tym mysle, nie daje mi to spokoju (thinking
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: shandapanda » 06 sie 2010, 07:39

Post jednej forumowiczki:

Witam Dziewczyny. Czytam to forum od dluzszego czasu ale dopiero teraz zdecydowalam sie napisac. Minelo juz tak duzo czasu i bardzo sie martwie i niepokoje o Iwone. To wszystko juz zbyt dlugo trwa a ja nie moge spac nocami. Mniej wiecej od polowy roku 2008 Iwona zaczela umawiac sie z facetami z czatu Trojmiasto Wirtualnej Polski na spotkania sponsorowane. Przez ten czas Iwona poznala bardzo wielu facetow zupelnie roznego pokroju. Byli eleganccy faceci na poziomie, jak rowniez pelni wiesniacy i patologiczne osobniki. Iwona opowiadala ze kilka razy zdarzylo jej sie nawet od razu uciec od goscia z samochodu. Duma ktoregos z nich mogla poczuc sie urazona przez to ze Iwona nie chodzila z kazdym kto dawal 200 zlotych. Taki osobnik mogl okazac sie pozniej dla niej niebezpieczny. Mysle ze nie ma to juz wiekszego znaczenia gdyz Iwona mniej wiecej od lata 2009 skonczyla z umawianiem sie facetami z czatu. Zrobila to dlatego ze w Dream Clubie w Sopocie wylowil ja ( z reszta jak setki innych dziewczyn na przestrzeni lat nijaki Krystian (Krystek) z Sopotu. Jest to znany trojmiejski alfons rekrutujacy mlode prostytutki dla klientow z wyzszej polki. Facet ma jakies 60lat, taki szczuply, mlodziezowo sportowo ubierajacy sie (czesto w berecie) grajacy w tenisa - wiecie taki typ wiecznie mlody. Generalnie nie daje dziewczynom zadnych srodkow typu pigulka gwaltu - ale ma naprawde wysokie umiejetnosci psycho persfazyjne i kazda z mlodych dziewczyn z checia zaczyna pracowac dla klientow. Jednym z jego klientow jest nijaki Mariusz O. Sama bylam niejednokrotnie u niego na imprezie w jego domu i dzialy sie tam naprawde mocne rzeczy. Imprezy trwaja czasami po kilka dni - od piatku do srody - i to nie sporadycznie. Osobiscie mi sie nie zdarzylo ale slyszalam od dziewczyn ze dodawali dziewczynom PG600 czy koks. Mariusz mieszka jakies 500metrow od miejsca w jakim kamery zarejestrowaly Iwone tamtej nocy, zaraz kolo rzeczki w Jelitkowie. Widzialam Iwone u niego na imprezie ze dwa razy - ale wiem ze chodzila czesciej. Domniemam tylko ze jesli w gre wchodzilo by przetrzymywanie to jest to jakas opcja gdyz jest to bardzo duzy dom. Sama nie wiem czy moze byc jakis zwiazek.


Ciekawe czy to prawda (thinking
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”