Iwona Wieczorek - Zaginiona!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: magda1600 » 19 sie 2010, 00:21

tygrysica26 pisze:ja juz tego nie moge sluchac..robi mi sie zle...w roku ginie setki ludzi, mlodych, starych, ladnych i brzydkich...kogo to interesuje, jedynie rodyiny..wiec dlaczego y tego zaginiecia robi sie taka wielka trgedie, owszem dla bliskich i rodziny ale nie dla calej Polski..bo Rutkowski jej szukal? Kogos interesuej zaginiecie czyjejs matki, zony?
jesze raz powtarzam niech to bedzie prestroga dla innych 19latek mniej wyzywajacy ubiur uchroni przed wieloma przykrymi rzeczami
Niestety kilka razy mialam do czynienia ze zboczencami.Tak sie sklada, ze lubie nosic sukienki, wysokie obcasy, etc. Nigdy nie mialam na sobie ''czegos wyzywajacego''- w tych nieprzyjemnych sytuacjach. Nie zgadzam sie, ze ubranie chroni przed czymkolwiek! To zwykly pech, nieodpowiednie miejsce, czas i ludzie, zle obrana droga.
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: katelg » 19 sie 2010, 01:21

Myślę że afera jest o to że ginie mloda dziewczyna w środku najbardziej popularnego kurortu w Polsce, w największe upały w których 90% dziewczyn jest ubranych tak jak ona, gdzie na ostatnim nagraniu przewija się ok 30 w ciągu paru minut więc mimo że jest to zadupie nie jest to odludzie, a nie po niej ŻADNEGO śladu. Gdyby znaleźli jej zwłoki, sprawa by się wyjaśniła i okej, stała się tragedia i jest jasne, ale ona przepadła jak kamień w wodę, a rutkowski nakręcił sprawę wytykając błędy policji. Uważam że powinni szukać do skutku, a ubiór, ciężko żeby się ubrała inaczej na imprezę gdzie w nocy jest ponad 30 stopni, nie przeczę że głupio że tak wracała ale to nikogo nie tłumaczy
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

tygrysica26
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 837
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:11

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: tygrysica26 » 19 sie 2010, 09:58

ja jetsem z Gdanska i w zyciu bym tamtedy nie szla sama..al ejak mialam tyle samo lat tez bylam tak nierozrtropna..do czasu..czasem jak slucham wypowiedzi mlodych kobiet..no plakac mi sie chce,sa naiwne i nie madre..facet mysli o jednym i jednym..a w tych godzinach zbokow i szalencow ...fakt zaginiecie jest dziwne, tutaj nei mam watpliwosci, zreszata, ze ludzie mowia rozne informacje, ale i tak nie zmienie zdania ze niektore dziewuchy sa poprostu glupie
01/2010-anatomiczne pod mięsień Mentor 345cc
BOSKIE

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: magda1600 » 19 sie 2010, 10:07

No glupio, ale nie czarujmy sie. Wszyscy jestesmy ludzmi i kazdy kiedys, gdzies idzie...Ja nigdy nie bylam zbyt imprezowa, na dodatek doswiadczona bliskimi spotkaniami ze zwyrodnialcami(ktore mialy miejsce w dzien, w miejscach pelnych ludzi!), a i tak zdarzylo mi sie kilka razy wracac do domu po nocach. Jeden raz pamietam jak dzis...Akurat mialam do przejscia spory kawalek, wokol glucha cisza i bylo slychac tylko moje obcasy. Straszne. Jak napisalam, ubranie nie ma nic do tego, a katelg slusznie zauwazyla- jak miala sie ubrac dziewczyna na impreze w srodku lata?? Nie wazne czy ladna czy paskuda i czy jej nogi byly ogolone i proste...
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
maycia4
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 186
Rejestracja: 31 maja 2009, 11:58
Lokalizacja: Londyn

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: maycia4 » 19 sie 2010, 10:21

A ja Wam powiem, że kiedyś mieszkałam w Gdyni , a pracowałam w Sopocie. Byłam w mniej więcej jej wieku może rok starsza ... i nocne, poranne spacery między imprezami , po imprezach mi się zdarzały dość często. Nawet przez sekundę nie pomyślałam,że coś mi się może stać. Spotkało mnie kilka sytuacji gdzie alternatywą do uniknięcia kłopotów było po prostu : buty w rękę i w nogi, zwłaszcza w starej Vivie. Niestety w pewnym wieku nie wyciąga się wniosków, nie każdy szybko dojrzewa do pewnych racjonalnych zachowań. Dziś nie przeszłabym nawet promenadą sama w nocy 300 metrów, ale wtedy ... Sopot zwłaszcza w lato jest miejscem, w którym 24h kręci się wszędzie mnóstwo osób. To jest zdecydowanie łudzące.Wydaje mi się ,że ta sprawa jest tak nagłośniona między innymi przez mamę Iwony, która ma niesamowitą siłę i wolę walki , a poza tym wszyscy się tak jakby identyfikują z Iwoną. Naprawdę nie zdarzyło Wam się wracać z imprezy na pieszo w spódniczce??? Poza tym widzimy na monitoringu jej ostatnie minuty , mam nadzieję,że nie życia a na wolności - to bardzo porusza.
Czytałam przed chwilą,że Rutkowski ustalił, że Iwona siłą została wciągnięta do jakiegoś samochodu i jest pewien, że nie żyje. Ma co do tego 100 % pewność - oby się mylił... (triste
You can't knock a girl off a pedestal she built herself (muscle
2010-03-15 CKN Dr Skupin
2019-05-08 Powiekszanie piersi - konsultacja Dr Kasprzyk
2019-07-02 Powiekszanie piersi - Dr Kasprzyk Polytech 400ml
Wyjsciowka - viewtopic.php?f=37&t=18647&p=1059714#p1059714
Miesiac po - viewtopic.php?f=37&t=18647&start=830

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: beata-malgorzata » 19 sie 2010, 11:03

Dziwne ustalenie Rutkowskiego ! Jak mozna byc pewnym na 100% czegos jesli nie ma dowodow ! Nie odnaleziono dziewczyny zyjacej ani jej ciala wiec skad pewnosc na 100% :roll:
Maycia , dobrze wszystko ujelas .
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
maycia4
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 186
Rejestracja: 31 maja 2009, 11:58
Lokalizacja: Londyn

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: maycia4 » 19 sie 2010, 18:21

nie wiem na jakiej podstawie tak sądzi

tu jest link do tej rewelacji

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/arti ... /934660233" onclick="window.open(this.href);return false;
You can't knock a girl off a pedestal she built herself (muscle
2010-03-15 CKN Dr Skupin
2019-05-08 Powiekszanie piersi - konsultacja Dr Kasprzyk
2019-07-02 Powiekszanie piersi - Dr Kasprzyk Polytech 400ml
Wyjsciowka - viewtopic.php?f=37&t=18647&p=1059714#p1059714
Miesiac po - viewtopic.php?f=37&t=18647&start=830

Awatar użytkownika
rihanka28
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 789
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:37
Lokalizacja: Slask-Polska

Re: Iwona Wieczorek - Zaginiona!

Post autor: rihanka28 » 20 sie 2010, 11:24

dopuki nie ma ciala zawsze jest nadzieja.Ja takze mam 2 corki i jedna z nich ma prawie 15-lat jak zaczyna sie zciemniac to juz musi byc w domu, czesto przez to sa awantury bo kolezanki moga a ja nie.Przedemna jeszcze jej wyjscia na imprezy dyskoteki jak u kazdej nastolatki a ja pewnie sobie z tym nie poradze bede siedziec w oknie i czekac na jej powroty.Teraz sa takie czasy te narkotyki zaginiecia zabojstwa ze naprawde jak sie zacznie ten okres imprez to niewiwm czy sobie z tym poradze.Mamy nastoletnich dziewczyn pewnie mnie rozumia.
Powiększanie piersi dr.Polak 27.08.2008
Plastyka brzucha dr.Brzuchański 24.02.2010
Wymiana PIP na Natrelle N-TRX 375 dr.Kasprzyk 25.01.2012!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”