Na emigracji, czyli jak się odnaleźć? cz. 5

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Na emigracji, czyli jak się odnaleźć? cz. 5

Post autor: shandapanda » 08 cze 2012, 14:22

Tak, kazdy ma swoj wybor (happy tylko jakos spotykam wiele osob, ktore probuja mi wmowic,ze zle robie wracajac do domu (angel Jakby wiedzieli co dla mnie lepsze, wazniejsze w zyciu.. no ale wiesz gdzie ja mam takie gadki (mooning (giggle

Co do ekspedientek w PL to sie zgodze jak nic.. ja jak wchodze w Galerii do jakiegos sklepu to odrazu czuje wzrok od gory do dolu na moim ciele (thinking a potem obsluga z taka lacha,ze szkoda gadac...no ale tez bez przesady, nie zawsze tak jest :) Ogolem lata mi nastawienie sklepowych- wchodze/kupuje i to na tyle :)
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Re: Na emigracji, czyli jak się odnaleźć? cz. 5

Post autor: Moki » 08 cze 2012, 14:27

Annetta pisze:
haha pamietam jak na poczatku komus mowilam ze jestem z PL to padaly pytania w stylu ...a macie tam samochody , pralke itp.ale to bylo 11 lat temu.Od kiedy jestesmy w Unii nie slysze juz takich idiotycznych pytan
Ja tak mialam jak dowiedzialam sie ze moj obecny maz pochodzi z Bosni, nawet nie wiedzialam gdzie to jest tylko z wojna w Jugoslawii cos kojarzylam (giggle Jak pierszy raz jechalam do Bosni to takiego stracha mialam a moi rodzice jeszcze wiekszego, a jak moj pierwszy raz jechal pociagiem do Polski i to sam bal sie polskiej mafii,ale przezyl(rofl
Fajnie jest powspominac (makeup
powiekszenie piersi dr. Brzuchanski : 16.8.2012, ES anatom.TM2 410cc
przed i po:http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 99#p736299

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: Na emigracji, czyli jak się odnaleźć? cz. 5

Post autor: Annetta » 08 cze 2012, 15:30

Moki to dobrze ze PL mafia Was nie zlapala (giggle (giggle

Bosnia podobno piekny kraj, druga kolezanka pochodzi z Serbii (zreszta znasz historie ich wojny-po mimo tego razem profesjonalnie pracowaly i nawet sie chyba lubily)Ja tam ich podziwialam za to (yes)

Ja jedyna z dzialu wiedzialam ze to byla Jugoslawia ( nie to ze jakis kujon jestem tylko zawsze lubilam geografie i podroze i filmy dokumentalne o podrozach (giggle )haha Holendrzy cos tam wiedzieli ze to balkany,ale generalnie slabo u niektorych z historia i geografia po mimo ze duzo podrozuja.

Shandapanda, moja przyjaciolka ktora tu tez miaszkala, 7 lat temu wrocila do PL.
Pamietam ze ja jeszcze namawialam ze ja chce wracac to przed 30-stka, bo jakos chyba latwiej zaczac od nowa.
Dziewczyna nie byla tu szczesliwa i bardzo tesknila za rodzina, tak wiec spakowalismy ja i pojechala do PL.
Majac 27 lat zaczela tam nowe zycie,pol roku zajelo jej znalezienie dobrej pracy.
Teraz jest szczesliwa, naprawde duzo zarabia i ma prace ktora lubi.
Jedynie dlugo nie mogla sobie zycia prywatnego ulozyc, teraz ma kogos i mam nadzieje ze kiedys i ciocia zostane
(rofl

Tak wiec trzeba sluchac swojej intuicji i serca (heart

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Na emigracji, czyli jak się odnaleźć? cz. 5

Post autor: Antonelka » 08 cze 2012, 16:28

shandapanda pisze:Co do ekspedientek w PL to sie zgodze jak nic.. ja jak wchodze w Galerii do jakiegos sklepu to odrazu czuje wzrok od gory do dolu na moim ciele (thinking a potem obsluga z taka lacha,ze szkoda gadac...Ogolem lata mi nastawienie sklepowych- wchodze/kupuje i to na tyle :)
ja wtedy odkladam towar, chowam portfel do torebki, odwracam sie na piecie i wychodze... do sklepu naprzeciwko (bow
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Na emigracji, czyli jak się odnaleźć? cz. 5

Post autor: shandapanda » 08 cze 2012, 17:00

Antus oczywiscie, tylko jak mi sie cos bardzo podoba i chce to kupic to w tylku mam ta ekspedientke (nod nie bede specjalnie jechala do RI do Poznania (280km) tylko dlatego,bo w Galerii Baltyckiej GD w RI maja niefachowa obsluge (mowie o RI tak dla przykladu).
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Na emigracji, czyli jak się odnaleźć? cz. 5

Post autor: Antonelka » 08 cze 2012, 17:14

ja olewam, tak jak to zrobilam ostatnio... chcialam sobie dluzszy cardigan w pl kupic, paCZe do portfela, a tam tylko eurasy... pytam ekspedientke, czy moge w euro zaplacic, to chodliwe $... a ona, ze nie, kantor jest na drugim koncu kompleksu, po drgiej stronie ulicy i zebym tam poszla, bo oni tylko plny przyjmuja... a lalo jak z cebra, ja bez parasolki i wkrotkim rekawku, bylo mi strasznie zimno... wiec spojrzalam na glupia babe moim wrednym wzrokiem i wyszlam.... bylam sklonna liczyc € na jej korzysc, ale ona na to nie wpadla...
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Na emigracji, czyli jak się odnaleźć? cz. 5

Post autor: shandapanda » 08 cze 2012, 17:20

Moja mama jest taka,ze jak ktos ja z obslugi wkurzy to chocby miala pelen kosz zakupow, to to w pizdu zostawia i wychodzi (giggle Nigdy sobie nie'daje' a jeszcze pare slow rzuci co mysli w danej chwili (nie mowie o brzydkich slowach) (rofl
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Na emigracji, czyli jak się odnaleźć? cz. 5

Post autor: Antonelka » 08 cze 2012, 17:22

oooo, to moze twoja mama to jakas moja bliska krewna (thinking bo charakterki jak kropla wody mamy (giggle
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Na emigracji, czyli jak się odnaleźć? cz. 5

Post autor: shandapanda » 08 cze 2012, 17:50

Antek ja to pamietam,ze zawsze bylam na mame zla,ze tak robi (thinking bo mi jakos tak glupio bylo (giggle
Ja to strasznie ugodowa jestem (angel
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: Na emigracji, czyli jak się odnaleźć? cz. 5

Post autor: Annetta » 08 cze 2012, 20:09

shandapanda pisze:Moja mama jest taka,ze jak ktos ja z obslugi wkurzy to chocby miala pelen kosz zakupow, to to w pizdu zostawia i wychodzi (giggle Nigdy sobie nie'daje' a jeszcze pare slow rzuci co mysli w danej chwili (nie mowie o brzydkich slowach) (rofl

hahah jak bym moja mame widziala (giggle
I tez pamietam ze kiedys sie za to mojej mamy zachowanie wstydzilam, a teraz sama tak robie (nod
Moze jak wiecej osob by tak robilo to panie sprzedawczynie by sie ocknely, ale szefostwo by je na jakis kurs przyjaznej obslugi klienta wyslalo (giggle

Antonelka (handshake

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”