Ukochany utwor

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
foxxia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3755
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:36

Post autor: foxxia » 25 paź 2008, 14:54

ania.269, czy to nie jest czasem utwór, który w 39 i pół śpiewa Karolak :?:
Wszystkie foty do Galerii Zamkniętych
(mail) galeria@beautywpolsce.com



---->Jesteśmy też na facebooku!!<----

Awatar użytkownika
ania.269
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 483
Rejestracja: 16 lis 2007, 21:12
Lokalizacja: radom
Kontakt:

Post autor: ania.269 » 25 paź 2008, 17:41

foxxia, wstyd sie przyznac ale nie oglądałam :? cieżko mi powiedziec.... ale na you tube możesz sprawdzic czy to ta piosenka? ta piosenka jest dla mnie przepiękna!
375cc hp MENTOR OKRĄGŁE 04.11.2008 DR. SANKOWSKI JUŻ PO!!!!! :)))

Awatar użytkownika
foxxia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3755
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:36

Post autor: foxxia » 25 paź 2008, 17:49

ania.269, to ta sama piosenka. Jednak mi się bardziej podoba w tej wersji: :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=ON8seoHqbgk
Wszystkie foty do Galerii Zamkniętych
(mail) galeria@beautywpolsce.com



---->Jesteśmy też na facebooku!!<----

Awatar użytkownika
ania.269
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 483
Rejestracja: 16 lis 2007, 21:12
Lokalizacja: radom
Kontakt:

Post autor: ania.269 » 25 paź 2008, 17:57

foxxia, jestem mile zaskoczona..... nie wiedziałam że Tomaszek K. tak śpiewa? słowa piosenki są jak dla mnie przepiękne...........................
375cc hp MENTOR OKRĄGŁE 04.11.2008 DR. SANKOWSKI JUŻ PO!!!!! :)))

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ukochany utwor

Post autor: ewawawa » 26 paź 2008, 02:48

kasia40000 pisze:Kazda z Nas posiada ulubiona melodie (czyt to kojarzaca sie z partnerem, czy tez pierwsza miloscia) Zachecam do wstawiania tytulow utworow ktore zawsze mialy i beda mialy duzy oddzwiek w Waszym zyciu:)
aeech. . . . . . . .


czy naprawde glownym celem w zyciu wiekszosci polskich kobiet jest milosc i "posiadanie" faceta??????!!!!!! maz , dzieci, bialy domek????

dla mnie to jest przerazajace!

mam iles tam ukochanych utworow - pewnie jakies kilkadziesiat. jak mozna miec jeden? toz to niejakie ograniczenie (no chyba ze ktos naprawde nie czuje muzyki) ...

ale zaden z nich nie jest ukochany dlatego ze kojarzy sie z partnerem lub miloscia. sa ukochane bo sa dobre, bo dzialaja, bo graja, graja w duszy, w zoladku, w kosciach.
bo harmonia, bo linia basowa, bo zycie, bo tempo, bo rytm!
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Re: Ukochany utwor

Post autor: Samanthii » 26 paź 2008, 15:31

ewawawa pisze: aeech. . . . . . . .


czy naprawde glownym celem w zyciu wiekszosci polskich kobiet jest milosc i "posiadanie" faceta??????!!!!!! maz , dzieci, bialydomek????

dla mnie to jest przerazajace!

ale zaden z nich nie jest ukochany dlatego ze kojarzy sie z partnerem lub miloscia. sa ukochane bo sa dobre, bo dzialaja, bo graja, graja w duszy, w zoladku, w kosciach.
bo harmonia, bo linia basowa, bo zycie, bo tempo, bo rytm!
hihi-

nie taki diabel straszny, ewa... ;)

...wiekszosc kobiet chce byc kochana ... uwazam ,ze to jest calkiem normalne... :-)
i dla mnie tez nie ma nic piekniejszego jak milosc ... i rodzina ! :p 8-)


...
i tez mam mnostwo ukochanych utworow... gdybym miala je wszystkie wymieniac, musialabym zrobic dluuuuuuga liste... ;)

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 27 paź 2008, 18:15

ewawawa pisze:mam iles tam ukochanych utworow - pewnie jakies kilkadziesiat. jak mozna miec jeden? toz to niejakie ograniczenie (no chyba ze ktos naprawde nie czuje muzyki) ...

ale zaden z nich nie jest ukochany dlatego ze kojarzy sie z partnerem lub miloscia. sa ukochane bo sa dobre, bo dzialaja, bo graja, graja w duszy, w zoladku, w kosciach.
bo harmonia, bo linia basowa, bo zycie, bo tempo, bo rytm!
zgadza sie :!: to ze dany utwor mi sie z czyms tam kojarzy, nawet z czyms pozytywnym, nie oznacza od razu, ze musi mi sie podobac.....zreszta z tymi skojarzeniami, to jest kwestia przypadku....w danej sytuacji uslyszymy dany utwor i potem bedzie sie nam kojarzyl z ta sytuacja.....

moje ulubione utwory nie kojarza mi sie absolutnie z niczym, ale za to wywoluja u mnie duze emocje :-) maja w sobie to cos, co sprawia, ze dreszcze mi przechodza po calym ciele, ze chce mi sie spiewac i tanczyc...... :-D
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
Barbarella27
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 590
Rejestracja: 27 kwie 2011, 16:01
Lokalizacja: Oslo

Re: Ukochany utwor

Post autor: Barbarella27 » 17 paź 2011, 02:38

http://www.youtube.com/watch?v=Hh_I1PCQVck" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
dczuprynska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 10 sie 2011, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ukochany utwor

Post autor: dczuprynska » 24 lis 2011, 09:42

To i ja cos wrzuce tyle, ze utwor jest mojego autorstwa. Nagralam go kilka lat temu dla mojego chlopaka z okazji jego urodzin-jako prezent. Slowa i wykonanie moje, natomiast muzyke ulozyl moj kolega. Oj jaka ja bylam zakochana :) http://domi003.wrzuta.pl/audio/9tWTcrrI ... a_mych_dni" onclick="window.open(this.href);return false;
GUMAAAAA!!! :)

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: Ukochany utwor

Post autor: Lilith » 21 gru 2011, 23:18

Uwielbiam Chór Aleksandrowa i jodłowanie (giggle
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”