nowy wygląd= nowe życie?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 04 sty 2008, 14:00

GAGA pisze:rozumiem że podania będą oceniane wg rozmiaru biustu bądz ilości przeprowadzonych operacji :lol: :lol: :lol: :?:
:badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 04 sty 2008, 19:19

Ja za to mialam obsesje z nosem: wszedzie w lustrze podnosilam palcem moj wielki nos,moj facet ciagle mnie upominal,ze wiara sie patrzy,ale coz poradzic na obsesje :badgrin:
Juz od 2 lat jestem wyleczona i jak reka odjal nie zdarzyl mi sie od tamtej pory nawet raz taki odruch,doslownie "jak reka odjal"...
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
kachna1978
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 14 wrz 2005, 14:55
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: kachna1978 » 04 sty 2008, 19:41

... i to jest właśnie ten "cud operacji"!

Trochę strachu, bólu, a życie staje się piękniejsze na wiele lat :)

Od dwóch lat jestem szczęśliwa. Decyzji nie żałowałam ani przez 1 sekundę :-D
dr Skupin - powiekszenie piersi 28.11.2005 r. (pod miesien)!!! :-)

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 04 sty 2008, 23:01

wiecie co,ja to w ogole kiedy mysle o urlopie,to pycha mnie rozpiera,bo mam nadzieje,bede juz paradowac jak paw z cyckami po plazy,a nie z dwoma szmatami za klacie za parawanem siedziec...
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”