Senne koszmary

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1102
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 06 lip 2005, 22:43

Z tym bieganiem w miejscu ( ;) ) to czesta sprawa. Moj charakterystyczny sen, w ktorym sie bardzo boje to taki, ze ktos chce mnie zabic, idzie do mnie a ja jestem w domu i zamykam drzwi. Zamykam je szybko na klamke, potem przekrecam klucz - ale gdy chwytam za klamke ponownie, drzwi mimo zamykania na klucz otwieraja sie. :/

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 07 lip 2005, 11:40

O Nicole z tym zamykaniem drzwi to też mi się śni, dodatkowo zastawiam je pralką :lol: albo innymi meblami :lol:
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 17 lip 2005, 03:53

Mi sie czasam śni, że spadam np. z jakiegoś bloku, albo opieram się o barierkę i ona pęknie i ja przez nią wypadam, ale nigdy chyba nie skonczylo mi się to śnić tzn. nigdy nie spadlam do końca :lol: zawsze jak już zaczynam 'lecieć' to po chwileczce sie budze ze stresu :shock:
Poza tym czasami w snach się topię i to jest okropne, bo wtedy ten sen mi się dluży a co najgorsze wszystko jest takie realne :!: i nie mam wtedy wyjscia i sie stresuje do samego rana.
Wlasnie te w/w dwa sny mi się powtarzają co jakiś czas a poza tym to nie mam koszmarów raczej..
Chociaż raz mi się snilo, że mnie zdradzil chlopak i jak się obudzilam to bylam cala zla :evil: dziwne uczucie, a, że to byl sen to musialam wszystko 'ogladac' co oni robia i mi bylo cholernie przykro. Z drugiej strony jak mi sie raz snilo, ze ja go zdradzialam to w snie przez 3min go zdradzalam a potem przez kolejne 8godzin snu snily mi sie moje wyrzuty sumienia i to jak się balam mu powiedziec hehehe :D ale na szczescie to tylko sny.

Awatar użytkownika
myers
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 51
Rejestracja: 13 lip 2005, 15:23

Post autor: myers » 01 sie 2005, 17:02

OMEGA

mi tez sie snia koszmary o topieniu sie, cos strasznego
ale miewam tez i to dosc czesto straszne sny w których gonia mnie psy
i to takie owczarki niemieckie, z wielkimi zebami i takie wkurzone
wtedy zawsze na cos sie wspinam, a to na siatke czy na drzewo
przepascie tez mi sie snia ale od razu kiedy je widze klade sie na ziemie bo sie boje ze wpadne a z tym topieniem sie to tez straszne jest bo i tak mam lęk co do wody, tzn przechodzenie przez most czy nawet na basenie sie boje, moze dlatego ze nie umiem pływac :oops:
no co ja poprostu sie boje

a zdarzaly sie wam takie sny w których mialyscie swiadomos tego ze snicie? tak zwane LD
podobno mozna sie tego nauczyc i wtedy sen jest duzo przyjemniejszy bo robisz co zechcesz bez zadnych konsekwencji

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 01 sie 2005, 17:27

myers, tak czasami wiem, że sen to tylko sen i wtedy jest fajnie :D Nawet czasem nad ranem gdy się przebudzam moge zamknąc oczy i dalej kontynuować o co mi się śnilo, ale wtedy to juz nie to samo.

Awatar użytkownika
Metaxa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 241
Rejestracja: 30 lip 2005, 23:10

Post autor: Metaxa » 01 sie 2005, 17:58

moje senne koszmary obracaja się wokół trupów i różnych dziwadeł, zgnilych i obleśnych... bleh :roll:
So sweet..

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 01 sie 2005, 18:18

Metaxa pisze:moje senne koszmary obracaja się wokół trupów i różnych dziwadeł, zgnilych i obleśnych... bleh :roll:
to ja juz wole sie topic w swoim snie niz aby mi sie trupki snily, to musi byc straszne :roll:

Awatar użytkownika
Metaxa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 241
Rejestracja: 30 lip 2005, 23:10

Post autor: Metaxa » 01 sie 2005, 19:05

Mam wstręt do trupów ekhm żywych trupów. Jako dziecko miała 'przyjemność' obejrzenia "Świtu żywych trupów"... i mój lęk pozostał do dziś :> :oops:
So sweet..

Awatar użytkownika
Metaxa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 241
Rejestracja: 30 lip 2005, 23:10

Post autor: Metaxa » 01 sie 2005, 19:10

Ostatnio słyszałam, że to od człowieka zależy to co będzie mu się sniło. Zasypiając, trzeba myśleć tylko o tej jednej rzeczy, o której chcemy śnić. Trzeba się skupić i wszystkie inne myśli odpędzić na dalszy plan. Hm raz mi się udało, ale pozatym jestem zbyt roztargniona i niemoge myśleć o jednej rzeczy zasypiając.

Ale dlaczego mam koszmary? uhh :?
So sweet..

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 01 sie 2005, 19:31

Metaxa pisze:Mam wstręt do trupów ekhm żywych trupów. Jako dziecko miała 'przyjemność' obejrzenia "Świtu żywych trupów"... i mój lęk pozostał do dziś :> :oops:
Majac jakies 10lat spedzalam wakacje u kuzynki (ona jest duzo starsza), ogladalysmy 'powrót żywych trupów' i w tym filmie te ''zywe trupy'' zjadaly mózgi zyjącym ludzią aby żyć a nastepnie ten czlowiek stawal się takim wlasnie trupkiem. Film oglądalam lecz co pare minut zamykalam oczy ze strachu, kiedy przyszla pora spac, cala noc się kręcilam w lozku i balam się, że moja kuzynka zje mi mózg :shock: :lol: Teraz to się wydaje być śmieszne, ale przeżywalam ten film przez kolejne 3 lata :shock: :oops:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”