Mezczyzna, ktory nie okazuje uczuc

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aguuu » 03 kwie 2009, 11:11

Dziewczyny troszkę mądrej taktyki i strategii ... i będzie OK..
jakiej? :p
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 03 kwie 2009, 11:19

Irmelin, a moze powinnas przestac go tulic, calowac i zobaczyc czy zateskni za Tobą?
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aguuu » 03 kwie 2009, 11:22

karolka69 pisze:Irmelin, a moze powinnas przestac go tulic, calowac i zobaczyc czy zateskni za Tobą?
kiedyś wydawało mi się, że to nie możliwe... Teraz wiem, że jednak przydatne.
Czasami właśnie trzeba tak jak mówi karolka69 więc, słuchajcie, bo kobieta mądrze podpowiada :-)

Awatar użytkownika
Jola46
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:29
Lokalizacja: Germany

Post autor: Jola46 » 03 kwie 2009, 11:24

Aguuu, między innymi to co radzi karolka69, :-)

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aguuu » 03 kwie 2009, 11:34

Jola46 pisze:Aguuu, między innymi to co radzi karolka69, :-)
Aha, no to w takim razie sprawdzone metody ;) Można, a nawet trzeba próbować :-)

niebieski
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 504
Rejestracja: 13 lut 2007, 01:24

Post autor: niebieski » 03 kwie 2009, 14:12

a ja tam swojego non stop mecze :badgrin: sam jak zobaczył temat tego wątku przyznał ze jest typem mężczyzny "kizia mizia ", Bluszcza i tak dalej. Ale muszę powiedzieć ze działa to w dwie strony....ja jestem taka nie dopieszczona kocica cały czas. Oczywiście dzieje sie to w odpowiednim czasie, to nie jest tak ze cały czas wisimy sobie na szyi i non stop trzymamy sie za raczki. Ale gdy przychodzi czas na okazywanie uczuć, ciepła, bliskości, zaangażowania jesteśmy sobą każdy jest jaki jest i dlatego ja nie muszę dawkować mojej potrzeby bliskości ani jej w jakiś sposób ograniczać i wiem ze on robi to samo.
Dodam tylko ze jesteśmy ze sobą 10 lat a za niedługo ślub

Związki sa różne bo ludzie są różni, więc możliwe ze sie źle dobraliście albo za pytaj sama siebie czy dasz rade to zaakceptować i pogodzić sie z tym jaki on jest, jeśli podejmiesz taka decyzje pamiętaj ona będzie miała na siebie duży wpływ i na twoje samopoczucie oraz stan psychiczny. Emocje oraz potrzeba ich wyrażania jest bardzo ważna.
PDT_Love_24 Pozdrawiam

Awatar użytkownika
LoudCalm
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 363
Rejestracja: 04 mar 2007, 15:34

Post autor: LoudCalm » 05 kwie 2009, 22:20

Ja mam takiego samego faceta jak autorka :)

Wcale nie jest mi lekko z tego powodu ale już 4,5 roku jakoś z nim żyję, jestem szczęśliwa i chyba bardziej wkurza mnie u niego że:

1. Miskę po zupie jeśli już zalewa to zalewa do połowy :roll:
2. Po treningu ręcznik rozwiesza ale dopiero rano.
3. Ma wieczny katara i problemy z zatokami a nie chce iść do lekarza :?
4. Mimo mojego sprzeciwu chce kupić mocniejszy motor niż ma auto :evil:
5. Jego skarpetki po całym dniu robią się sztywne :badgrin:
6. Nie myje dokładnie zębów bo i tak mówi że ma brzydkie i zrobi implanty, chlapie przy tym moje ubrania i dywaniki łazienkowe :?
7. Nie stosuje się do moich wskazówek najprostszej kosmetyki pielęgnacyjnej i tu rozmowa dotyczy podstawowego kremu do twarzy.
8. Gdy chcę iść na imprezę i stroję się jak się da to on zamiast okazać odrobinkę zazdrości że nie może iść ze mną bo to babski wieczór daje mi jeszcze 50 zł żeby mi nie brakło na alkohol :oops:
9. Nie bywa zazdrosny, czasami próbuje udawać... ehh, może duże cycki coś tu poradzą :badgrin:

Ogólnie myślę że mamy przeciwne temperamenty ale fajnie jakoś się wzajemnie uzupełniamy, ale przewidzieć przyszłości w obecnych czasach się nie da.

Myślę że po dłuższym czasie kobieta sam potrafi zdecydować czy warto przymknąć oko na niektóre niedociągnięcia teścia i teściowej :)
375cc Dr Kasprzyk 15 Lipca 2009 70E

joanna81
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 357
Rejestracja: 06 lip 2006, 12:53
Lokalizacja: Zurich
Kontakt:

Post autor: joanna81 » 06 kwie 2009, 12:28

LoudCalm Gdyby moj facet byl jak przyszla tesciowa to bym juz jutro wyszla za niego heheh Bardzo lubie mame mojego faceta a Jemu brakuje kilku pozytywnych cech, ktore ona posiada. Z tego co piszecie to faceci wiele sie od siebie nie roznia. Zwlaszcza opis LoudCalm - jakbym czytala o swoim facecie.
Po powiekszeniu biustu dr Kasprzyk 04.02.2008 okragle mcghan inspira 420ml extra wysoka projekcja. Poprawka 19.03.2009.
15.01.2019 dr Kasprzyk Polytech Meme HP 360 projekcja 5.1 usuniecie cc, wymiana implantow.
07.02.2024 kolejna wymiana implantów: bottom out i cc, Czechy, Payer

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aguuu » 07 kwie 2009, 06:47

a jakby Mój był jak teściowa to bym jak najszybciej uciekła :badgrin:

Awatar użytkownika
satynka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 127
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: satynka » 09 kwie 2009, 21:52

A ja moje kochane mysle ,ze on moze miec problemy z okazywaniem uczuc,jezeli jest oziebly ,ale zazdrosny i wiesz ,ze jednak Cie kocha a nie umie byc czuly i drazni go zbytnia intymnosc to jest to problem i potrzebuje psychologa niestety.
Bo lalko droga oboje bedziecie niszczyc zwiazek ty sie bedziesz wkurzac,spadnie Ci samoocena bo twoj facet nie bedzie Ci potrafil powiedziec jak mu zalezy,bo on to czuje ale w intymnej sytuacji panikuje i robi sie glaz,boi sie biedaczek-czego to okresli psycholog.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”