Mezczyzna, ktory nie okazuje uczuc

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Irmelin
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 111
Rejestracja: 02 lut 2009, 01:45
Kontakt:

Mezczyzna, ktory nie okazuje uczuc

Post autor: Irmelin » 02 kwie 2009, 06:29

Hello babeczki moje kochane. Opisze tutaj Wam moj przypadek i czekam na Wasze opinie, wlasne przezycia i refleksje.
Jestem juz z moim chlopakiem ponad 1 rok. Nasze poczatki byly bardzo zwariowane bo to byl przyplyw fascynacji itp i chociaz On od zawsze byl lekko zdystansowany to jednak czlulam sie bardzo szczesliwa. Niestety przez ostatnie 3 miesiace dzien za dniem spedza mi sen z powiek. ON nie potrafi mi okazywac uczuc tak jak bym tego chciala. Wiem ze Kocha i to bardzo ale inicjatwa zawsze lezy po mojej stronie nawet jezeli chodzi o sprawy lozkowe.
Moj mezczyzna jest bardzo dobrym czlowiekiem, i ufam mu bezgranicznie bo wiem ze nie jest typem co by zdradzil ale to iz czuje sie w Naszym zwiazku samotnie irytuje mnie i doprowadza dzien za dniem do gorszego stanu. Nie zabiera mnie nigdzie, nie caluje pierwszy, nie celebruje Naszych miesiecznic itp. Tak wiem ze to starsznie wyglada ale coz poradzic wciaz go kocham tak bardzo ze sama mysl o zerwaniu mnie przeraza. I tak kochane rozmawialam z nim wiele razy, ale jak do sciany poniewaz on nie potrafi sie nad tym zastanawiac i rozmawiac tym bardziej. Widze jak go przytulam ta jego frustracje ze za duzo, pocalunki sa sekundowe itp Ale coz ma poradzic kobieta kiedy pragnie bliskosci. Zatraca sie i probuje swoja osobe na sile komus oddac. No coz oto tak w skrocie moja historia. Mnie ktora kocha go tak bardzo i nie dostje powoli nic w zamian.

xoxox
ROK 2009 :

Pernamentny makijaz brwi Done
Pernamentny makijaz oczu Done
Powiékszenie Ust Done

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: marta2454 » 02 kwie 2009, 10:50

czytałam dwa razy twój post i ciężko mi jest zrozumieć twojego faceta ,nie wiem co ci doradzić ,nie chcę cię urazić ale jakiś dziwny ten twój facet ,
Irmelin pisze:Widze jak go przytulam ta jego frustracje ze za duzo, pocalunki sa sekundowe itp Ale coz ma poradzic kobieta kiedy pragnie bliskosc
czy on nie lubi twoich pocałunków bliskośći przecież każdy facet to lubi .Może wasza miłość się już wypaliła ???
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 02 kwie 2009, 11:45

Irmelin, a ja myslę,że za bardzo na niego naciskasz,za bardzo mu słodzisz,za dużo okazujesz mu uczucia i on ma juz dość. Nie to że Cie nie kocha,ale zaden facet nie lubi być miziany,głaskany do przesady. Mężczyżni są trochę inaczej skonstruowani niz kobiety. My robimy to czy tamto,my myślimy,tak czy siak i wymagamy aby nasi faceci tak samo sie zachowywali. Każdy zwiazek jest najfajniejszy do około roku. Mzianie,głaskanie,przytulanie,mówienie 100 razy dziennie kocham,tesknie,jesteś cudowny czy cudowna....,a potem [nie wiem czemu] faceci sie zmieniają. Kochają niby dalej,ale już im sie nie chce tak ciągle kiziać miziać. Wiem,że zaraz dziewczyny napiszą,że to nieprawda,że ich faceci to cały czas ich po stopach całują,chodzą z nimi za rękę nawet do WC,ale to sa jednostki. Musisz przeczekać,bo w każdym związku są "fale",raz płyniesz z falą,raz pod fale. Nie pytaj sie go dla czego tak sie zmienił,czemu Cie nie przytula tak jak dawniej,bo sama widzisz,że to nic nie daje,a Twój facet pewnie sam nie wie czemu tak sie zachowuje? Daj mu spokój,mniej sie może spotykajcie,stań sie bardziej niedostepna i to moze za działa,a jak nic nie zadziała,no to są dwa wyjścia,albo odejdziesz,albo zaakceptujesz,ze on taki jest ;)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
dziewczynka1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 293
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:12

Post autor: dziewczynka1 » 02 kwie 2009, 12:57

to ja bede troche bardziej surowa niz moje poprzedniczki. skad wiesz ze cie kocha? jak dla mnie to nie jest normalne. rozumiem faceta ktory nie lubi obsciskiwania i miziania ale sprawy lozkowe... tu jest juz cos nie tak. jeden ma wiekszy poped seksualny, drugi troche mniejszy, jeden ma ochote raz na tydzien, drugi raz na godzine ;) ale jezeli on nigdy nie wychodzi z inicjatywa...
a jak bylo na poczatku? troche zdystansowany, co to znaczy?
sorry ze ci to napisze, nie chce cie w zaden sposob obrazic, tylko ze znam przypadek kiedy facet byl taki "oziebly" i sie okazalo ze byl gejem. absolutnie nic nie sugeruje ale w sumie wszystko jest mozliwe.
juz ponad roczek od obciecia nochala :D super happy (dr Broma)

Awatar użytkownika
anja177
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1032
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:28
Lokalizacja: Glasgow/ PL

Post autor: anja177 » 02 kwie 2009, 16:33

Znam taki typ czlowieka i niepowiedzialabym, ze milosc jego się wypalila. Przebywajac z taką osobą, trzeba posiasc magiczna umiejetnosc czytania miedzy wierszami. Bo tylko to pomoze w wiekszym stopniu go poznac.
Nie sadze, by jakies rozmowy cos zmienily, bo niektorych CECH charakteru najzwyczajniej w swiecie nie da sie zmienic. Nie wszyscy to rozumieją.
Mysle, ze on czesto walczy ze sobą, by dac coś więcej od siebie, ale ma blokadę, cos go powstrzymuje. To wcale nie znaczy, ze on nie chce!
Chyba pozostaje mi zyczyc Ci cierpliwosci. Taka moja osobista opinia: wbrew pozorom to własnie tacy ludzie kochają najbardziej!

Pozdrawiam :*
:)

joanna81
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 357
Rejestracja: 06 lip 2006, 12:53
Lokalizacja: Zurich
Kontakt:

Post autor: joanna81 » 02 kwie 2009, 23:29

Sabrina swiete slowa - albo sie kogos zaakceptuje jakim jest albo nie.

anja sa gorsze przypadki a moj facet nie wiele rozni sie od Twojego przy czym ja nie potrzebuje okazywania milosci jak niektore kobiety wiec sobie przemysl czy takiego zwiazku chcesz, czy ci to odpowiada. Pamietaj ze ludzie sie nie zmieniaja.
Po powiekszeniu biustu dr Kasprzyk 04.02.2008 okragle mcghan inspira 420ml extra wysoka projekcja. Poprawka 19.03.2009.
15.01.2019 dr Kasprzyk Polytech Meme HP 360 projekcja 5.1 usuniecie cc, wymiana implantow.
07.02.2024 kolejna wymiana implantów: bottom out i cc, Czechy, Payer

Awatar użytkownika
anja177
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1032
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:28
Lokalizacja: Glasgow/ PL

Post autor: anja177 » 03 kwie 2009, 00:44

Asiu, nie pisalam, ze jestem w zwiazku z taka osoba. :)

Co do zdania, ze ludzie sie nie zmieniaja - zgadzam sie jak najbardziej.
:)

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aguuu » 03 kwie 2009, 10:34

A może do waszego związku wdała się po prostu nuda i rutyna?? ( również w sprawach łóżkowych). To największy wróg związków (nie mówiąc już o sprawach łóżkowych)...
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
Jola46
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:29
Lokalizacja: Germany

Post autor: Jola46 » 03 kwie 2009, 10:55

Sabrina pisze:ja myslę,że za bardzo na niego naciskasz,za bardzo mu słodzisz,za dużo okazujesz mu uczucia i on ma juz dość. Nie to że Cie nie kocha,ale zaden facet nie lubi być miziany,głaskany do przesady
he...he...masz rację żaden facet nie lubi tego i tzw. "kobiety bluszcz"
Odwracając sytuację ja sama uciekłabym od takiego "męczącego miłością mena "
Dziewczyny troszkę mądrej taktyki i strategii ... i będzie OK.. :p

joanna81
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 357
Rejestracja: 06 lip 2006, 12:53
Lokalizacja: Zurich
Kontakt:

Post autor: joanna81 » 03 kwie 2009, 11:01

anja oj przepraszam, nick mi sie pomylil
Po powiekszeniu biustu dr Kasprzyk 04.02.2008 okragle mcghan inspira 420ml extra wysoka projekcja. Poprawka 19.03.2009.
15.01.2019 dr Kasprzyk Polytech Meme HP 360 projekcja 5.1 usuniecie cc, wymiana implantow.
07.02.2024 kolejna wymiana implantów: bottom out i cc, Czechy, Payer

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”