Najglupsza rzecz jaka zrobilas po %

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Lili
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 16 lip 2005, 11:18
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lili » 07 lis 2005, 12:50

dzisiaj też mi się to wydaje smieszne, ale jak juz wyszłam z tego basenu i po chwili jak przestało mnie grzac od srodka i doszło do mnie co zrobiłam to nie było mi do smiechu :cry: juz kiedyś też sie skąpałam w zimnej wodzie, ale było troche cieplej, był to koniecz czerwca"wianki" zrobiliśmy impreze nad jeziorem i zostałam sama w towrzystwie 8 facetów i piłam z nimi równo więc wiecie jak się to dla mnie skończyło :lol: kiedy byłam juz zalana postanowiłam iść popływac w nocy i też pogoda nie była zbyt ciepła więc wbiegłam do wody, poadłam i chłopacy mnie wyciągali :oops: :oops: na dodatek zachłysnęłam się wodą i byłam cała w piachu, jak wróciłam do domu dostałam zjebke od mamy i miałam szlaban(miałam wtedy ok 17 lat :oops: )ta woda mnie przesladuje!!! :lol:
"....z utrat± piêkno¶ci - czymkolwiek ona jest - traci siê wszystko" Oscar Wilde
_______________________________________
juz po....27 kwietnia 2006r. - operacja powiêkszenia piersi, dr Kubasik

Awatar użytkownika
agi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 01 lut 2005, 23:04
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: agi » 08 lis 2005, 13:34

lili
ty sie nie przejmuj katarem

ciesz sie, ze w basenie woda byla 8) 8)
zawsze lepsza zimna woda, niz twade ladowanie....
21.9 operacja nosa / dr Skupin

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 08 lis 2005, 14:18

agi pisze:lili
ty sie nie przejmuj katarem

ciesz sie, ze w basenie woda byla 8) 8)
zawsze lepsza zimna woda, niz twade ladowanie....
no wlasnie...rozbita glowa , polamane nogi lub rece....tak czy siak niezapomniane przezycie ...choc pewnie nie o takie wspomnienia by chodzilo :roll:
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
Lili
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 16 lip 2005, 11:18
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lili » 09 lis 2005, 09:11

No rzeczywiście moze lepiej, że była tam woda przynajmniej było miękkie lądowanie(choć bardzo zimne :lol: )a tak mogłabym sie połamać i jeszcze musiałabym przełozyć op :cry: katarek pomalenku mi przechodzi, szpikuje sie witaminkami, aspirynkami i wogóle, mam nadzieję, że do weekendu mi przejdzie :!: choć mam uraz do zimnej wody, jak ide się kąpac to prawie we wrzątku :lol:
"....z utrat± piêkno¶ci - czymkolwiek ona jest - traci siê wszystko" Oscar Wilde
_______________________________________
juz po....27 kwietnia 2006r. - operacja powiêkszenia piersi, dr Kubasik

actress
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 49
Rejestracja: 19 wrz 2005, 10:53
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: actress » 09 lis 2005, 14:15

Lili z tego co widze masz operacje po nowym roku niedlugo, wiec uwazaj i nie zaszalej za bardzo w sylwestra :D bo jeszcze bedziesz musiala przelozyc ;)

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 22 gru 2005, 14:51

Ale fajny temacik,tak sie usmialam z Waszych "pijanych poczynan",ze az nabralam ochoty na male piwko :lol: :lol: Ja musze przyznac,ze tez mialam pare wpadek na rauszu :wink: Z jednej nawet smiejemy sie do dzisiaj z moja kolezanka i moim tata,a bylo tak:popilysmy sobie zdrowo z moja kumpelko pewnej sobotki wieczorem i nic tylko jedziemy do Chicago,po naszych znajomych,ale jak pojedziemy skoro obie pijane i w dodatku fantazjii nam nie brakowalo o godz.22 z N.Y.do Chikago :roll: .Kumpelka wpadla na pomysl zebym poszla zapytac sie taty(pilysmy u mnie w domu)czy by nas nie zawiozl :lol: a ja oczywiscie zalana w cztery d...,ze to swietny pomysl :!: No wiec schodze na dol,do kuchni(oczywiscie po drodze sie pare razy potknelam i uupppsss,czkaweczka)...Ojciec siedzi w kuchni i czyta gazetke,a ja trzymajac sie sciany:Tato do Chicago bys Nas nie podzucil :?: ,spojrzal na mnie,zamknal gazete.....alez oczywiscie juz jedziemy :!: ,no to ja do kumpelki :zalatwione stary nas podzuci,zlaz na dol i wez te piwka....(przy ojcu)nie trodno sie domyslic,ze sie skapnal co jest grane...i chcial sobie z Nas pozartowac :wink: :? A szkoda,taka mialysmy ochote na przejazdzke....podobno sie obrazilam i powiedzialam,ze jak nie to ja ide na gore jeszcze sie "dowalic",ale juz nie zdazylam dojsc,rozlozylam sie jak dluga w tej kuchni.... :oops: :oops: Na drugi dzien,glupio mi jak cholera ,czekalam az wyjdzie z domu ,zeby wyjsc z pokoju.... :oops:

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 27 gru 2005, 09:17

Jak tam po swiętach? Nic nie narozrabialyscie? 8) Moze po Sylwestrze bedzie wiecej postow w tym temacie...

Ja wczoraj od Valentiny wrocilam do domu w takim stanie... i nawet nie chodzi o to ze nawalona, bo juz wytrzezwialam, ale stan mojego makijazu i ubran to byla masakra... Ciekawe jak sie Val ma po wczorajszym! :D
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 27 gru 2005, 19:10

MonisiaPP pisze:Ciekawe jak sie Val ma po wczorajszym! :D
...lepiej być nie mogło... :D :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
wicherek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3419
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: wicherek » 28 gru 2005, 00:26

Monisia a może jakies zdjątka do uśmiechnij się :wink: :lol: :lol: :lol:
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

Awatar użytkownika
pasqda
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 14
Rejestracja: 24 gru 2005, 10:16
Lokalizacja: krakÃłw

Post autor: pasqda » 28 gru 2005, 00:38

potknelam sie o psa i uderzylam glowa o drzwi do lazienki :/
pasqda to ja :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”