Bardzo chcesz powiedzieć, ale się nieodważysz. Powiedz to

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 24 cze 2005, 13:41

Ja tez zycze udanej operacji, a tobie Krowko szybkiej dostawy kasy :)

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 24 cze 2005, 13:53

dzięki Moki, bardzo by się przydało. mam ndzieje ze przez ten rok uzbieram chociaz na polowe zabiegu a reszte bede zplacac w ratach...;)
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
DorAga
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 407
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:42

Post autor: DorAga » 24 cze 2005, 15:42

Dziekuje :) A czy 19 lat to nie za wczesnie na powiekszanie biustu? Przeciez on chyba normalnie rosnie jeszcze do 21 roku zycia czy cos kolo tego. Moze lepiej troszke poczekac? Moj tez jest niewielki, ale nie odwazylabym sie teraz go powiekszyc :) Mam nadzieje, ze jeszcze troche podrosnie :oops: Ciagle go do tego namawiam :wink:

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 24 cze 2005, 16:33

haha...żyję złudzeniami, że może jeszcze urośnie od 13 rż a on sie poprostu zbuntował i ani cm sie nie rusza. myslę ze nie am co czekać, a dzień operacji bedzie poczatkiem mojego nowego życia, ech.... :lol:
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 24 cze 2005, 16:44

Krowko nie czekaj im wczesniej tym lepiej i tak za 10 lat trzeba wymieniac, bedziesz miec 28lat. Skonczysz studia znajdziesz chlopa wtedy mozesz i o dzieciach pomyslec . Zrobisz :) pozniej nowe bez strachu, ze podczas ciazy i po ci obwisna.

Awatar użytkownika
Pati
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1262
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:53
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Pati » 24 cze 2005, 16:48

zgadzam sie z moki! A tyle juz radosci ci przyniosa te nowe cycuszki przez ten czas! :D

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 24 cze 2005, 16:53

dzięki dziewczyny tez o tym myślałam,że akurat wszystko ładnie sie pokryje - ciąża z wymianą wkładek- oczywiscie jezeli do tego czasu uda mi sie znalezc odpowiedniego chlopa. :wink:

za rok tego dnia mam nadzieje ze bede juz po op... :D
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 24 cze 2005, 19:21

dzieki Moki mnie tez Twoje slowa poprawily humor :lol: ; wiadomo ze obawiam sie co z ciaza, karmieniem malenswt, etc., ale kiedy mam sobie te cycuchy zrobic jak nie teraz :?: :!: nie ma mowy o dluzszym czekaniu, nie zamierzam swojego najlepszego okresu spedzic na zamartwianiu sie brakiem biustu 8) :twisted: :wink: ......tym bardziej ze dostal juz dobre 9 lat na rozwoj wlasny, zafundowalam mu juz tycie i chudniecie, tabletki hormonalne a on...nic. wiec nie mam wyjscia- jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie :wink: :lol: PDT_04
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
DorAga
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 407
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:42

Post autor: DorAga » 25 cze 2005, 13:03

no to życze powodzenia i zadowolenia z duzych cycuszkow. :) Ja narazie mam wystarczajaco stresu z moim nosem i chyba bede potrzebowala odpoczynku po op., nie bedzie mi sie spieszylo do nastepnej. Pozostaje mi sie zadowolic moim malym B albo czekac na cud ;)

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 25 cze 2005, 13:33

jak ja bym miała małe B to bym się juz cieszyła...ale jak ma się niewidziale A to juz gorsza sprawa... :wink:
Omnis amans amens

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”