Bardzo chcesz powiedzieć, ale się nieodważysz. Powiedz to

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 26 cze 2005, 12:29

pozdrawiam Krówke :D ; a do Cleo: moze warto mu to jeszcze powiedziec, nawet jesli i tak nie macie byc razem.......pewnie milo by mu bylo uslyszec cos takiego od tak niezwykle kobiety jak Ty :D , no i masz gwarancje, ze zawsze bedzie o Tobie myslal...... przynajmniej cieplo :lol: :wink: - polecam, sama taka opcje wyprobowalam...odradzam jedynie w przypadku, kiedy facet jest zblazowanym, zarozumialym, egoistycznym bufonem.........w kazdej innej sytuacji ciekawe rozwiazanie :) PDT_18
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
Cleo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 236
Rejestracja: 25 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cleo » 27 cze 2005, 19:02

agafijka dzięki,to piekne co napisałaś.Trochę mnie natchnęłaś,ale nie mam jednak odwagi.Boję sie jego reakcji,tym bardziej,że to ja wszystko spaprałam.... :?

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 27 cze 2005, 20:09

ja tam uwazam ze nigdy nie jest za pozno zebys komus, o kim sie przynajmniej cieplo mysli, powiedziec cos milego.....nawet jesli wczesniej zrobilo sie cos nie tak. mowie Ci :!: :D a co do tej odwagi.........czasami jak juz sie sprobuje, to okazuje sie ze cos co wydawalo nam sie nie do przeskoczenia jest dziecinnie proste....... :)
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 27 cze 2005, 20:10

pozdrwawiam /bo zapomnialam wczesniej;) :oops: /
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
Cleo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 236
Rejestracja: 25 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cleo » 27 cze 2005, 20:18

Masz rację,ale w sytuacji,gdy 3 razy stwierdzałam,że to nie ma sensu i kończyłam znajomość, wyznawanie pewnych stwierdzen jest juz bezcelowe :cry:
Widac tak miało być....

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 29 cze 2005, 00:05

Cleo widze ze Ty chyba zalujesz..........to moze tym bardziej warto jakos delikatnie naprawic kontakt :?: :roll: :) niekoniecznie od razu "zasypywac hard-corem" /moja kumpela :wink: / ale od czegos zaczac.....kazdy ma prawo nie tylko popelniac, ale i naprawiac swoje bledy....... :) :roll:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 07 lip 2005, 00:06

ja najczęściej walę z mostu nie patrzac na wiek czy stopień danej osoby. Czasem a raczej najcześciej mi sie to poprostu nie opłaca bo osoby nie uznajace krytyki odbieraja to jako mój atak na nich,a le nadal nie szczypie sie zbytnio bo warto sobie narobić 10 wrogów po to aby odpowiedziała ci osoba choć jedna że docenia twoja szczerość, wtedy najczęsciej jest pdobna do mie i z jej zdaniem najczęściej sie licze i jest dla mnie najbardziej wartościowe.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 07 lip 2005, 00:10

ale tak wróce do tematu bo są takie rzeczy których nie powiem, np mój rozmówca ma tzw ropkę w oku to juz sie nauczyłam i mwie wytrzyj oko bo masz brudne, ale np. nieznanej za bardzo osobie nie pwiem że ngi ci smierdzą, czy wystaje ci klucha z nosa, pomimo że podczas rozmowy nie potrafie sie zbytnio skupić na kontakcie wzrokowym tylko oczy zjeżdzaja mi na ten nos, czy na odpycha mnie u kogoś miód w uszach, i to bardzo tego tez nie powiem, bo mnie to krepuje.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 07 lip 2005, 09:19

Aneta!blee :x :x ,z kim ty rozmawiasz.. :? :wink:

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 07 lip 2005, 09:27

fuj no kurde.... usiadlam ze sniadaniem przy kompie a wy tu o brudnym nosie! :? :x :x :x :evil: :evil:

Swoja droga kiedys powiedzialam facetowi, ze jest wyjatkowy, teraz jego dziewczyna sie msci :roll: biedna nieszczesliwa Monisia... zachcialo jej sie komplementow!
ZAWSZE BLACK & WHITE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”