Na emigracji-czyli jak sie odnalezc ?cz.4

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 23 kwie 2009, 01:29

ale duza jest!!! i te wloski jakie dlugie!!!! :-) :-) :-)
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 23 kwie 2009, 10:54

Ale duzo komlementow :oops: Mia dziekuje,a raczej ja wjej imieniu ;)
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: marta2454 » 23 kwie 2009, 11:46

renusia pisze:wrocilam do domu z nowa deska klozetowa :oops: :badgrin:
haha fajny zakup :) i nie martw się synusiowi na pewno jest dobrze niebawem wróci do stęsknionej mamusi
londyjko dadaj jeszcze jakąś fotke swojej ślicznotki bo nie mogę sie na nią napatrzeć hihi
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

czarnulka21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 425
Rejestracja: 11 sty 2006, 05:43
Kontakt:

Post autor: czarnulka21 » 23 kwie 2009, 12:28

Londyjka"] masz sliczna coreczke :)

Awatar użytkownika
renusia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 821
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:25
Lokalizacja: Anglia

Post autor: renusia » 23 kwie 2009, 17:49

Cukiereczek zapomnialam Ci wczesniej odpisac :oops: operacje mialam rok temu w marcu a cycuchy troszke opalalam juz po 5 miesiacach i nic mi nie bylo ;) Zakrywaj tylko blizny.

Dzisiaj mam normalnie pecha :roll: Zgubilam 200 funtow (nie wiem jak :? ) Ide do bankomatu zeby dobrac troche kaski a karta mi zniknela :evil:
Dzwonilam juz do banku i przysla mi nowa ale zadnych zakupow juz nie robilam.

Jakos mi smutno :( Dzwonila mama i powiedziala ,ze chce juz wracac do UK bo w Polsce ceny z kosmosu, nie ma co tam robic i teskni za nami :?
Znacie dobry sposob na poprawe nastroju :?:
"PiĂŞkno: siÂła ktĂłra kobieta oczarowuje kochanka, a przeraÂża mĂŞza"

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 23 kwie 2009, 18:41

renusia pisze:
Mi jest dzisiaj smutno :( Strasznie tesknie za synkiem i mama a jeszcze 1.5 tygodnia ich nie zobacze :?
Nie smuc sie kochana 1,5 tyg szybko zlecihttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... aszcze.gif
renusia pisze:Dzisiaj wybralam sie na zakupy, planowalam tym poprawic sobie humor ale zamiast fajnych laszkow, wrocilam do domu z nowa deska klozetowa :oops: :badgrin:
A ja naprawde jej wcale nie potrzebowalam :roll:
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... hahaha.gifNie no prawie sie posikalam ze smiechu :badgrin: Mi tez sie czesto zdaza kupowac nie potrzebne rzeczy ale glownie dla siebie,ale taki zakup jeszcze mi sie nie zdaryl ;) To chyba musiala byc wyjatkowa deska ;)
renusia pisze:Dzisiaj mam normalnie pecha Zgubilam 200 funtow (nie wiem jak ) Ide do bankomatu zeby dobrac troche kaski a karta mi zniknela
Dzwonilam juz do banku i przysla mi nowa ale zadnych zakupow juz nie robilam.
oj faktycznie nie zaciekawie,ale zdarza sie ,powiem ci ze ja kiedys wyrzucilam pieniadze do smieci razem z paragonem na stacji benzynowej :roll: niestety skapnelam sie po jakims czasie http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 4/2mur.gif
renusia pisze:Jakos mi smutno Dzwonila mama i powiedziala ,ze chce juz wracac do UK bo w Polsce ceny z kosmosu, nie ma co tam robic i teskni za nami
Jeszcze tylko kilka dni,glowka do gory ;) Co do Polski to faktycznie tam starsznie drogo jest :oops: http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... strach.gif
renusia pisze:Znacie dobry sposob na poprawe nastroju
:arrow: musze pryznac ze mi tez by sie cos na poprawe nastroju przydalo ,jakos mi tez smutno dzisiaj,do tego pogoda do niczego pada tylko i az nic sie nie chce :doubt:
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
renusia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 821
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:25
Lokalizacja: Anglia

Post autor: renusia » 23 kwie 2009, 19:02

misialeczek24 pisze:renusia napisał/a:
Znacie dobry sposob na poprawe nastroju
musze pryznac ze mi tez by sie cos na poprawe nastroju przydalo ,jakos mi tez smutno dzisiaj,do tego pogoda do niczego pada tylko i az nic sie nie chce
Probowalam poprawic sobie nastroj slodyczami a teraz bierze mnie na wymioty :roll:
Powinnam troche posprzatac ale nawet na to nie mam ochoty :oops:

Kupilam nowa farbe do wlosow i moze jutro wyprobuje ;) Myslalam tez o pasemkach ale troszke sie boje, narazie doczepiam sobie sztuczne i tez fajnie to wyglada 8-)
"PiĂŞkno: siÂła ktĂłra kobieta oczarowuje kochanka, a przeraÂża mĂŞza"

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 23 kwie 2009, 19:11

renusia pisze:Probowalam poprawic sobie nastroj slodyczami a teraz bierze mnie na wymioty
:badgrin: na mnie by chyba nie podzialalo ja ogolnie nie jestem slodyczomaniaczka ;)
renusia pisze:Powinnam troche posprzatac ale nawet na to nie mam ochoty
nie przejmuj sie ja tez nie,obiecalam sobie ze jutro sie za to wezme :roll:
renusia pisze:Kupilam nowa farbe do wlosow i moze jutro wyprobuje Myslalam tez o pasemkach ale troszke sie boje
robisz sobie sama wloski?Ja nie biore sie za moje :arrow: mam ich za duzo na glowie i nie znam sie na farbowaniu wiec wole isc do fryzjera ;)
renusia pisze:narazie doczepiam sobie sztuczne i tez fajnie to wyglada
o patrz a ja nie wiedzialam nawet ze masz doczepiane wloski :oops:
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
renusia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 821
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:25
Lokalizacja: Anglia

Post autor: renusia » 23 kwie 2009, 19:50

misialeczek24 pisze:robisz sobie sama wloski?Ja nie biore sie za moje mam ich za duzo na glowie i nie znam sie na farbowaniu wiec wole isc do fryzjera
Zawsze mama robi mi odrosty i mam jasny blond a chce na cala dlugosc zrobic platyne. Mam nadzieje ,ze cos z tego wyjdzie :roll: no i mojego faceta zagonie do pomagania :badgrin:
misialeczek24 pisze:renusia napisał/a:
narazie doczepiam sobie sztuczne i tez fajnie to wyglada
o patrz a ja nie wiedzialam nawet ze masz doczepiane wloski
Troszke zle napisalam. Swoje mam juz prawie do pasa :-) ale kupilam sobie takie pasemka ciemny braz, ktore sa na takich spinkach i wczepiasz je we wlosy. Wygladaja naturalnie ale na noc trzeba sciagnac. Fajna rzecz bo sa rozne kolory tak wiec moge kombinowac nie niszczac wlosow ;)
"PiĂŞkno: siÂła ktĂłra kobieta oczarowuje kochanka, a przeraÂża mĂŞza"

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 23 kwie 2009, 19:55

renusia pisze:no i mojego faceta zagonie do pomagania
:oops: nie boisz sie ?

ja bym mojemu nie dala zrobc moich wlosow jeszcze bym lysa zostala :badgrin: ale tobie powodzonka zycze 8-)
renusia pisze:kupilam sobie takie pasemka ciemny braz, ktore sa na takich spinkach i wczepiasz je we wlosy. Wygladaja naturalnie ale na noc trzeba sciagnac. Fajna rzecz bo sa rozne kolory tak wiec moge kombinowac nie niszczac wlosow
brzmi fajnie gdzie to kupilas?moze moge to gdzies obejrzec na necie?
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”