Są tu dziewczyny które siedzą na wychowawczym?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

etiopka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 22
Rejestracja: 16 mar 2009, 13:21

Post autor: etiopka » 20 mar 2009, 15:50

hej, miło że nie jestem sama
Ja juz drugi rok siedze. Mały 7 marca 2 latka skonczyl. mam 3 letni wychowawczy.
mały odpiero od wrzesnia 2010 moze isc do przedszkola. wiec jeszcze troche to potrwa, żłobka nie mam żadnego w okolicy, trzeba by dowozic a póki co nie mam jak a jak taka pogoda to az szkoda takiego malucha ciągnąć. no i chorowite te moje dzieciaki. teraz znowu jakies przeziebienie nas męczy

Baby ja też z Warszawy jestem :D z jelonek

malwinka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 491
Rejestracja: 02 sie 2005, 20:57
Lokalizacja: Eire
Kontakt:

Post autor: malwinka » 20 mar 2009, 21:15

To ja się nie wypowiadam lepiej w kwestii chorób. U mnie, 2 tygodnie temu, starsza córka przyniosła ospę ze szkoły. Męczyła się z nią przez kilka dni (strupki właśnie odpadają), a teraz młodsza złapała. Wysypana calusieńka i cała biała od pudru w płynie. Masakra.

etiopka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 22
Rejestracja: 16 mar 2009, 13:21

Post autor: etiopka » 21 mar 2009, 08:02

malwinku przechodzilam to rok temu, starszy z zerówki przyniósł a potem małemu sprzedał. z jednej strony dobrze ze mały był malutki ze nie drapał itp. odrazu dostali Heviran i szybciej i łagodniej wszystko przeszło. no ale miesiac był z głowy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”