Czuje sie ponizona w pracy.Co robic... ?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 31 mar 2009, 21:19

ja chyba nigdy nie czułam mobbingu w pracy, być może dlatego, że po prostu bym sobie nie pozwoliła w kasze dmuchac :roll: ale może też dlatego, że chyba az na takich złych ludzi nie trafiłam :roll:

od pół roku pracuje w dużej firmie, i jest nieźle, kwestia jak sie kto ustawi chyba.
Ja od razu zaznaczylam ze moj stosunek pracy to 8-16, jak zostaje dluzej to wychodze na drugi dzien wczesniej.
Dzis np moj dyr miał sprawe po 16 do mnie :roll: no ale cóz...musi zaczekac do 8 rano bo ja mam tez ważne sprawy po pracy i kropka.
Mam nadzieje ze jutro nie zauważy, że ta wazna sprawa to odrosty, ktore musialam załatac :o hihi
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 31 mar 2009, 21:34

dziewczyny, nie zrozumcie mnie ,xle ale to o czym piszecie, przynajmniej przy tych szcegółach, to nie jest mobbing a złosliwośc...

tu macie czym jest mobbing:

http://www.mobbing.pl/czym_jest_mobbing.php


bardzo wazne są ostatnie zdania, ze mobbing ma za zadanie wyeliminowanie kogos z grupy, czyli, że np. innni pracownucy będa szykanowani za utrzymywanie kontaktów z osobą mobbowana
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aguuu » 03 kwie 2009, 11:39

viki w sumie racja, w mojej pracy to raczej czysta złośliwość. Bądź, zbyt duże wymagania jak na jedną osobę (każdy ma jakieś granice...).
W końcu zawsze mogło by być gorzej.. hehe.
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
burza
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1008
Rejestracja: 20 kwie 2011, 22:00

Re: Czuje sie ponizona w pracy.Co robic... ?

Post autor: burza » 21 lut 2015, 18:21

Pracować... takie czasy...
05.11.2012 - labioplastyka - dr Tomasz Kasprzyk Kraków

08.07.2013 - tatuaż - E. Grabińska

BIUST

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”