Czuje sie ponizona w pracy.Co robic... ?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
dziewczynka1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 293
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:12

Post autor: dziewczynka1 » 03 lut 2009, 12:11

ja tam uwazam ze zalezy wszystko od czlowieka a nie od narodu. oczywiscie sa zawsze jakies pierwiastki wspolne ale rasizm, nacjonalizm, ocenianie niestety spotkac mozna w kazdym narodzie i ostatnio sie przekonuje ze wcale nasz nie jest az taki wyrozniajacy sie w tym negatywnie. po prostu trzeba troche pomieszkac za granica i sie przekonac.
juz ponad roczek od obciecia nochala :D super happy (dr Broma)

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 03 lut 2009, 18:41

no dobra, z mojej wypowiedzi mogłaś wywnioskować, ze się wywyższam czy szufladkuję...
czy uraziłam którąś z Was tym co napisałam?


Jestem jedyną Polką w firmie. To fakt.
Jestem szczuplejsza od większości. To też fakt.
Być może to, ze jestem jedną z atrakcyjnych kobiet to kwestia gustu ale skoro na każdym kroku panowie dają mi to odczuć to chyba sobie nie wymyśliłam.
Nie uważam się za lepszą, ładniejszą czy wazniejszą od kogokolwiek. Napisałam, ze nie chcę się wywyższać ... bo nie uważam się za piękną.

Napisałam co zaobswerwowałam w mojej firmie i na ulicach mojego miasta.
Nie wiem gdzie Wy mieszkacie ale zapraszam do mnie, możecie się rozejrzeć po ulicach i przekonać.

Zapytałam się moich wspólkokatorek czy jestem ślepa, zapatrzona w siebie, ponieważ uraziłam dziewczyny mieszkające w UK stwierdzeniem , że większość angielek jest zaniedbana lub nieatrakcyjna. Powiedziałam, ze widzicie na ulicy ładne brytjki... i one były w szoku. Również chciałyby się dowiedzieć w jakiej części UK mieszkacie.

Nie napisałam, że Polki są piękne ah i och, nie napisałam, ze białe kozaczki i solarium dodają uroku. Nie uważam że Polki są najpiękniejsze a tymbardziej, że mają najlepszy gust.

Czy obraziłam jakąś angielkę czytającą forum?
Chyba mam prawo mówić co widzę i mieć własne poglądy. Dlaczego miałabym nie wypowiadać się na temat angielek uogólniając, dlaczego miałabym mówić pochlebne teksty... skoro codzień słyszę jakie to polki nie są, że najlepiej umawiac się z nimi bo są np. bardzo elastyczne (całkiem niedawno to słyszałam).

Jesli czujecie się urażone ... to sorry.


Ja natomiast potrzebowałam rady a nie opierdalania.
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 03 lut 2009, 20:11

tOOsia, miałas prawo napisać,że wszystkie Angielki,Szkodki,Japonki i Eskimoski są paskudne,bo w Twojej opinii są brzydkie,nieciekawe,grube i Bóg wie jeszcze jakie. Tobie mogą sie nie podobać i przestańcie dziewczyny na nią naskakiwać.
Jedne dziewczyny uważają,że białe kozaczki są najpiekniesze na świecie,a inne nawet nie popatrzą w ich strone. Jednym podobają sie tipsy w kółka,a innym obgryzione paznokcie.
Po co to naskakiwanie. Ja też uważam,że Angielki sa paskudne,bo widziałam w TV,no i? Mogą mi sie nie podobać i tyle.
Tosia zakończ lepiej ta dyskusje,bo tylko powoduje niepotrzebne spięcie,a nic konkretnego juz sie nie dowiesz :-)
Powodzenia. 8-)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 03 lut 2009, 20:34

annoush pisze:Oceniać czyjąś narodowość po wyglądzie? Bardzo mylne podejście. Straszne generalizowanie i szufladkowanie ludzi
To, ze potrafie rozpoznac czy idzie Polka, Niemka czy Angielka nie jest szufladkowaniem ludzi. To poprostu widać. To ze jestesmy białą rasą, nie oznacza, ze sie od siebie nie od rozniamy :)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
annoush
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 890
Rejestracja: 06 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: L.A.

Post autor: annoush » 03 lut 2009, 20:58

karolka69 pisze:
annoush pisze:Oceniać czyjąś narodowość po wyglądzie? Bardzo mylne podejście. Straszne generalizowanie i szufladkowanie ludzi
To, ze potrafie rozpoznac czy idzie Polka, Niemka czy Angielka nie jest szufladkowaniem ludzi. To poprostu widać. To ze jestesmy białą rasą, nie oznacza, ze sie od siebie nie od rozniamy :)
To szufladkowanie lub wąski horyzont postrzegania ;)

Tosiu, mam nadzieję, że nowa strategia pomaga?
25.05.07 - dr Kasprzyk - anatomy McGhan model 510 MX-290ml

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 04 lut 2009, 19:03

sytaucja chyba wyjaśniona, pogadaliśmy dziś z kolegą adoratorem, przepraszanie itd.... i przeprosiłam go, ze załatwiłam to w ten sposób
powiedział, żebym się nie wygłupiała bo nie mam za co przepraszać i wogóle nic się nie stało, nie potrzebnie się denerwuję, kazał mi się uspokoić :D oczywiście z uśmiechem

no nareszcie spojrzał mi w oczy... ale chyba i tak już się nie zakolegujemy heh

szkoda bo go lubię, mimo tego, że się zawiodłam...
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 04 lut 2009, 19:48

annoush pisze:To szufladkowanie lub wąski horyzont postrzegania
to ty chyba nie bardzo rozumiesz pojecie ''szufladkowanie'' :)

Ja poprostu widze z daleka, jakiej narodowosci jest dziewczyna i to nie ma nic wspolnego z waskim horyzontem postrzegania, a raczej umiejętnoscią :D
Poprostu mam swietna intuicje.
tOOsia pisze:sytaucja chyba wyjaśniona, pogadaliśmy dziś z kolegą adoratorem, przepraszanie itd
No i git 8-)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
annoush
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 890
Rejestracja: 06 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: L.A.

Post autor: annoush » 04 lut 2009, 21:02

Tosiu, i bardzo dobrze, niech zostanie znajomym z pracy, z którym rozmawiasz tylko na tematy związane z pracą, dla oboja tak będzie lepiej :-)
karolka69 pisze:Ja poprostu widze z daleka, jakiej narodowosci jest dziewczyna i to nie ma nic wspolnego z waskim horyzontem postrzegania, a raczej umiejętnoscią :D
Poprostu mam swietna intuicje.
Raczej tylko Ci się tak po prostu wydaje.
25.05.07 - dr Kasprzyk - anatomy McGhan model 510 MX-290ml

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 04 lut 2009, 21:25

annoush pisze:Raczej tylko Ci się tak po prostu wydaje
dlaczego próbujesz wpierać, że nie jest tak jak mowie? To ze ty nie odrozniasz, kto jest kim nie znaczy, ze ja nie potrafie, pogodz sie z tym :badgrin:

Poprostu mam zajebistą intuicje, nic ta no nie poradzisz ;)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 04 lut 2009, 23:50

annoush pisze:skoro twierdziłaś, że Tosia ma w pracy "poważny problem" i mogą jej grozić konsekwencje prawne
no moze dla Ciebie to nie byl zaden problem. Chyba za słabo znasz mentalnosc Anglikow, potrafią z byle czym isc do sądu. Są u siebie wiedzą co zrobić, żeby komus uprzykrzyć życie. Toosia trafiła na w miare normalnego człowieka, który chciał zakończyć całą sprawe pokojowo.

limit to mozesz sobie ustawiać, ale mi nie mów co mam robić, ok ;)

Toosia zycze Ci zeby wiecej Cie nie spotkała taka sytuacja, bo jak widac po niektorych wypowiedziach, Twoj problem- to zaden problem. Pozdrawiam:)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”