Zastanawiacie się czasem co będzie za ... 15 lat?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 14 sty 2009, 17:28

groszek pisze:proponuję kocówe dla janka za ten zimowy pesymizm
oj tak przydalabym mu sie ...z dobrymi laskotkami.... ;)
groszek pisze:ojej! właśnie sobie wyobraziłam: groszek-teściowa
tesciowa groszkowa piekniejsza od przyszlych synowych... :p

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 14 sty 2009, 17:32

Groszku a masz już obmyślone i zaplanowane jakie te synowe mają być, jakie charaktery, wygląd , co mają robić :badgrin:
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 14 sty 2009, 17:37

oczywiście!! grzeczne, ułożone i usłuchane (całkowite przeciwieństwo mnie) tak zebym żądzić mogła :evil: :badgrin:

p.s. dobrze że moi chłopcy tu nie wchodzą, dopiero by było :))
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 14 sty 2009, 19:45

tak jeszcze przyszlo mi do glowy, za 15 lat to co? lifting? :p

janko? :badgrin:
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 14 sty 2009, 20:27

ewawawa pisze:tak jeszcze przyszlo mi do glowy, za 15 lat to co? lifting?
a moze o to tez chodzilo w zapytaniu nas... hmmm niech pomysle... bede sie odsysac,wypelniac,liftowac...i ogolnie generalny remont ciala przeprowadzac... :badgrin: :p

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 14 sty 2009, 20:33

Anielicanrw pisze:groszek napisał/a:
proponuję kocówe dla janka za ten zimowy pesymizm
Widzicie dziewczyny,kto tu jest takim śmieszkiem- rozweselaczem... :badgrin:
Groszek z Aniołkiem idą na całego,bo i tak wiedza ,że ujdzie im to płazem... :p
Mnie rzeczywiście coś dopadło ostatnio i za 15 lat chciałbym umieć z tym walczyc tak jak teraz...czyli przy Waszej pomocy....
A ten lifting..całkiem niezły pomysł..tylko kogo bedziemy chciali oszukać...Czas.....
Ten się nie da....chyba ,że starych znajomych..dawno niewidzianych...
Zobaczyć ich miny..bezcenne.... :badgrin:
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 14 sty 2009, 20:57

janko2 pisze:Ten się nie da....chyba ,że starych znajomych..dawno niewidzianych...
Zobaczyć ich miny..bezcenne....
hahaha...wlasnie...najwazniejsze to miec dobry plan...i przede wszystkim wytlumaczenie przed samym soba! a na koniec bedziemy tu siedziec...moze juz zrobia camforum...czyli bedziem sie widziec...banaze,blizny...i inne rusztowania podtrzymujace nasze cialka... :badgrin:

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 15 sty 2009, 01:18

janko2 pisze: A ten lifting..całkiem niezły pomysł..tylko kogo bedziemy chciali oszukać...Czas.....
Ten się nie da....chyba ,że starych znajomych..
eee, janko, Ty jestes ciezszy przypadek, dlaczego doszukujesz sie oszukiwania?
ja nikogo nie zamierzam oszukiwac, ukrywac wieku, mowic ze jestem mlodsza. chce tylko DOBRZE WYGLADAC. a co komu do mojego wieku i czemu mialabym kogos oszukiwac?

Ty juz sie czujesz staro. a to wszytsko zalezy od tego co masz w glowie i w sercu.
znam mase mlodszych - starszych od siebie ludzi. ciezko sie z nimi rozmawia, bo sa tacy zmeczeni, powazni i gdzies im umyka radosc zycia. i wcale a wcale nie sa madrzejsi i rozsadniejsi, tylko wlasnie bardziej "zmeczeni".

a ja naprawde wole miec swoje pare lat wiecej fizycznie nie ich starzyzne psychiczna.

Anielica wlasnie, pewnie liposukcja tez sie przyda za 15 lat w niektorych "partiach" ;)
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 15 sty 2009, 16:28

janko2, ale źle to odbierasz.. dlaczego muwisz o oszustwach, jak odnawiasz, remontujesz dom, mieszkanie to oznacza że oszukujesz czy poprostu dbasz o nie, żeby był w jak najlepszym stanie, służył jak najdłużej i cieszył?

dlaczego lifting czy silikon to oszustwa a np. sztuczne zęby sa ok :roll:
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 15 sty 2009, 22:31

Kochany Groszku...,bo po części jest to prawda...Z tym ,że tym oszustwem nie robimy nikomu krzywdy,ani nie nadużywamy niczyjego zaufania...Można wręcz powiedzieć,że jest to takie tyci..tyci..oszustwo w dobrej wierze....Jedni się czymś tam zamartwiaja ..inni popadają w nałogi,a my po prostu,zmieniamy swoja rzeczywistośc..chciałem powiedzieć powłkę cielesną... :badgrin:

Na marginesie... zaraz nas wyrzucą,bo będzie sporo nie na temat,,,
groszek pisze:dlaczego lifting czy silikon to oszustwa a np. sztuczne zęby sa ok
.
ja o silikonkach nic nie mówiłem ,ale żeby było przejrzyście ..jestem i za jednym i drugim...Może nawet za tym drugim bardziej... :badgrin:
Jeśli chodzi o te sztuczne zęby..to jest duuuuuża różnica...
Czy sztuczne ząbki są z funduszu NFZ...a cycusie...No... :badgrin:
groszek pisze:janko2, ale źle to odbierasz.. dlaczego muwisz o oszustwach, jak odnawiasz, remontujesz dom, mieszkanie to oznacza że oszukujesz czy poprostu dbasz o nie, żeby był w jak najlepszym stanie, służył jak najdłużej i cieszył?
Jeśli remontujesz dom,to nie da się tego ukryć..wszystko widać jak na dłoni...Po prostu po remoncie jest znacznie lepiej niż przed ..i każdy to widzi...Jeśli coś robimy z soba...to nie afiszujemy się z tym ..no chyba,że ktoś ma napisane na czole..jestem po..i tu wylicza po kolei..co kiedy i za ile..ale..nie o to przecież chodzi..bo jak Twierdzi zdaje sie 99.99% forumowiczow ..robi to dla siebie...
Znaczy remontujemy siebie ..dla siebie i staramy się,aby wiedzieli tylko wybrani...Nie mówimy przecież na randce..słuchaj maleńki..zrobiłam sobie silikony...Tylko....szokujemy gościa,dając mu do zrozumienia...Fajna jestem..nie.... :badgrin:

Ja może jestem troszkę inny,ale robiąc lift,zrobiłbym go dla siebie..żeby poprawić swoja samoocenę...i..tego nie mógłbym sobie odmówić...usłyszeć..Cholera..jak on się dobrze trzyma...To byłaby chyba moja największa motywacja... :p

A Ciebie Groszku.lubie......Zielony to mój kolor.... ;)
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”